správy

Chrysler Pacifica 2017: Budúcnosť Lancia Voyager je odhalený v Detroite

Chrysler Pacifica debutoval na autosalóne v Detroite ako náhradné Town & Country. US minivan bude ponúkať až osem miest, nebývalej nasadenie technológie a plug-in hybridnej verzii. V Európe sa dočkáme, s drobnými kozmetickými úpravami, ako nové generácie Lancia Voyager.

Chrysler predstavila na autosalóne v Detroite nový veľký minivan sa stane úspešným Town & Štát v severoamerickom trhu: to je chrysler Pacifica. Model predstavený na autosalóne sa môže pochváliť moderným a atraktívnym dizajnom a navyše výnimočnú priestrannosť s až osem miest.

Pacifica 2017 nedosiahne európske trhy, ale otec zapojenie americkej značky v skupine Fiat Chrysler Autá (FCA) Áno, to je veľmi pravdepodobné, že vidieť, s niektorými konštrukčnými zmenami na prednej strane, pod značkou Lancia. MPV automobilka by nová generácia lancia Voyager.

Americký minivan dedia vlastnosti Chrysler 200 sedanu, ktorý má za sebou vynikajúci príjem v obchodných zastúpení značky. V reči svalového designu a dynamické generála out predné plná kľukatých čiar s grilom, ktorý sa prelína s hornou časťou svetlometov, ktoré už odhaľujú predčasne vďaka našim špionážnych fotografiách.

Foto 1 - 2017 Chrysler Pacifica fotkyFoto 2 - Chrysler Pacifica 2017 fotografiíFoto 3 - 2017 Chrysler Pacifica fotkyFoto 4 - 2017 Chrysler Pacifica fotky

2017 Chrysler Pacifica fotky

V interiéri vyžaruje kvalitu, priestor a technológie. K dispozícii bude šesť povrchovej úpravy a najúplnejšie tešiť na mäkké kožené čalúnenie, systém pohľadu 360 stupňov, ktorý pomôže pri manévrovaní, parkovacie obsluhu s ultrazvukovými senzormi, adaptívneho tempomatu alebo pre zmenu jazdného pruhu. Konfigurácia minivan bude Sedem sedadiel ako štandard zvýšil na osem voliteľne.

Vnútri minivan Chrysler má tiež početné obrazovky roztrúsených po celej kabíne. Tak môžeme nájsť palubnú dosku s integrovaným informačným displejom sedem palca, najnovšej generácie Uconnect multimediálny systém s 8,4-palcový displej na konzole a dvoma 10-palcových obrazoviek pre cestujúcich v druhom rade.

Pod kapotou budú žiť silný 3.6 V6 benzínový motor, ktorý bude rozvíjať silu 287 koní ako jediný mechanický možnosti v pôvodnej ponuky. Chrysler Pacifica sa objaví v showroomoch v marci budúceho roka a jeho hlavné súperi na trhu v USA bude Honda Odyssey a Kia Carnival.

V druhej polovici roka 2016 dosiahne jedného plug-in hybridnej verzii 248 hp schopné cestovať až 48 kilometrov v elektrickom režime 100% a uvoľní inovatívne elektronický meniteľný prevod EVT. Chrysler Pacifica Hybrid Bude to prvý plug-in hybrid FCA skupine.