Volkswagen

Tak by Volkswagen Polo R, ktorý je už predstavujúce značku

Nové správy naznačujú, že Volkswagen je nielen s ohľadom na začatie novej Polo R, ale už má prvé prototypy tejto verzii pomocou motora 2,0 litra a 300 koní Golf R.

Rekreácia nového Volkswagen Polo R X-Tomi.

Správa z Autocar s odvolaním sa na zdroje z nemeckej firmy sama hovorí, že Volkswagen už urobila Niektoré prototypy nové posúdenie Polo R motívom. Aj keď to neznamená, že sa dostaneme vidieť na trh túto novú generáciu najvýkonnejšieho a radikálne verzia nemeckého modelu subcompact.

Podľa správy, značka pretendría rozšíriť modelovú rodinu R, však, Polo R je alternatíva, ktorá je firma nie je tak jasné, k nedávno začatej modelom novej generácie, bol by to verzia s vyššou cenou a pomerne zložité polohovanie v aktuálnom katalógu značky.

2017 Nová generácia Polo bola predstavená vlani v júni a roztrhal svoj výrobný závod v provincii Navarra tento rok v lete. Šiesta generácia Polo nielen prišiel naloží s novou, ale vo vzťahu k Volkswagen Golf, ako inokedy, takže podľa tejto správy, nové Polo R použiť rovnaký 4 valcov 2,0 litra Golf R, s nie menej ako 300 koní.

Volkswagen Polo R WRC 2015.

GTI Polo piatej generácie mala 1,8 litra motor 192 k, zatiaľ čo R Polo obmedzená výroba mal 220 hp. Súčasná šiestej generácie Polo GTI má blokové preplňovaný 2,0 litra, ktorý poskytuje 200 hp tak, Teoretický výťažok Polo R by mala byť nad 230-240 CV. Motor zamestnanie 300 hp Golf R nezdá vierohodný, aj keď by to bolo nerozumné myslieť trochu rozriedené vývoji tohto motora s výkonom okolo 250 koní.

Polo R mal Cítim pred niekoľkými rokmi kvôli účasti značky v šampionáte WRC, Avšak, dnes ich prítomnosť na konci nemohlo byť odôvodnené, najmä s ohľadom na vysokú cenu modelu. Podľa Autocar, že problém je na stole riaditeľov nemeckú marku práve teraz.

Ak budeme ďalej predpokladať, že ako hovoria povesti, tieto nové Polo R prototypy majú rovnaké mechanické špecifikácie R verzie Golfu sme nájsť model, ktorý jeho menšej veľkosti by mohol mať vyšší výkon, čo znamená väčšiu konkurenciu pre kompaktný model, ktorý sa už zaoberá SEAT León Cupra verzii.

foto: Render X-Tomi design