brod

Ford Mustang najokázalejších SEMA 2017

Zo všetkých Ford Mustang, ktoré boli prezentované na vydanie SEMA Show 2017, jedná sa o najlepšie a najokázalejších udalostí v Las Vegas, v roku, keď premiér nový Ford Mustang 2018.

Ford Performance búdka na SEMA 2017.

2017 vydanie SEMA Show zavrie svoje brány po niekoľkých dňoch veľkolepých podujatí, prezentácií a výstav. V ktorých sme boli svedkami Početné kópie pony-vozidla Ford, jeden z klasických kúskov týmto vymenovaním. To je rokom začatie nového Ford Mustang 2018 Ford Performance tak, športovej divízie značky, bol bezpochyby jednou z hviezd SEMA 2017.

Až 7 rôzne verzie Mustangu Ford zadala niekoľko špecialistov, tí, ktorí vlastnia jednotky vstúpili do úplne nové produkty katalóg Ford Performance alebo súkromných dielní.

Ide o najvýraznejšie príklady Mustang, ktoré vidíme v týchto dňoch v Convention Center v Las Vegas, medzi ktorými by sme poukázať na niektoré klasické príklady. Autentická diela automobilového remeselnej Oni súperiť s najmodernejšou a úžasné výstroje a prípravky na súčasnej generácie poníka.

Shelby 1000 Shelby American.

Shelby 1000 Track Car

Jedným z prekvapení podujatia bola prezentácia nového Shelby 1000 Shelby American Car Track. Spoločnosť založil Carroll Shelby objavené názov nepoužíva kdekoľvek pred niekoľkými rokmi a konečne debutuje v šiestej generácie Mustangu.

Jedná sa o Prvé práce prezentované na nové Mustang Shelby 2018, Hoci táto sada je k dispozícii aj pre iné verzie modelu, napríklad v roku 2015 Mustang Shelby GT500 alebo piatej generácie. Zmeny sú veľmi hlboké, má Alluminator block V8 5,2 litra s novým 4,5-litrový Whipple kompresora, ktorý zvyšuje výnos až 1,013 hp (1000 koní) rack-level a to všetko znova nájsť. Vzhľadom k tomu, osí k pozastaveniu a Brembo sú úplne nové.

Táto verzia, z dôvodov emisií, nie je homologable, takže je predmetom na použitie v obvode. Iba 50 jednotiek bude vyrábať ročne za cenu vo výške $ 169.995, bez auta.

Vyvíjal medzi Fordom a RTR.

Ford Mustang RTR 2018

Jedným z najviac diskrétnych prezentácií Mustang je tiež jedným z najviac atraktívne a originálne, RTR. Nový Mustang RTR 2018 nie je koncept vozidla, pretože to má prvky, ktoré budú k dispozícii v katalógu Ford Performance a tréner sám.

Tento workshop vedený pilotom Vaughn Gittin Jr., Jedná sa o skutočný špecialista na model, ktorý bol ponechaný na vedomie v modeli prezentované na SEMA 2017. To má veľmi blízky obraz na štandardnom modeli, s novými multirradio pneumatík, lepidiel a prívody vzduchu na kapote. Rovnako ako diskrétny zadný spojler a predovšetkým novým kompresorom kit pre Ford a Roush výkon, takže Mustang GT zvyšuje svoj výkon na 710 hp (700 k).

To sa bude predávať v 3 variantoch, Spec Spec od 1 do 3,, druhý je ten, ktorý má novú sadu Roush Performance Ford a budú k dispozícii len pre V8 verziu Mustang.

Vyrobené na základe licencie od spoločnosti Ford a Shelby.

Revology Mustang Shelby GT500 1967

Hoci sa zdá, obnovenú modelu, faktom je, že sa jedná o úplne nový problém. Revology odhalený na SEMA jeho nový Shelby GT500, model pokračovanie vyrobené z nuly Revology, vrátane podvozku, ale na základe licencie od Ford a Shelby American vlastné.

podľa $ 219.000 Môžete vydať novú Shelby GT500 1967, hoci obdarený rámom a oveľa viac moderných motorov, plus silná, pretože Revology pripojí V8 Ford pripravil Roush dodáva 608 CV (600 k) a 644 Nm krútiaceho momentu, namontovaný na ráme súčasné technológie. Takže zavesenie, brzdy a riadenie majú aktuálne dotyk.

Revology tiež repliku Shelby GT350, ktorý je k dispozícii $ 187.500 s vývojom Coyote V8 5,0 litra a 450 hp.

Jednoducho vynikajúce.

2018 Mustang Tucci Tuningová

Mustang prezentuje dielňu Tucci Hot Rods Je to jednoducho vynikajúci. Jeho premena dragster, pretože iný názov nestojí, nový Mustang 2018 Bol to najvýraznejší nového modelu Ford.

Jeho telo je k dispozícii nové širšie panely a vnútro je práve pretekanie s typ bacquets Cobra sedadiel a postrojov 6 bodov, ale najvýraznejšie je jeho pozadie. zisťujeme obrovský zadný spojler a spodný difúzor radikál. To má dokonca padák.

Motor Mustang GT V8 bol zrekonštruovaný a teraz bolo preplňovanie. To je jeden z Mustangu, že Ford sám zadal svojim stánku u 2017 SEMA.

Boss 302 Ironman.

Speedkore Boss 302 1970 Ford Mustang

Winsconsin workshop prezentované na SEMA 2017, ktorú si sám Robert Downey Jr., herec, ktorý inštruuje Ironman na veľkej obrazovke. Ako obvykle v prácach workshopu, model verne rešpektované proporcie a originálny dizajn, aj keď toto teleso je úplne nový. To bol nahradený panel panel s novými vykonaných v uhlíkových vlákien.

Cez jeho vzhľad takmer štandardom, faktom je, že tento Mustang Boss 302 1970 je prakticky nová, pretože má novú predný pomocný rám hliníkový blok Ford Aluminator V8 výkon 5,0 litra s kompresorom Roush výkon a režimy obnovená odpruženie a brzdy. Okrem prepracované interiéru špeciálne pre túto špeciálnu jednorazových.

Výsledkom je tak veľkolepý, že táto práca získala jednu z ocenenie "The Best of Show" súťaž. Môžete sledovať všetky novinky zo SEMA Show 2017 od našej špeciálnej pokrytie udalosti v Las Vegas.