testy automobilov

Skoda Karoq test, keď hodíte bezpečnú stávku

Rozsah SUV stále stúpa a je teraz Škoda, ktorý bude pridanie nového člena do svojej rodiny vyvýšených modelov, začína týmto spôsobom svoju stávku na segment C-SUV postaviť sa svojim dvojčaťom, Seat Ateca. Povedzme to na skúšku.

Skoda Karoq pozdĺž sicílskeho pobrežia, neprekonateľná kombinácia

Skoda začína svoje stávky, a spustí do stávka na istotu. Viedlo k silnejšiemu každom časovom úseku, a že tento trend je nezastaviteľný SUV. Každý jeden z značiek potrebujeme dlhší nie, ak nie málo. Čím viac, tým lepšie. A značka ukázala svoje karty, opäť ukazuje, že vedia, ako veľký voz čeliť premenlivosti taký preplnenom trhu v súčasnej dobe. 

Skoda Už nám ukázal vlani KodiaQ, svoj záväzok zameraný na D-segmentu SUV. S týmto prvým členom otvorili dvere SUV pre českej značky. Tieto KodiaQ vďaka svojim veľkým rozmerom, urobili kopať hlboké pole veľké, teda súťažiť s Nissan X-Trail, Tiguan Allspace, Kia Sorento alebo 5008. Počnúc týmto spôsobom, cesta, z ktorej Takmer o rok neskôr, môžeme opísať ako skutočný víťazstvo

Ale samozrejme, že výrobca chech nebude stáť s jedinečným modelom v jeho dosahu sobreelevada, a pred niekoľkými mesiacmi, značka nám ukázal v minulosti Frankfurt Auto Show jej nový model navrhnutý tak, aby postaviť sa nájomníkov segmentu C-SUV. Skoda Karoq Aj prišiel. 

Naše Karoq zahrnuté 4x4 s pohonom všetkých kolies

Z miesta svojej prezentácii sme mohli vidieť Skoda Karoq s veľmi podrobne, kde Mohli by sme nahrávať video ukazujúce, všetko dohromady, v ňom vyjadrujeme súhlas modelu. V zákulisí by sme mohli hovoriť o deň, kedy by prechádzajú rukami motor.es tímu, by sa teším, že to vyjde. V deň, kedy má prísť, a neboli sklamaní vôbec. 

Robustný a veľkorysý mimo

Akonáhle budete mať predné Škoda Karoq, naozaj Vyzerá veľký, svalnatý a robustný, perfektné adjektíva pre automobil tejto kategórie. To nám dáva veľmi atraktívny doplnok k vytvoreniu nám nastaviť vizuálne ilúzie, že je automobil, ktorý vie všetko. Táto ilúzia nie je ilúzia, keď sme na váš povel. Karoq ukazuje, že áno, že to všetko

Foto 1 - Karoq Škoda 2.0 TDI 150PS StyleFoto 2 - Karoq Škoda 2.0 TDI 150PS StyleFoto 3 - Karoq Škoda 2.0 TDI 150PS StyleFoto 4 - Karoq Škoda 2.0 TDI 150PS Style

Karoq Škoda 2.0 TDI 150PS Style

Začnime tým, že analyzuje jeho impozantný predok. to príde Dominantou znaku mriežky dvojité zvislé čiary Škoda, tentoraz v čiernej farbe, takže to viac agresívny vzhľad. Na každom konci roštu a iba oddelený malou chrómovanou lištou, sú dve samostatné Full LED technológia svetlomety. Ako sme videli v KodiaQ, priamo na dno svetlometov sú vytvorené aleboNAS menšie otvory, ktoré pojmú hmlovými svetlami.

Veľmi atraktívny a svalnatý estetický

Finalizácia spodné nájsť nárazník s dizajnom, ktorý má veľký otvor pre chladenie motora. Samozrejme to všetko príde obrovské fronty predsedá logom značky Na bráne kapotou. 

Pokiaľ ide o bočnom pohľade, sme našli línia vedúca od konca svetlometu tak, aby zodpovedala zadné, čím poskytuje toľko svalov ako celok. o Široké podbehy kolies potiahnutá čiernym line-plastovým povlakom, ktorý slúži ako Défense, ktorá obklopuje celý voz jeho spodnej oblasti, nás opustí s veľmi atraktívne strany. 

Zadné riadne vykonávať svoj cieľ zvýrazniť svoj rozmer šírky. Vyznačujúci sa tým, horizontálne línie, ktoré vymedzujú zo zadného okna na spodnej nárazník, prechádzajúcej medziľahlou zónou kde nájdeme svetlomety s technológiou LED. to sú vytvorený ako C, klasický Skoda, dáva pocit baliace oblasť reverznej svetla a bliká. 

Celá predná jazdci na čele s malými antinieblas

Poďme sa pozrieť a uvidíme, čo nám hovoria ich čísla a skontrolujte, či je to tak ako jeho brat, Ateca Seat. Karoq To má celkovú dĺžku 4,382 mm, výška 1,603 mm, šírka 1,841 mm a bitka 2,630 mm. To umožňuje vyššiu 2 mm, 19 mm dlhší, identický čo do šírky a kratšie než Ateca 8mm boja. Jej rozmery sú prakticky totožná, ale Čeština je minimálne kompaktnejší než Španielsku.

A teraz dovnútra

Starostlivosť interiéru zvýraznené stredovej konzole rozdelená do 3 vertikálnej úrovni, kde na vrchole predsedá zostava veľký dotykový displej s ovládaním gesto (K dispozícii len pre systém Columbus), to je predávaný s 3 rôznymi zložkami, kde dvaja z nich sú navigačné systémy. Po prvé, nájsť bolero, čo dáva interiéru krásny sadu estetickým dizajnom konzervatóriu. To môže byť sprevádzané dvoma rôznymi navigačnými systémami. prvý Systém nazvaný Amundsen Aj je zahrnutá v rozsahu 8 palcov. A jedna sekunda Systém nazvaný Columbus zväčšiť jeho veľkosť, kým 9,2 palca

Ako som uviedol vyššie, funkcia gestické ovládanie, môžete zahrnúť iba informačný systém Columbus. Toto pracuje tým, že zachytí pomocou pohybov fotoaparátu rúk, ktorá robí vodiča proti tomuto systému. Čo nám dáva možnosť navigácie rovnaké menu a navyše funkcie ako ovládanie hlasitosti alebo objednávky ku zmene titulu

Vnútorné vyrobený z kvalitných materiálov vznešené

Pokračovanie na strednej úrovni stredovej konzoly, sú Klimatizácia s funkciou starostlivosti, schopné prispôsobiť ovládanie klimatizácie s zóny auto duálne a technológií, a tento nástroj, jeho hlavným rysom je vyčistiť vzduch vo vnútri priestoru pre cestujúcich. V situácii, keď konzola zahŕňajúce túto oblasť, nájdeme aj tlačidlá, ktoré aktivujú vyhrievané sedadlá. Obe utility Air Care ako vyhrievanie sedadiel nájdete v katalógu doplnkov. 

Na tretej úrovni môžeme nájsť posunovač, manuálna alebo automatická (Budeme hovoriť konkrétnejšie pod nimi) a nachádza sa medzi týmto a kontrolovať vzduch, nájdeme malá medzera šmykľavka, kde si môžeme vybrať namontovať bezdrôtový mobilný nabíjačka.

Škoda Karoq sa výrazne líši od konkurencie s vynikajúcou kvalitou povrchovej úpravy

Na prístrojovej doske sa musí zmieniť o doplnenie sortimentu Škoda od známeho virtuálnej obrazovke, ktorá nahradí analógové meradla. Karoq bude prvý model českej značky začleniť tento systém, pridaním za volantom. Táto obrazovka má 4 druhy rôznych konfigurácií kombinovať chuť a je potrebné ovládač:

  • Klasické architektúry: To predstavuje otáčkomer a rýchlomer do kruhového tvaru, ktorá vystupuje zo centrálny priestor možno individuálne nastaviť, napríklad vyčnievajúce malú mapu alebo spotrebu auta GPS informácie v reálnom čase.
  • rozšírená konfigurácia: Hlavná obrazovka sa vzťahuje na všetko, a v ktorom sa napríklad môže umiestniť mapy GPS až po veľké. 
  • Moderná architektúra: Veľký, sústredený obrázok ukazuje mapa GPS na viac než značnej veľkosti. Zdieľanie priestor na displeji, vpravo a vľavo, kde nájdete otvory pre zobrazenie osobné informácie, ako je rýchlosť, otáčky, navigačný obrazovky s piktogramami, dopravné rozpoznávanie znamenie, atď ...
  • Základná konfigurácia: Dve veľké obrazovky ukazujú zvolené informácie, ako sú rýchlosť a rozsah alebo rýchlosť. Každý priestor je plne prispôsobiteľné.

Skoda Karoq On je dvojča Ateca Seat

Interiér priestrannosť mohol kvalifikovať ako naozaj dobrý predné sedadlá objať svoje výnimočne cestujúcich. S priestorom pre nohy a hlavu v zadnej časti. Na zadných sedadlách majú možnosť včlenenia systém VarioFlex. Tento systém príde ako možnosť pre dokončovacie práce Ambície a štýlu, s extra 340 €. S ním schopnosť zvyšuje kufra 588 litrov. Budeme mať tiež vyššiu mieru univerzálnosti pri sklopení zadných sedadiel v pomere 40:20:40. Tiež sme dať možnosť, aby im odpočinúť až 13º, s cieľom zlepšiť komfort alebo zvýšiť objem batožinového priestoru. Tieto tri miesta budú môcť byť úplne odstránené, čím sa zvyšuje batožinového priestoru k 1810 litrov. Bez toho systém VarioFlex schopnosti topánka bude mierne znížený na 521 litrov so sedadlami v normálnej polohe a 1630 litrov raz plegamos miest.

Nemôžeme ukončiť tento oddiel, bez za zmienku dve veci: Veľké množstvo úložných priestorov dovnútra. Bezpočet zapnúť, keď prestaneme je preskúmať, tam naozaj veľa. A druhá vec, ktorú si uvedomiť, je veľké panoramatické strešné okno, ktorá prechádza jeho povrchu, takmer od čelného skla smerom dozadu, čo interiéru pocit voľnosti a pôsobivým jasu. 

Voliteľné sedadlá so systémom VarioFlex sú vysoko odporúčané zakúpiť 

Škoda dokončí pre Karoq

pre Karoq, Značka ponúka dva typy povrchových úprav: základné jeden volal ctižiadosť a horná nazvaný štýl. Obaja sú v skutočnosti dobre vybavené ako štandardné, navyše k mať rozsiahly zoznam doplnkov, s ktorými sa zlepší naše skúsenosti s vozidlom. Stretneme dvoch prevedeniach:

A naozaj pohodlné a obopína pojme

ambície skončiť To je charakterizované tým, že ponúka ako štandardné množstvo zariadení, medzi ktorými by sme zdôrazniť nasledujúce: Denné svetlo technológia LED obe predné a zadné svetlá, 17 palcové kolesá, Malý kožený paket Volant a hlavica radiacej, zadné parkovacie senzory, kamera cúvaní Informačný systém Bolero (8 palcov), vyhrievané zrkadlá a elektronické nastavenie light Assistant. Ten pomáha riadiť auto osvetlenie funkcie, ako je napríklad osvetlenie okolo vozidla vstupovať alebo viditeľnosti exit a automatické prepínanie svetiel, keď to považuje za potrebné systém z dôvodu nedostatku svetla. 

štýl zakončenie Jedná sa o špičkový model, a dodáva vozidlu rovnaké vybavenie ako základné dokončovacie Ambition iba pridanie trochu viac, pretože by to mohlo byť: 18 palcov kolesá, chróm vonkajší obal, Full LED svetlomety Technológia AFS (čelné osvetlenie prispôsobí rôznym jazdným podmienkam tým, že mení tvar svetelného zväzku) Amundsen browser (8 palcov), virtuálny pedál pre otváranie zadných dverí a parkovacie senzory, vpredu i vzadu. 

Ako môžeme vidieť Karoq zvýraznený veľkým štandardom na oboch povrchových úprav. Jeho rad bonusov nemôže katalógu je krátka, pretože to môže nájsť ďalšie zariadenia, ako sú sedadlá a vyhrievaný volant, zadné sedadlá VarioFlex, 19 palcové kolesá, panoramatické strešné okno, Informačný systém Columbus s 9,2-palcový dotykový displej, alebo slávny Digitálny Prístrojový panel, To ešte nie je k dispozícii, budeme musieť počkať do roku 2017 koncom tohto roka alebo začiatkom 2018.

Klasický dizajn chladiča s čisto Skoda

Tieto pohonné Škoda Karoq

V súčasnej dobe nájdeme celkom 4 motory k dispozícii vo svojom katalógu, dva benzín a dva dieselové. Počnúc benzín, my, model prístup, vrtule 1,0-litrový trojvalec TSI dodávať energiu z 115 koní a maximálny krútiaci moment 200 nm. To môže byť vybavený manuálne prevodovky 6-stupňová automatická alebo DSG 7 vzťahy. Pre tento motor nemôžeme rozhodnúť, aby boli vybavené pohonom všetkých 4 kolies. 

Na najvyššom figurovať v rozmedzí benzíne nájdu 1,5 TSI motor s 150 koní a maximálny krútiaci moment 250 Nm dodaný medzi 1500 a 3500 otáčok. má technológia ACT (Technológia Active Cylinder), ktorý odpojí 2 zo 4 valcov, keď je systém chápe, že nepotrebujeme plný potenciál motora, napríklad pri dlhých jazdách po diaľnici s plynulou rýchlosťou. Vďaka tomuto systému môžeme ušetriť celkom 0,5 litra paliva na 100 km. To sa aktivuje, keď urobíme otáčky motora medzi 1250 a 4000 ot./min, 25 až 100 nm krútiaceho momentu a rýchlosti až 130 km / h. S týmto motorom môžeme začleniť front alebo úplné, a 6-stupňovou manuálnou prevodovkou alebo DSG 7. 

Značka sa zaviazala k motoru 1,5 TSI 150 kW a automatickou prevodovkou DSG 7 Vzťahy

za odsekom motorová nafta, Tiež sme našli dve identické Možnosti napájania súrodenci benzín. V prvom kroku sú 1,6 TDI s výkonom 115 koní a maximálny krútiaci moment 250 Nm. Len aby zistil, tento pohon predných kolies motora, ale môže vybaviť manuálne 6 vzťahov a s automatickou prevodovkou DSG. 

Môžeme začleniť zadných sedadiel VarioFlex systém, ktorý zvyšuje komfort a objem batožinového priestoru

Ako vyvrcholenie, máme motor 2,0 litrov dodávajúci 150 koní a 340 Nm medzi 1750 a 3000 otáčok za minútu. Tento motor integruje systém SCR (Selektívna katalytická reakcia) vstrekovanie chemickej látky nazývané močoviny vo výfukovom systéme, čo spôsobuje chemickú reakciu, ktorá odstráni škodlivé oxidy dusíka vo výfukových plynoch. Tento motor môže byť vybavený 4x4 trakcie alebo predné, tak i manuálne 6-vzťahy alebo 7-stupňová automatická DSG.

Ceny a dostupnosť 

Ak chcete poznať všetky ceny, ktoré si môžete kúpiť tento model, môj partner Antonio On vytvoril skvelý sprievodca s ktorým môžeme vidieť všetkých úprav, Extra a motory, ktoré budú začlenené do Karoq

Naozaj dobrý jazdná poloha

Skoda Karoq, driving test

Začali sme deň testovania pristátie na letiskové ranvej v Palerme, hlavnom talianskom ostrove mesta Sicílie. Tam vykonávame distribúciu vozidiel. Kľúče od môjho sedla som zamieriť na parkovanie, Po niekoľkých technických vysvetlení podľa operačného značky, dostať smer juh ostrova, kde sa nachádza miesto stretnutia. 

Jednotka v pochybnosť bol Skoda Karoq Quartz Grey Metallic, ktorý má zvláštne výdavky 535 €, ale cítim sa naozaj dobre toto SUV. Pod kapotou udržať 2.0 TDI motor, Caha manuálne 6 rýchlostí a trakcie na 4 kolesá. Povrchová úprava obsahujúce tento voz bol najvyšší, tzv štýl

Potom, čo sedí pri kormidle, upozorňuje na vysoká úroveň kvality dosiahnuť s týmto modelom, v Skoda Majú výrazne vyvíjali v tomto ohľade teraz ponúka naozaj výnimočnú kvalitu. Veľmi príjemný na dotyk materiály, ako je kožený volant a hlavica radiacej páky zmenia štruktúru svojich sedadiel alebo ich plastovým polstrovaním.

Ak by sme začleniť systém VarioFlex, spúšťací zvyšuje kapacitu na 588 litrov

Vyrazili sme, ale aj keď sa nám to páči, a my vieme, že každé porovnanie kríva, v tomto prípade aj povinné, a podvedome Začneme porovnávať tento automobil s jeho bratom, Ateca Seat. A je to, že napriek ich podobnosti, sú automobily Majú pocit, naozaj iný. Karoq je určený pre veľmi odlišný druh zákazníkov. Je toho názoru, oveľa mäkšie a hladšie ako Seat, okrem toho nemajú istotu, že ak máte Ateca keď čelí úsek krivky. 

Samozrejme, že toto nedáva to horšie Karoq, ďaleko od neho. Mohli by sme ho definovať ako iné nákup, ale nikdy menej odporúčaná. český To vyniká dobrú prácu pri tvorbe celé auto, a kvalita materiálov, kvalita, bohužiaľ, v Ateca je znížená.

Karoq cítite realmente pohodlná pri dlhých jazdách, mäkké v ich tlmenia. Zlých cestách taliansky ostrov, plných výmoľov, sú sotva znateľné v tomto SUV, a môžem vás uistiť, že je niečo, čo ocení slušne. ideme na režim jazdy normálne, Je správne, cesty, ako je tento, pretože stáva premrštené pohodlie, bez obetovania presnosť v ich smere, dynamické agility a citlivosť na zošliapnutie pedálu plynu. Ale ako som povedal predtým, tento automobil nie je najoptimálnejšie čeliť kľukatej ceste krivky vysokou rýchlosťou as vyvažovanie vaše telo bude stále jasnejšie,. Jedná sa o vozidlo ísť ticho, teší trasu a so športovým charakterom nepostrehnuteľný.

Veľký displej 9,2-palcový displej je jednoducho veľkolepé, ako v viditeľnosti a plynulosti

1,6 TDI 150 hp všimol veľmi živé, je veľmi silný. Je to vrtule reaguje vcelku dobre pri nízkych otáčkach a dlhé pochody, ale áno, tak dlho, ako sme prešli prah 1500 otáčok za minútu, odtiaľ auto sa pohybuje ako ryba vo vode

vložte režim jazdyšport očakával nejakú zmenu s ohľadom na jeho Stabilita v zákrutách. takmer nepostrehnuteľné. Znovu som dal v normálnom režime a ísť svojou cestou. Predbiehanie vykonávať príležitostné otestovať schopnosti tohto TDI, a ako sa očakávalo, nesklame a správa tak, ako má. Manuálna prevodovka je niečo, čo by zrušil pri nákupe auta tohto typu, je náhly, má veľmi dlhú cestu a dopravuje málo. Nie je to odporúčaná voľba, zvlášť preto, že DSGje to naozaj úžasné.

Je čas na môj partner, sme prešli miest a usadiť sa na sedadle pilota, čo je skutočnosť, ktorá vedie ku mne ďalej testovať informačný systém zahŕňajúci naše Karoq. Jedná sa o systémColumbus, čo je najvyššia úroveň, je to, že táto obrazovka vyzerá naozaj dobre, okrem toho, že je tekutosť, že viac poslúži mnohých súčasných telefónov. 

Veľká panoramatická strecha poskytuje vynikajúci jas

Prišli sme na miesto stretnutia, kde kedysi naplníme žalúdok, sme sa dostali späť na trať po ceste sme sa rozhodli urobiť. Vzali sme vedení ceste GPS a dosiahnuť pláž, kde by sme mohli rýchlo vykresliť tento automobil, mali sme málo času, tak len po ceste vrátil k vrátenie vozidla, čím sa uzatvára prvý kontakt s Skoda Karoq.

Na druhý deň sme začali skoro, v 8 hodín ráno a boli sme preč znovu v smere na letisko Palermo na našom návrate do Španielska. na trase Základný diaľničné jazdy, ale tiež by sme vrátiť cesty. A aby sa vyrovnala TDI motor pokúsil o deň skôr, hral sadnúť za volant motora, v ktorom viac nádeje uloženého značku z hľadiska tržieb, 150 k 1,5 TSI s DSG, úplne v rozpore s prvým dňom. 

Vyšli sme na ceste do Palerma. Prvá vec, ktorá sa vynorila v Tento motor je radosť a energia ďaleko presahuje TDI, Má dobrú rýchlosť stúpania, s ktorými tento automobil cíti naozaj pohodlne. 

Jeho impozantný estetický, zamilovať veľa

DSG je najviac žiaduce, keď tento automobil. Je to naozaj úžasné, a akonáhle dal testovať obaja prenosy, jediný záver môžeme dosiahnuť, je, že manuálne klesá rýchlym tempom. DSG je jasne lepší proti jasnej rozpadu manuálu. 

Berieme diaľnici, a konečne môžem vyskúšať tento Karoq na ostatných komunikáciách. Pokračovať v pochodu a vložte Režim jazdy ECO, V tomto režime sa auto nastavené parametre, aby posilnili minimálnu spotrebu paliva a prevádzku. Pochody sú skrátené, automatické sa vykonáva pri nízkych otáčkach

Preto hnacie nesie volal sviečka efekt, ktorý po tom, čo sme sa odlepila od škrtiacej klapky, rýchlosť zostane stabilný po krátku dobu, čím sa šetrí veľa paliva.

ACT systém odpojí 2 zo 4 valcov, čím sa šetrí veľa plynu

Tento motor má technológia ACT (Technológia aktívny valec), s ktorou udržiava špičku plynu plynu a udržiavanie auta kontinuálne rýchlosťou, tento systém znemožní dva zo štyroch valcov. Prostredníctvom tohto mechanizmu, značka zaručuje, že môžeme ušetriť až pol litra paliva na 100 km. Bohužiaľ, cesta nie je tak dlho a musím vyskúšať viac vecí. Stále tadiaľ asi 20 km a má za následok Priemerná spotreba 5,9 litra na 100 km, ťažký prípad s motorom tohto kalibru as touto úrovňou výkonu.  

Na rovnakom úseku cesty I testovanie účinnosti Systém Lane Assistant. toto Ukazuje mierne rušivé V niektorých zákrutách, ale trpia prehnane nepríjemné. Dokonca opúšťať koleso prejsť na sebapoznanie, to On nás vedie celkom správne po železnici splatnosti keď budem musieť čeliť komplikovaným krivky. 

Krivky začnú, zmeniť režim SporT. 1,5 TSI Karoq a reagovať s radosťou, mohli by sme dokonca odvážiť povedať, že s týmto motorom môžeme mať Mierny pocit potešenie z jazdy. Sekvenčné posun, s použitím pádla za volantom reaguje veľmi dobre. Dotyk a zmena je vnímaná rýchlo, živý. Ako podnet potom, čo tento druh zážitku: Nemali by ste sa pozrieť na spotrebu vozidla, pretože to je celkom zvýšená. 

Tieto Karoq byť vybavené kolesami 17 až 19 palcov

Prišiel som na našom konci trasy, vypnúť motor Karoq a ja odovzdal kľúče k jednej z osôb zodpovedných za Škoda. S dobrou chuťou odídem čo bolo mojím spoločníkom na cesty na niekoľko hodín.

záver

Skoda KaroqBol to jasný a stávka na istotu pre českej značky. vozidlo s úžasnú kvalitu povrchovej úpravy a hladký priebeh veľmi dobrá, okrem začlenenia tech priemysel, jasný úspech, pretože mnohí kupujúci chceli mať najnovšie technológie. V Karoq nájdete ju. 

Značka má predajné plány, v ktorých sú ich veľké nádeje predpoklady pre 1,5 TSI motor 150 k DSG hnacieho kolesa 4 kolies a vysoká zariadení. Nemôžeme súhlasiť s Čechmi. 1,5 TSI To je ten, ktorý sa mi páčil Za normálnych jazdných podmienok, navyše reagovať veľmi dobre na kľukatých cestách. Škoda zvolila túto kombináciu a tu server ho podporuje ako stávka na istotu. 

Karoq auto Zdalo sa nám naozaj vynikajúce

Ak máte záujem o vyskúšanie Karoq, Značka ponúka zainteresovaným stranám výzvu Karavanaq. Ide o model, flotila, ktorá sa bude vzťahovať na rôzne ústupky v našej krajine, dáva ľuďom možnosť vyskúšať si auto, než prejde verejné dražby. Môžete si objednať cez Karoq karavanaq.es.

Skoda urobil svoju domácu úlohu. Ukázal svetu C-segmentu SUV, ktorý bude vyčnievať a určite stane novou predajné pre značku v Českej republike. Je to vozidlo, ktoré môžeme ťažko problémy. zvýrazniť len tak zlepšila svoje zákrut, ale môžeme zvážiť to nevýhodu ako také, jednoducho adaptovať na iný typ jazdy, pokojnejšie. a Ateca prednom sedadle, nie je vyhrať, ale nestratí, môžeme definovať ako samostatné nákupy a pre ľudí s rôznymi typmi riadenia. Ako dobré sú dobré možnosti.

znalecké posudky

Páčilo sa nám viac

  • kvalitné materiály
  • uvoľnená jazda
  • Veľmi atraktívny dizajn

Sme radi, aspoň

  • veľmi mäkký vankúšik pre zákrutách

Poznámka: 8.1