testy automobilov

Test Mitsubishi ASX 2017 veľmi úspešný tváre rejuvenecimento

Mitsubishi je v procese zmeny. Akvizícia Carlos Goshn spôsobiť ostrú zákrutu do svojho sortimentu. Dovtedy japonská značka má vylepšené jeden zo svojich hlavných produktov, Mitsubishi ASX 2017, ktorú som už mal príležitosť vyskúšať.

Dealeri už majú prvé jednotky nového Mitsubishi ASX

Pravidlá trhu, a za viac ako 10 rokov sa verejnosť požaduje väčší počet SUV a SUV. To je dôvod, prečo väčšina výrobcov začalo mnoho verzií a varianty. Mitsubishi má rozsiahle skúsenosti v oblasti výroby SUV, a preto jeho rozsah sa skladá hlavne z týchto vozidiel. Teraz prichádza obnova jedného zo svojich kameňov; Mitsubishi ASX 2017, ktorý som už mal možnosť ochutnať.

Foto 1 - Prezentácia Mitsubishi ASX 2017Foto 2 - Prezentácia Mitsubishi ASX 2017Foto 3 - Prezentácia Mitsubishi ASX 2017Foto 4 - Prezentácia Mitsubishi ASX 2017

Prezentácia Mitsubishi ASX 2017

Pred analýzu vývoja sú zahrnuté v malom funkčné ASX, mali obzrieť. Písal sa rok 1991, kedy Mitsubishi RVR prezentované v spoločnosti. Málo alebo vôbec nič do činenia s týmto cenovo minivan modelu pred nami. To nebolo až do tretej generácie, a na dopyte na trhu, kedy Japonci zmení návrhy na RVR ju premeniť SUV s názvom ASX.

Stalo sa to nerobí nič viac a nič menej ako pred takmer siedmimi rokmi. Že ASX začínal ako spoločný podnik medzi Citroën, Peugeot a Mitsubishi. Trojitý podivné aliancie, ktorá priniesla veľa úspechov japonská značka, ktorá už dlhú dobu najviac ťažil s creación. To je dôvod, prečo sme teraz prichádza obnovenie. Plastická operácia v skutočnosti, s ktorými sa snaží predĺžiť jej existenciu až Mitsubishi, teraz vo vlastníctve aliancie Nissan-Renault, rozhodnúť, či chcete vytvoriť nový, alebo nie.

Skratka znamená ASX Active Sport Crossover

Keď poviem, že je to facelift viac ako čokoľvek iné, je to, že dizajnéri Mitsubishi Zdá sa, že sa zameral iba na prednej časti vozidla, keď redesign. Je to jediná časť, ktorá sa mení. Zámerom zmien bolo, že malý ASX je viac ako jeho starší brat, Mitsubishi Outlander, ktorý už mal premiéru estetickú filozofiu pred takmer dvoma rokmi.

Pravdou je, že tieto zmeny nebudú cítiť rovnako dobre ako jeho starší brat, ale pravdou je, že vďaka nim ASX ukazuje sofistikovanejšie image. Chrómované prvky, stanovuje, že elegantný dotykovú na obrázok paru zostáva silný že každý sebaúcty SUV by mal mať. A to je miesto, kde môžem čítať, pretože tam nie je žiadny nový estetický, aspoň v tele. No, musíme pridať niekoľko nových sád pneumatík a paletu farieb jasnejších a rozmanité.

Mitsubishi sa pridá k zmenšovaniu a nahrádza motora 180 DI-D novým 160 DI-D s iba 2 CV menej

A ak vstúpite do zmeny sú ešte menej. zmes zložiek, ktoré sú už súčasťou predchádzajúceho modelu je stále prítomný. Súčasti z troch vyššie uvedených výrobcov davu predstaviť interiér, že pravda nie je na zahodenie. Mitusbishi ASX má všetko, čo potrebujete v aute. Nejedná sa o nový priestor, ale sú veci, ktoré sa zmenili. Volant a Informačný systém SDA sú najnápadnejšie.

Vnútri ASX je pomerne dobre vyriešená, hoci plasty pretekajú

Čo sa týka vybavenia, Mitsubishi ponúkne novú ASX v obvyklých troch prevedeniach: Challenge, pohybu a Kaiteki. Od tých základných máme širokú škálu technológií, väčšina z nich sa zameral na bezpečnosť. Budeme mať aj svetlá a dažďové senzory, tempomat, ovládanie klimatizácie a zadný radar.

Na druhej bilancia Kaiteki predstavuje maximálnu schopnosti ASX. Poznámka: prítomnosť panoramatická strecha, kožené čalúnenie, xenónové svetlomety, zadná parkovacia kamera, Prehliadač so siedmimi palcovým dotykovým displejom a vyhrievanými prednými sedadlami. Medzi ďalšie prvky.

V mechanické, ASX má jednoduchý rad mechanických a trakciou. Môžete si vybrať medzi prednou a pohonom všetkých kolies. Jediným problémom je, že druhí vás donúti, aby najvyššiu úroveň všetkých zariadení, a byť k dispozícii pre vznetové motory iba. K dispozícii sú tri motory, jeden zážihový a dva dieselové. Powers v rozmedzí od 114 hp nového bloku 160 DI-D, a 150 k 220 DI-D 4WD 6AT.

Cez jeho rezaných opatrenia zadných sedadiel majú veľký obývateľnosť

Pokiaľ ide o ceny, ASX je prezentovaný ako jeden z najdostupnejších SUV segmentu C Zoznam začína na 15,900 eur MPI 2WD ASX 160 hotových Challenge. Na druhej strane, horný koniec dosiahne reprezentované ASX 220 DI-D 4WD 6aut s Kaiteki povrchom, ktorý v súčasnej dobe dosahuje 29,595 eur. Zoznam bonusov je pomerne krátka, a rozdiel medzi dokončovacie Challenge a pohybu sú len 1200 eur, a skok je veľmi atraktívny úrovni.

Test Mitsubishi ASX 2017

Musím povedať, že pozdĺž štátnej prezentáciu mali možnosť otestovať najvýkonnejší variant plnom rozsahu, tj konfigurácia motora 220 DI-D automatickou prevodovkou šesťstupňovou a AWD. Musíme tiež povedať, že už raz mal príležitosť otestovať prístroja, takže je skvelé, že meranie vylepšenia predstavená v Mitsubishi ASX.

Sme samozrejme hovorí o autá, že jeho priemerná hodnota je veľmi konkurenčný. Je nepochybné, že cena je tak atraktívny, ako to prezentuje, ale nie je nutné hovoriť o zlé auto alebo zle vykonaná, ale práve naopak. Je pravda, že za túto cenu Mitsubishi uchvátil moc vnútri, ale na rozdiel od iných modelov plastu, nemajú zlý vzhľad, ani sú nepríjemné na dotyk. Zatiaľ čo na druhej strane tiež nájdeme kožené sedadlá ako tí Kaiteki úpravou.

Dynamický dizajn filozofia Shield teraz prichádza ASX, ako sa to stalo s Outlander

Je pravda, že to nie je najvyberanejších auto na svete. Jeho motor nad 2200 ccm je trochu drsný a vibrácie sú pociťované v kľudovom stave. Okrem toho, že hluk v dobe, a to najmä z vonka. 150 sú kone, ktoré sú spravované automatická komfort preferencie a jemnosť na dávky a vysokým výkonom. A to je jeden z všeobecné tonikum na ASX, mäkkosť a pohodlie.

Na tomto mieste musím povedať, že Mitsubishi sa podarilo odviesť dobrú prácu. Všetko, čo v ASX je nakonfigurovaný a pripravený byť pohodlné, a v skutočnosti je. Je navrhnutá tak, aby vrátiť ticho. Motor tlačí docela radosť. Prevodovka je trochu oneskorené, ale to problém, ak ste zahrnúť vačky za volantom, ktorá mimochodom, a rád by mnoho drahšie vozidlá majú dobrý pocit, že títo majú. Vďaka týmto dvom vačkami môžeme komunikovať presnejšie a jednoducho s motorom s cieľom nájsť silu v prípade potreby.

Kmeň ASX má kapacitu 442 litrov. Dostávame 1.219 litrov pri sklopených druhý rad sedadiel

Ja hovorím, že box je lenivejší než motor, ale obaja poskytujú viac ako správne správanie. V skutočnosti si myslím, že je to vhodné motora. Nedostatok testovanie verzie 160 DI-D. Je to škoda, že sme sa vždy nájsť vždy spojená s automatickou prevodovkou a pohonom všetkých kolies. Táto povinnosť bude mať sankcie presahujúci výhody, ktoré 4x4 systému. Jedným z nich je nárast údajov o spotrebe médií. Mitsubishi formalizuje priemerné výdavky vo výške 5,8 litrov na 100 pre túto jednotku. Počas testu nebolo možné overiť pravdivosť toho.

Na záver musím spomenúť suspenzie. ASX má strih opatrenia 4.355 metrov dlhej. To znamená, že je určený predovšetkým pre úzkej oblasti a dostať sa ľahko zaparkovať v centre mesta. Avšak krátka bitka, ktorú by tiež viesť k domnienke, že ASX môže správať dynamicky v kľukatých úsekov. Ale nie je to tak.

Budem hovoriť o pohodlie a hladkosť. Inžinieri a vývojári zahŕňala systém zavesenia špeciálne nakonfigurovaný tak, aby absorbovať nárazy a cestné nedokonalosti a bez povšimnutia. Otvorených ciest a diaľnic je pozoruhodný, ale nie v úseku krivky, kde sa suspenzia privádza do prednú nápravu mäkký. Na druhej strane nie je problém, pretože ASX nebol vytvorený za týchto podmienok, ale je to niečo, čo by som mal vyjadriť.

závery

Nikdy ľahké obnoviť jednu zo svojich kľúčových hráčov, a preto musia byť veľmi opatrní, čo robíte. Obnova Mitsubishi ASX 2017 je poznamenaný miernym estetické aktualizácie správny z môjho pohľadu, a niekoľko vnútorných zmien. To zostane hospodársky podiel Pre tých, ktorí hľadajú drahé a praktické funkčné SUV než pre každý deň.

konfiguráciu 4x4 v ASX môže dovoliť off-road s väčšou istotou

Mitsubishi ASX urobil atraktívnejšie vďaka novým zmenám. Vďaka svojej prepracované malý SUV bude aj naďalej rozširovať počet svojich odberateľov, a niet divu. Obývateľnosť je veľmi dobrá, ich vybavenie je správne, a jeho funkčnosť je mimo akúkoľvek pochybnosť. Na druhej strane tohto správania je ukázané povahu, uprednostňovanie komfortu nad všetkými ostatnými vecami. A konečne cena. V súčasnej dobe je ťažké nájsť súpera pre Japoncov. Pridáme Ak celok je logické, že ASX stáva čoraz obľúbenejšie voľbou.

znalecké posudky

Páčilo sa nám viac

  • dizajn
  • atraktívna cena
  • pohodlie

Sme radi, aspoň

  • interiérových plastov
  • prevodovka
  • infotainment zariadenia

Poznámka: 7.7