Maserati

Maserati Levante GTS lovený v Taliansku počas skúšobnej relácie

Späť chytiť nové Maserati Levante GTS počas skúšobnej relácie. Tentoraz fotografoval jednotka vykonáva test v Taliansku. Táto verzia čisto športové a radikálnym charakteru dostali na trh v roku 2018 čeliť likes vozidiel Porsche Cayenne Turbo. To bude poháňaný motorom, ktorý sa získa približný výkon 560 hp.

Maserati Levante GTS 2018 - spy photo

Maserati Levante spy photo GTS prevedením road skúšobnej relácii.

viac ako pred mesiacom sme zverejnili prvé špionážne fotografie Maserati Levante GTS. Trident firma pracuje na verzii extrémneho charakteru a čisto športový prístup, ktorý umožňuje taliansky SUV vyrovnať sa s modelmi, ako napríklad BMW X5 M a Porsche Cayenne Turbo. Jeho vývoj prebieha už dlhšiu dobu, máme nejaké nové fotky.

Tentoraz sa naše špionážne fotografi majú testovacie jednotku Levante GTS pri implementácii série testov v Taliansku. V porovnaní s obrázky publikované v predchádzajúcom článku, vidíme viditeľnú zmenu v oboch prednej a maskovanie na zadnej strane. K dispozícii sú tiež roztrúsené po malých vonkajších vinylových pásov, ktoré sa skrývajú všetky odkazy na Maserati SUV.

Hoci tento model je dobre pokrytá, môžeme povedať, že bude nosiť agresívnejší image vďaka väčšej vstupy vzduchu, gril voštinové lesklej čiernej farby a nová vonkajšie zrkadlá Okrem špecifické nárazníky vzadu vidieť strešný spojler a výfukový systém so štyrmi zásuvkami. Ďalšie podrobnosti, ktoré nemožno prehliadnuť sú LED svetlomety technológiu alebo pneumatiky, ktoré opustí rozhľadní posuvky šesť piestov.

Maserati Levante GTS 2018 - spy photo späť

GTS verzia Maserati Levante sa dostali na trh v roku 2018.

Pokiaľ ide o mechanické časti pod kapotou Levante GTS rovnaký motor, ktorý poháňa nový Alfa Romeo Quadrifoglio Stelvio (model, ktorý sa v poslednej dobe začala na trh v Španielsku) bude nájdený. Jedná sa o Twin Turbo V6 2,9 litra že sa získa približný výkon 560 hp. To bude upravená pre túto príležitosť zo strany inžinierov talianskej firmy.

Uvedená Biturbo bude spojená s automatická prevodovka ZF osemstupňová a systém AWD Q4. S týmto motorom, 2018 GTS Maserati Levante bude schopný zrýchliť z 0 na 100 km / h za menej ako 5 sekúnd a dosiahne najvyššiu rýchlosť sa bude pohybovať okolo 280 km / h.

Kedy bude na trhu? Začatie GTS verzia Maserati Levante dôjde v budúcom roku 2018. Bolo jasné, kedy bude predstavená ale musíme pozorne sledovať na päty značky, pretože v tomto roku je hneď za rohom.

Maserati Levante GTS: značka sa už pracuje na ďalšie radikálne verziu

foto: S. Baldauf / SB-Medien