správy

Aaron Kaufman Gas Monkey Garážové listy

Fúzatý mechanik Gas Monkey Garáž TV opúšťa po 13 rokoch práce s Richardom Rawlings. Z neznámych dôvodov, zakladateľ volá po pokoji a uznáva, že workshop tvorí tím, nie len dva.

Za niekoľko dní na sociálnych sieťach fámu Aaron Kaufman pochod, head obchod Plyn Monkey Garáž rovnako ako ďalších sezón Discovery Rýchlo a hlučne (DMAX na našom území) série.

No, Bol to ďalší partner, Richard Rawlings s vyhlásením na strane GMG vlastné webové stránky ktorý konečne vyjasnila situáciu a pochybnosti generovaného zákazníkov, fanúšikov a divákov workshop nachádza v meste Dallas (Texas) a jeho dobrodružstvo.

Vo vyhlásení sa uvádza, Rawlings oceňuje 13 rokov práce Fúzatý Kaufman v dielni, ktorý utrpel v ich vlastnej koži úspechu; Okrem kvality a osobnosti tvorbou od roku 2002, za jeho vystúpenie v tV show zapojené do od roku 2012.

Navyše, zakladateľ dielne vyzýva k dodržiavaniu Pripomínajúc, že ​​spoločnosť Je to nielen tvorená ním a Árona, ale veľký pit posádky a personál majú robiť, a bude aj naďalej umožňovať výtvory Gas Monkey verejné i súkromné.

Nie je známe, čo sa ďalší projekt Kaufman a či to má niečo spoločné s malou obrazovkou, ako sa to stalo s Jordánskom a Tom stratená existencia Garáž zamietnutá alebo ak pracujete z televízneho anonymity, pretože Mathieu s jeho dielne Sk Sk v lakovni.