brod

Ford Tourneo Custom 2018: Typ viac technológie a prémiové povrchovej úpravy

Nový Ford Tourneo Custom 2018 je uvedený v spoločnosti ako konečné riešenie pre prepravu cestujúcich v rámci podnikania a vedúcich pracovníkov. Obnovená Ford van má teraz viac kompletné technologické sily a vyššej povrchovej úpravy kvality. To môže niesť až deväť cestujúcich.

Ford Tourneo Custom 2018 - neskôr

Nový Ford Tourneo Custom 2018.

Od svojho uvedenia späť v roku 2013, Ford Tourneo Custom vybudovala pozíciu vlajkovej lode podpisu modrého oválu vo svete špičkových manažérov a veľké rodiny. Už komentoval príležitosti, ktoré "Dodávky sú nové minivany a pravdou je, nie bez dôvodu tomto vyhlásení. Tento typ vozidla sa zaberať malý výklenok, že ste opustil tradičné mikrobusmi či prechody SUV reconverted.

Teraz, takmer päť rokov po príchode na trh najnovšej generácie Tourneo Custom, americká značka predstavuje významnú zmenu, ktorá otvára mnoho nových funkcií. Obraz bol obnovený, vylepšená technologické zariadenia a materiály použité v priestore pre cestujúcich dosiahnuť novú úroveň kvality. Zrejmý výsledok.

pozrel mimo Ford Tourneo Custom 2018, nájdeme front, ktorá odráža väčšinu charakteristických rysov dizajnu filozofiou, že Ford je použitie jeho nových verzií je hotovo. Trapézový mreža vyvýšená poloha, ako aj dynamické a štíhle svetlomety. Ak je nové nastavenie Tourneo Custom môžeme poskytnúť ju s Xenon HID optický a LED diódy pre denné svietenie.

Ford Tourneo Custom 2018 - Predný

Tourneo Custom Ford 2018 prichádza s dôležitými správami.

Ak vynecháme vonku a pri pohľade na fotky z interiéru, plus nová prístrojová doska založený na tom použitý novej generácie Fordu Fiesta, to bol inštalovaný ako štandard eight-palcový dotykový displej. K tomu treba pridať nové chrómované lišty dokončená v lesklej čiernej farbe. Ďalším znakom Ford Tourneo Custom 2018 ponúka šesť samostatných zadných sedadiel, ktoré možno nakonfigurovať mnohými spôsobmi, aby vyhovovali každej situácii.

Pre cestujúcich na zadných sedadlách, Ford zaručuje pohodlnú jazdu vďaka konštrukcii sedadiel, pripojenie šiestich USB, klimatizácie a audiosystému s 10 reproduktormi. Budeme mať tiež možnosť vybrať si medzi rôznymi typmi čalúnenia. Okrem rôznych prevedeniach k dispozícii, dodávajú dva voliteľné balíčky: Titanium X a Sport.

Technologické zariadenie je posilnený s príchodom informačný systém SYNC 3. Je dovolené používať Apple carplay a Android Auto. Okrem toho je nový Tourneo Custom vybavia rôzne jazdné pomôcky, aby si pohodlnú a bezpečnú cestu. Zo záznamu cross-prevádzky, sprievodca jazdnými pruhmi, asistent Adaptívny tempomat pred kolíziou.

Ford Tourneo Custom 2018 - Vnútorné

Vnútri novej Tourneo Custom sme našli plávajúce typ 8 palcový dotykový displej.

Pokiaľ ide o mechanické, rad motorov Ford Tourneo Custom 2018, sa skladá z Ecoblue s dieselovým motorom k dostaniu v troch výkonoch: 105, 130 a 170 koní. Tento motor je až o 13% účinnejšie, pokiaľ ide o spotrebu paliva. máme tiež automatická prevodovka šesťstupňová SelectShift.

Keď prídete do predajcov? Uvádzanie na trh nový Ford Tourneo Custom začne koncom tohto roka. Samozrejme, že prvé jednotky nedostanú na trh až do začiatku roka 2018.