správy

Len niečo málo cez 50.000 eur na 707 hp Dodge Charger SRT Hellcat

Sú chvíle, kedy Závidím koroduje a jeden z nich je zistiť, že v Amerike Dodge Charger SRT Hellcat stojí len niečo málo cez 50.000 eur. Tu v Španielsku, za túto cenu môžete len tešiť na prémiu sedan vybavený mierne, zatiaľ čo Dodge Charger SRT USA Hellcat prichádza s 707 hp.

Že svet je zle distribuovaný. Kým v Spojených štátoch si môžete vychutnať Charger SRT Hellcat Dodge len za 50.000 eur, Tu, v starom kontinente, môžete mať mierne vybavený prvotriedne sedan, ktorý sa nikdy dosiahnuť veľkoleposť 707 hp nabíjačkou. Povedal som, že závisť je zlé.

V tom čase sme prezentovať Charger SRT Hellcat, svet je najsilnejší sedan. Neexistuje nič, čo možno prirovnať k táto šelma V8 motor 6.2l preplňovaný. Nič než jeho brat skoro dvojča, Challenger Hellcat, ktorý pripojí rovnaký motor. Obaja sa stali zaslúžene v túžbe mnohých Američanov, a nie len Američania.

Ak už vŕzgajúce zuby na očiach, teraz to bolo ešte s vedomím, že jeho maloobchodná cena pre Českú republiku je 63.995 $, alebo čo to je to isté zmeniť 50,053.69 eur. Ak budeme porovnávať ceny so svojimi najbližšími konkurentmi v Európe, Audi RS6, Mercedes E63 AMG a BMW M5, nabíjačka je najmenej 70.000 eur lacnejšie. Neuveriteľné.

Rovnako by ste si mohli myslieť, že sila nie je všetko, a že cena Hellcat môže byť zavádzajúce, pretože sa nerovná kvalitu alebo vlastnosti. Lebo vám dobre povedať, že rovnako ako nie je nič robiť, ale aspekty, Charger SRT Hellcat nemá nič spoločné, aby odviedli pozornosť, pretože jeho technológia je tak až do svojej nemeckými súperovi.

Je to škoda, že tu nemôžeme užívať jeden z týchto skvostov. Bolo by pekné počuť, pretože vidím, že by bolo zložité, pretože Dodge tvrdí, že je schopný dosiahnuť maximálnu rýchlosť 328 km / h. Ak budeme hovoriť o svojim dvojčaťom, Challenger, druhý deň sme vám povedal prvý vyrobenú jednotku SRT Hellcat bol predaný v aukcii za 825,000 eur, o niečo drahšie, než je obvyklé.