Volkswagen

Nový Volkswagen Touran. Konečný minivan.

Volkswagen obnovuje vnútri aj mimo svojej sedemmiestne.

V lete sa vracia záujem smerom vozov, ktoré sa rozhodnú pre rodinnú zábavu. Nový Touran je prepustený dominovať segmentu MPV sedemmiestne, a to nie je obmedzené na obnoviť svoj vzhľad; Jeho hlavnou výhodou je, samozrejme, paliva.

Nový Volkswagen Touran. Konečný minivan.

Touran ponúka výber zo šiestich nových motorov zážihových a common-rail vo výkonovom rozsahu od 90 do 170 koní, so spotrebou paliva a emisie naďalej klesá s každou ďalšou generáciou. To znamená, že Touran 1,6 TDI BlueMotion Technology 105 hp dosiahne priemernú spotrebu 4,6 l / 100 km a emisie rýchlosťou 121 g čísel / km CO2 ťažké, aby zodpovedala ďalšie sedemmiestne. Medzi benzínovými motormi vyniká svojou vzťah medzi spotrebou a výkonom, 1.2 TSI. Turbo s priamym vstrekovaním 105 hp motor, ktorý dosahuje krútiaceho momentu 175 Nm, s priemernou spotrebou len 6,4 l / 100 km a emisie rýchlosťou 149 g / km CO2.

Vonkajšia konštrukcia je začlenená do novej DNA Volkswagen rozpoznateľné. Hoci sa jedná o restyling u predchádzajúceho modelu, predné zdobí svetlomety a centrálnym grilom, ktoré sa podobajú tým, jazda na golf. Zadné utrpel oveľa väčšiu prestavbu, zvýraznenie svetelných jednotiek, usporiadaných vodorovne a priečne dvere batožinového priestoru strany. Medzi ne patrí expanziu presklené plochy a obsahujúce hydraulický systém, ktorý redukuje uzatváracie sily.

Nový Volkswagen Touran. Konečný minivan.

Okrem toho sú vlastnosti a rozmery Touran významne nelíšila. Jeho telo, hodnotené s piatimi hviezdami EuroNCAP, zachováva svojou dĺžkou 4,39 m, šírkou 1,79 ma výškou 1,67 m. Podbehu kolesa zostáva rovnaký, sa 2,69 m.

Volkswagen Touran formula slúžil ovládnuť nemecký trh pre MPV. Hoci jej postavenie na európskej úrovni nie je tak blízko k vedeniu továreň Wolfsburg očakáva upevniť svoju prítomnosť vo verejnom sektore rovnako dôležité ako mladé a dynamické rodiny, ktorí majú časté skupinových zájazdov.