Volkswagen

Volkswagen predstaví Golf 8 a svoj nový elektrický kompaktný začiatkom roka 2018

Nemecká značka potvrdzuje, že na začiatku roka 2018 budú prezentované ôsmu generáciu Volkswagen Golf, ao mesiac neskôr finálnej verzie I.D. elektrický hatchback, prvý model založený na nových elektrických platforme MEB VAG.

Rekreácia nové Golf 8.

Jurgen Stackman, člen predstavenstva a riaditeľ predaja a marketingu vo Volkswagene zjavil príchod dvoch najdôležitejších vydanie značky, nová ôsma generácia Golf a produkčnej verzii I.D. koncepcie, nový kompaktný elektrický venovaná nemeckej ochrannej známky.

Podľa Stackman, Nový Golf 8 dorazí v prvých mesiacoch roka 2018, a hoci to neodhalil presný dátum, sme presvedčení, že by mal byť v rovnakej dobe ako v roku 2018 autosalóne v Ženeve konalo po predstavení novej generácie kompaktné, len o mesiac neskôr, Volkswagen predstavil finálnej verzie I.D. hatchbacky.

Volkswagen Golf 8: budeme analyzovať komplexné úlohu novej generácie kompaktných

V reakcii na slová Stackman, je pravdepodobné, že elektrický model je prezentovaný v Ženeve, pričom nová ôsma generácia Golf bude odhalená tesne pred mesiacom, na akciu špeciálne organizované pre prezentáciu novej generácie Golf.

Volkswagen I.D. concept.

Príchod novej elektrické kompaktné definitívne odstrániť čistú elektrickú verziu Golfu, čo bolo potvrdené Stackman v rovnakom rozhovore odhalil, že nová rada golfu len premýšľať verzia benzín, naftu a hybridný kábel. Stackman potvrdil, že batéria aktuálnej konfigurácii e-Golf nie je najvhodnejšie, pretože sú rozmiestnené na niekoľkých miestach, čo nie je ideálne, a to najmä potom, čo vytvoril nový exkluzívny platformu pre elektrické modely.

Táto nová platforma, MEB Volkswagen podporí celá nová rada čisto elektrických modelov z konečnej verzie I.D. hatchback bude prvý, aby sa dospelo. Tie sú vybavené štruktúra typu skateboard rám podobný tomu, čo sme videli v iných značiek a modelov v mnohých rôznych typov hostiteľských, ako sú prechody alebo MPV.

Volkswagen opisuje I.D. pojmu, elektrický kompaktný dorazí v roku 2020

Zatiaľ žiadny odhad ceny, ktorý bude mať nový nemecký elektrický kompaktný, rovnako ako dátum uvedenia na trh, ale hovorí sa, že miera mohla z cenovej hladiny novej Golf.