testy automobilov

Test Fiat Tipo SW, rovnako dobrý, ale oveľa praktickejšie

Tri ekvivalentná k jednému. Fiat si myslel, že tam je život za 500 rozsahu, a preto pristál s novým typom. Rad kompletný s príchodom Fiat Tipo SW sme mali príležitosť vyskúšať.

SW typ je najnovší variant rozsahu dosiahnuť dealermi

Nie jeden, nie dva, ale tri sú verzia nového Fiat Tipo. Talianska dom chce znovu získať stratený podiel na trhu vzhľadom na neexistenciu kompaktný, jednoduché, praktické a ekonomické salónoch. Prosperujúce trh v posledných rokoch. Tak prišli na svetlo nový rad produktov, ktoré sú určené na dobyť tisícky kupujúcich. Typ už nie je len sedan alebo kompaktné, ale tiež poznajú. Fiat Tipo SW som mal príležitosť ochutnať a dozvedieť sa z prvej ruky.

Ako som už povedal, s príchodom atraktívnou radu Station Wagon je dokončená. Fiat vie, čo vaši zákazníci potrebujú, a tí, ktorí nie sú. A to sa rozhodla ponechať stranou Fiat 500 a vziať si lVýrobky INEA ktorých hlavným slogany jednoduchosť a praktickosť, ale nesmieme zabúdať ani ekonomický aspekt a livability.

Pri vytváraní typ SW konštruktéri zamerali na vytvorenie dvoch konzoly úplne rovnaké

Čelíme najpraktickejšie zo všetkých variantov. Ten chlap bol koncipovaný od počiatku ako kompaktný sedan. Tam sa objavili rôzne subjekty, ktoré poznáme: kompaktný päťdverový a tejto rodiny. Zvláštnosťou je tento, že nepochádzajú zo salónu, ako sme mohli predstaviť všetky ale kompaktné. To nám dáva na presnú kópiu v otázkach dizajnu, s výnimkou obrany takmer 22 centimetrov predĺžiť.

SW, ako je kompaktný, montované svetlomety s denným LED svetlom, ktoré nemá sedan

Je zrejmé, že to je najväčší z troch variantov tam, aj keď mnohí môžu myslieť, SW Type obývateľnosť neobetuje dať väčší priestor na spustenie. Vnútorné rozmery sú rovnaké, ale v batožinovom priestore máme priestor 550 litrov minimálnu kapacitu. Impozantný priestor s komfortom ústa nízke, široké zaťaženie, čo uľahčuje vstup a vykladanie batožiny a ostatných batožiny.

A budeme pokračovať s podobnosťou s Fiat Tipo 5 dverí. Vnútri nájdeme rovnaký priestor. Rovnaký prístrojová doska, rovnaký layout, rovnaká technológia. Nič sa nezmenilo. Tieto materiály sú stále aktuálne, mäkké plasty v určitých oblastiach a prevažne tvrdé plasty. Pravdou je, že aj cez množstvo tejto zložky sa pocit, že dobre urobil. Navrhnutý tak, aby veľa použitia a bude trvať dlho.

Ide o automobil určený pre rodiny s deťmi, takže všetky vnútorné priestory, kde môžete zanechať veľa riadu sú prezentované. Okrem Fiat odstránila typický problémov s skloniť, aby si deti. Ide o pomerne vysoké auto. Prísť a dostať ju preč, je veľmi pohodlné a jednoduché. Jeho dvere sa otvárajú do pravého uhla, 80 °, a nad sedadlami sú umiestnené v relatívne vysokej polohe. Ako som povedal, všetko veľmi dobre premyslené.

To isté platí aj vo vnútri. Interiér sedan odlišné, ale rovnako ako kompaktný

Ale dobre. Ak vynecháme praktické a bývanie tému Fiat Tipo SW, čas ísť do detailov v oblasti správania. vám môžem predpokladať, že je rovnako dobrý ako jeho starší bratia. Napriek miernemu zvýšeniu hmotnosti, bude to nezastaví všímať pri jazde. Veľmi šikovný s naozaj dobrým správaním vozidla.

SW Test Fiat Tipo 1.6 Multijet 120 koní

A teraz tretieho radu. Ak sa pred niekoľkými mesiacmi som hovoril o správaní Fiat sedan, a niekoľko hodín po 5-dverový Fiat Tipo pred, je čas hovoriť o staršieho brata, kombi variant. Rovnako ako ich mladší súrodenci mechanický rozsah typ SW pozostáva z dieselových motorov a iných palivových jednotiek, ma medzi 95 a 120 koní. Rozsah nastavenia vo svojom výkonovom rozsahu, ale ako už budem hovoriť, je viac než dostačujúca.

Keby som dal obväz na očiach a dal mi riadiť akýkoľvek typ bratia, som úprimná a ja by som si nevšimol žiadny rozdiel. Je pravda, že tieto tri modely vybavovať rovnaký motor a rovnaké zmeny, ale Už si ani nevšimol rozdielu dynamické tému. A to je luxus, ak hovoríme o rodine, ako je Station Wagon.

Pravdou je, že je to rodina, zadná bola rozšírená vkusne

Pokiaľ ide o prenosy, bude rozsah Type sú vybavené manuálne, automatické prevodovky a ďalšie dvojspojková

Jeden by si mohol myslieť, že majú dlhšie telo a kilogram hoci viac by mohla byť postihnutá jazdu. Ale nič nie je ďalej od reality. Ako som už uviedol v teste Fiat Tipo 5 dverí, Typový rad je viac než dosť na všetko. Obaja priestor a výkon. Je pravda, že som nemal možnosť vyskúšať variant prístupu, ale vzhľadom k tomu, že sa jedná o rovnaký motor a rovnaký motor, so zníženým výkonom, nemám pochýb o tom, že ich správanie bude rovnako dobrá, aj keď menej punč jasné.

Zodpovedný za doladenie typu studňu zaslúži uznanie, pretože potom, čo šiel na celom svete viac ako 200 krát v kilometroch a kilometroch testovanie, výkon je bezchybná. Dobre naladený, rafinovaný a temperamentný motor dodáva prevodovky dokonale upravená, a suspenzia sa správnu požadovanú hodnotu medzi komfortom a dynamikou. Najlepšie zo všetkého je, že práca a odhodlanie ukazuje.

Najvýkonnejším motorom v rozmedzí je viac než dosť ťahať typ SW a všetko, čo je možné načítať do jeho 550 litrov. Jedná sa o pružný blok s dodanie veľmi lineárny a progresívne sily. Šťastný medium medzi správaním a úspory. Je pravda, že ak budete chodiť po celý deň naložený, alebo ak budete pohybovať prevažne na horských cestách je to motor, ktorý odporúčam, pretože nesklamal.

Jeho 550 litrov batožinového priestoru rastú exponenciálne, ak sklopiť druhý rad sedadiel

Počas konzumácia skúšobné antojaron nie je dôležité. Zámerom bolo zistiť objem motora. Aj keď musím priznať, že Niektoré miradita do počítača, ak spadla a to vydávala čísla pohybovala medzi šiestimi a siedmimi litrov. Opakujem, že nie sú presné údaje, pretože test sa nesnaží zistiť, čo šetrič autá, a ak je to možné. A znovu hovorím schopnejší než by sa dalo očakávať.

Ak by som sa zameriavajú na oblasti pohodlie, musím povedať, že typ SW je presne ako jeho bratia znova. Má rovnaké vnútorné rozmery ako päťdverové, takže vnútorný priestor pre cestujúcich je presne rovnaký. Samozrejme sa mení iba veľkosť batožinového priestoru, ktorý rastie 110 litrov. 30 vzhľadom k sedan. Je to celkom kľudný, veľmi pohodlné a veľmi apañado pre všetkých.

Foto 1 - Fiat Tipo 5 dverí a SWFoto 2 - Fiat Tipo 5 dverí a SWFoto 3 - Fiat Tipo 5 dverí a SWFoto 4 - Fiat Tipo 5 dverí a SW

Fiat Tipo 5 dverí a SW

Niet pochýb o tom, vidieť predajné dáta, ktoré žne variant sedan, 22.000 v celej Európe za púhych päť mesiacov, typ SW bude úspešný pre Fiat. V skutočnosti sa predpokladá, že rozsah je. Bude upozorniť na vynikajúcu hodnotu za peniaze. Takmer neporovnateľný s jeho súperi. V čase, keď sa rodina variant dorazí neskôr, to nebude až po lete. V tejto chvíli neznámu cenu. Ako oni sa blíži dátum uvoľnenia stretnúť.

Ale ak ste stará o, a chcete získať predstavu o tom, kam sa pohybovať okolo, počítať asi 2000 eur viac ako 5-dverí. to znamená To zanechá približne 13.000 eur za rozmedzí benzínu a nafty na 15,000. Auto moc za túto cenu, ale samozrejme tieto rozpočty zahŕňajú úvodný ponuku, pivom finančný plán a zľavy.