testy automobilov

2017 Opel Mokka X testy, inteligentný rovnováha

Testovali sme nový Opel Mokka X, jeden z hlavných hráčov v segmente mestských crossoverov. Rovnováha vo všetkých aspektoch z neho robí jeden z najzaujímavejších modelov vo svojej kategórii Nenechajte si ujsť naše video !.

Ak existuje segment, ktorý je na vzostupe v Európe mestskej crossovery a jeden z najväčších exponentov v tejto kategórii je Opel Mokka. Nemecký model bol zahájený v roku 2012 a od tej doby bolo predaných viac ako 600.000 jednotiek po celom svete. Taká bola jeho úspech, že GM rastlín v Incheon (Južná Kórea) nemohol vyrovnať a od roku 2014 tiež vyrábané v továrni v Figueruelas (Zaragoza), kde 160,000 jednotiek už opustili.

Potom, čo dosiahol Ekvádor svojho obchodného života, Mokka získala významnú aktualizáciu sme mohli vidieť z prvej ruky vo svojej prezentácii. Užite si rad kozmetické úpravy na vonkajšej a vnútornej strane, on získal viac zariadení a jeho rozsah bol rozšírený s novým benzínovým motorom. Zmeny majú aj svoje meno a stal sa Opel Mokka X.

závislosť pomenovať X dočkáme viac todocaminos nemeckej značke zdôrazniť crossover povahu týchto modelov Mokka, že ako prvé uvoľnenie tohto identifikačného označenia. Ďalším na zozname bude budúcnosť SUV Opel Opel Grandland Crossland X a X, ktoré dorazia v budúcom roku ako súčasť 7 modelov, ktoré Opel predstaví v roku 2017 rok.

X priezvisko zdôrazňuje crossover charakter nemeckého vzoru

Zvýšená kvalita a silná osobnosť

Navonok nový Mokka X 2017 sa líši od jeho predchodcu rýchlo. Mriežka chladiča a nárazník má novú konštrukciu, ktorá poskytujú viac robustný imidž. Tiež Nové predné svetlomety, ktoré môžu byť viedol s adaptívne svetlomety (AFL Plus LED), Piloti tiež premiéru technológiu LED. Škála farieb karosérie bola rozšírená o nové farby rubínovo červená a oranžová Amber.

Vnútri zmeny sú ešte evidentnejšie. Palubná doska je úplne odlišná a vykazuje oveľa viac moderné, rafinovaný a elegantný dizajn. Pocit kvality je vysoká, najlepšie v segmente. Presné úpravy, materiály s dobrou dotyk a príjemné používať ovládacie prvky sú vítané.

Multimediálny systém IntelliLink To patrí k poslednej generácii a samozrejme zahŕňa služby Opel OnStar a 4G hotspot Wi-Fi. Zvláda s dotykovým displejom, ktorý funguje správne. Kvalita obrazu je dobrá, aj keď slnko svieti priamo na obrazovke je vidieť príliš veľa odrazov. To tiež zmenila palubnú dosku, ktorá vyzdvihuje nový multifunkčný displej oveľa viac prúdu a môže byť vo farbe.

Mokka najjasnejšie X ponúka inteligentný adaptívne svetlomety AFL LED Plus 30% ako halogénové svetlomety

Restyling z Mokka tiež slúžil k zlepšeniu Opel Eye. Tento systém využíva predný fotoaparát na predné sklo, teraz s vyšším rozlíšením, ktorý umožňuje prepínanie medzi dlhými a krátkymi svetlami, slúži asistenta rozpoznávanie dopravných značiek alebo aktívne čelné kolízie upozornenia.

novinkou sú ergonomické sedadlá s AGR (punc významného nemeckého združenia lekárov a fyzioterapeutov), ​​certifikácia. Sú veľmi pohodlné a ponúkajú rad možností prispôsobenia zdôrazňujúce rozšíriteľnú základňu a elektricky nastaviteľnou bedrovou opierkou.

Mokka X je najväčší kategórie s dĺžkou 4,27 m. Vďaka tomu, že vnútorné pohodlie stojí za zmienku, a to najmä v prednej časti. Za dva dospelí až do 1,85 m výšky tešiť tiež dostatok priestoru. Centrum zadná je určený pre príležitostné použitie, ale má iný dizajn a je podstatne ťažšie, než na koncoch.

Pre vnútorné kvality, Opel crossover patrí k najlepším v segmente

Napriek svojej veľkosti, batožinový priestor nie je nijak zvlášť veľké s 356 litrov. Priestor je veľmi výhodné pre ich pravidelnými tvarmi a dvojitým dnom je k dispozícii, čo maximalizuje objem nákladnej opomenieme ak prerazeniu súpravu a integrovaný nosič bicyklov FlexFix. Delené zadné sedadlá do 60/40 oprávňuje rozšíriť kapacitu pozoruhodných 1.372 litrov.

Tri veľmi kompletné hotové

Opel Mokka X znázornené tri upravené úrovne k dispozícii: Selektívne Dokonalosť a Color Edition. Z najzákladnejších prvkov, ako sú strešné nosiče, predné hmlové svetlomety, elektricky ovládané a vyhrievané vonkajšie spätné zrkadlá, multifunkčný kožený volant, predné a zadné elektrické ovládanie okien, klimatizácia, rádio IntelliLink 4.0 s farebným dotykovým displejom 7-palcové kolesá sú k dispozícii 17 palcov zliatiny.

Foto 1 - Fotografie Opel Mokka X 2017Foto 2 - Fotografie Opel Mokka X 2017Foto 3 - Fotografie Opel Mokka X 2017Foto 4 - Fotografie Opel Mokka X 2017

Opel Mokka Photos X 2017

Mechanická rad nových nemeckých crossover sa skladá z Dva zážihové motory, motorovej nafty a LPG mechanické. Našiel 1,4 benzín Turbo 140 k, blok má tiež variantu, ktorá môže byť poháňané LPG. nový benzínový motor 1,4 i, avšak s 156 hp, ktorý je spojený výhradne s automatickou prevodovkou a je pridaný s pohonom všetkých kolies.

A konečne je tu diesel 1,6 CDTI 136 hp ktorý by sa mal zamerať väčší objem predajov, asi 40% z celkového počtu. Táto verzia so vznetovým motorom To je dobrá voľba pretože má veľa energie dodať správny výkon a spotreba paliva je obsah. Počas prezentácie získal tento mechanický spotrebu okolo 5,5 - 6,0 litrov / 100 km.

Konektivita je jednou zo silných stránok v Mokka X

Miesto vodiča je vysoká a má dobrú viditeľnosť vo všetkých smeroch. Celkovo Mokka je veľmi príjemné riadiť a ukazuje sebaistota. Suspenzia má silnú odváženej čo má za následok väčšiu agilitu. Odpočíta trochu pohodlia, ale nie suchá ani skáče trochu viac žiaduce.

Smer B-SUV Opel nie je príliš komunikatívne, ale má úroveň pomôcť úspešné. Okrem toho, manuálna šesťrýchlostná prevodovka je veľmi presné a uspokojivé. Voliteľne je automatická prevodovka s meničom krútiaceho momentu a rovnaký počet vzťahov.

Niektoré verzie môžu niesť Systém inteligentnej AWD, čo zvyšuje univerzálnosť nemeckého vzoru. Tento systém prenáša silu na prednú nápravu za normálnych podmienok, ale v prípade, že je nedostatok priľnavosti môže rozdeliť dvojicu až o 50% na každej osi. Mokka X obhajuje off-road trate v jednoduchej, ale To nie je adekvátna prekonať veľké prekážky hladinami ani svetlej výšky.

Trakčný systém mokka X rozdeľuje sily medzi prednú a zadnú od 100: 0 do 50:50

Opel Mokka X je teraz k dispozícii v španielčine predajcov z 21,837 eur, ale Opel ponúka rad zliav, ktoré znižujú rýchlosť na 19,506 eur. Okrem toho, do konca roka je podpora, ktorá umožňuje zisk jeden z najlepších modelov v segmente na 16,900 eur, čo predstavuje pomer cena / produkt skutočne zaujímavý vzťah.

znalecké posudky

Páčilo sa nám viac

  • Veľmi kompletné vybavenie
  • povrchovej úpravy kvalitné
  • interiér priestrannosť

Sme radi, aspoň

  • Ložná plocha niečo vpravo
  • Iba mechanické diesel k dispozícii
  • Obmedzené možnosti offroad

Poznámka: 7.9