Audi

Cup autonómna jazda Audi sa snaží mladé talenty

Audi začína nové vydanie pohára autonómneho riadenia za účasti ôsmich tímy z nemeckej univerzity špecializujúca sa na rôznych odvetviach strojárstva prototypy bojovať s Q2 za cenu 10.000 eur študentov.

Cup autonómnej jazde Audi už osem prototypov autonómnej Q2 vybavený high-tech stupnice

Audi, ponorený vo vývoji autonómneho riadenia, podporuje mladé talenty z nemeckých univerzít s autonómnou jazdné pohára sa konalo od roku 2015.

Táto súťaž bude predstavovať reprodukčné mierke 1: 8, all-elektrický prototyp Audi Q2 vybavený ultrazvukovými senzormi, 3D kamery, cúvacie kamery a grafickej karty NVIDIA vysokoúčinnej podvozku, prvky, ktoré sú v podstate podobné tým z nového Audi A8, ale Na rozdiel od tohto výrobného modelu, majú tieto komponenty boli vyvinuté samotnými študentmi špecializujúca sa v oblasti robotiky, dátové vedy, softvér architektúry, umelej inteligencie (AI) a cloud technológia bola použitá základná funkcie poskytované podľa značky so štyrmi kruhmi.

Technicky tieto prototypy majú mierka 3D nové a širokouhlý predná kamera s detekčným rozsahom, ktorý je schopný zachytiť väčšie informácie na rovnakej úrovni, ako je laserový skener nové Audi A8 a zároveň má zadnú kameru, ktorá ponúka presnejšie manévre. 

Audi Q2 v pomere 1: 8 je elektrické. Bude to predchuť elektrifikované verzii v reálnom modeli?

Tieto kamery sú doplnené desiatich ultrazvukových senzorov rozmiestnených po celom tele - päť predné tri za sebou a po jednom v každej priečne s detekčným rozsahom od dvoch centimetrov až štyri metre.

tiež vybavuje Senzor zrýchlenia nad deväť osí, ktorý je zodpovedný za registráciu smer zmeny a posiela informácie do centrálnej reálnom palubný počítač sa čas vysokorýchlostným procesor quad-core.

To všetko mocný sieť senzorov, kamier a riadiacej logiky, ekvivalentná namontovať Audi produkčných modelov- Bude hodnotená v prvej fáze pohára autonómnej jazdy Audi.

Táto akcia sa bude konať v Audi Forum medzi 15. a 17. novembra

Prvý test bude prekvapenie hoci značka predpokladá, že musí prejsť pár testov uviaznutie, kríža bez kolízií a správať v cestnej premávke s ostatnými vozidlami pri zachovaní bezpečnej vzdialenosti s osobitným dôrazom na prípadné chodcov v úmysle prejsť ulicu alebo interpretovať semaforov.

Druhá fáza zodpovedá prezentáciu technický vývoj a tretia etapa je výzvou ako kreatívne, ako je to možné v ktorom budú tímy používať umelú inteligenciu, a to najmä s najmenším počtom chýb. Univerzitný tím s najvyšším počtom bodov získa 10.000 eur, bežec bude mať 5000 eur a tretí 1000 eur.

Ale ekonomická cena nie je najdôležitejšie Cup Autonómna Audi Driving nový Q2 ako protagonista, ale možnosť, že značka ponúka, aby sa stal súčasťou značky v medzinárodnom programe stáže dvanásť mesiacov v rôznych oblastiach.

Audi A8 2018: jeho nový high-tech maloobchodné