Volkswagen

Skontrolujte, či je váš Audi, SEAT, Škoda a Volkswagen je ovplyvnený dieselgate

Nakoniec väčšina komerčných značiek koncernu Volkswagen, Audi, Seat, Škoda a Volkswagen začali konkrétne stránky v španielčine, kde si môžete skontrolovať, že vozidlá sú ovplyvnené prípade dieselgate. Značka vás čoskoro kontaktovať.

Všetci výrobcovia zahájili konkrétne postihnutých oblastí, aby informovala o prípade

Vzhľadom k tomu, pred dvoma týždňami preskočil pohoršenie nad zápasov Volkswagen dieselové motory EU5 189 EA, najväčšie obavy zo všetkého pochádza z klientov, ktorí napadlo, či ich vozidlo bol zasiahnutý alebo nie. Dnes všetky značky postihnutým, Audi, SEAT, Škoda a Volkswagen majú k dispozícii zainteresovaným stranám telefón a internetové stránky, aby podal správu o tom, čo vozidlá vybavené motormi sváru.

značky Volkswagen, Audi, SEAT a Škoda vydali kontaktu do telefónu, 900180361, ktoré môžu zákazníci volať a informovať o tom, či vaše auto vstúpi do zoznamu obetí. Okrem toho prvé tri tiež umožňujú on-line kontrolu v troch špecifických miestach, v ktorých stačí mať po ruke číslo podvozku vozidla zistiť, či nie je zapojený:

  • Pozrite sa, či je ovplyvnená vaša Volkswagen
  • Pozrite sa, či je ovplyvnená vaša Audi
  • Pozrite sa, či je ovplyvnená vaša SEAT

Moje auto je ovplyvnená tým, čo teraz?

Existujú dve možnosti, že naše auto má alebo nemá nadupaným-up motora 189 EA. Ak bez úspechu, môžete prestať čítať. Ak áno, prvá vec, ktorú musíte urobiť, je zostať v pokoji. Teraz je zbytočné začať s zaklení alebo právne kroky, viac ako nič, pretože Volkswagen Group neoznámil, čo opráv očakáva, že použijú Motory sa jedná.

Číslo podvozku je 17 písmen a číslic. S ním budeme vedieť, či sme alebo nie je ovplyvnená

Existuje niekoľko možných riešení, ale ako najskúsenejších hlasov diskutovaných v takých prípadoch, Korekcia zahŕňa zmenu softvéru či preprogramovanie vozu ústredne, že po tom všetkom, je ten, ktorý riadi motor, ktorý spotrebuje a čo znesväcuje.

Ak áno, a ak nie je Volkswagen králik z klobúka sa odstráni, Prevádzka by malo za následok stratu výkonu a zvýšenej spotreby. To znamená vážny problém pre tých zasiahnutý mimo zrejmé, av tom prípade by naše vozidlo strácať zostatkovú hodnotu, teda hodnotu stratiť predaja v druhom trhu ruky.

Z tohto dôvodu, a skutočnosť, ovplyvňujú prírodné podmienky vozidla v čase nákupu, Všetci používatelia by mali mať nárok na odškodnenie. Čiastka je to veľmi náhodné, a nechcú dať údaje k zmiasť používateľa, prípadne alebo Volkswagen alebo Audi a SEAT, Škoda a vedia, ako tento problém vyriešiť. Aspoň pre túto chvíľu.

Volkswagen škandál, otázky a odpovede podvod

Opakujeme, že to najlepšie, čo pre túto chvíľu je, aby zostali v pokoji. samozrejme Môžete pokračovať v jazde s autami, či sú ovplyvnené, alebo nie, pretože je to úplne bezpečné vedenie. Neskôr, v závislosti od pokroku v preskúmanie procesu volanie vedieť, aké to bude usporiadanie.

Napokon, veľa spotrebiteľských organizácií už začali náborové kampane pre spotrebiteľov postihnutých Volkswagen škandál. Ako sme včera povedal, že obete sú 683,682 vozidiel. Nie je to zlý spôsob, ako sa vysporiadať s prípadnú náhradu škody, ale mali by ste vedieť, že tieto organizácie účtovať za svoje služby. Takže stačí pripojiť sa k riešeniu raz známych značiek.