správy

Tajomstvo hold Nino Bravo Car

Dnešok 40 rokov od tragickej dopravnej nehode, ktorá zabila speváčka Nino Bravo keď išiel smerom k Madridu. O štyri desaťročia neskôr zostáva nejasné, kde leží pozostatky vozidla nesúceho Valencie, že 16. apríla 1973, aj keď stále sú vybité.

Nino Bravo jazde jemu BMW 2800 L biele a farebné 170 hp blízkosti mesta Cuenca Villarrubio k Madridu. On bol sprevádzaný francúzsky gitarista José Juesas a členmi dua Smoke. Podľa vyhlásenia jedného z cestujúcich, Nino Bravo Snaží sa otočiť kazetu a obrátil sa odpovedať na otázku, z jedného z cestujúcich na zadných sedadlách. 

potom Nino Bravo Stratil kontrolu nad vozidlom a vzal faloš, ktorá spôsobila prevrátení BMW s následnými rollovers. Zranená odfotil susedmi Tarancon, kde mníšky dali prvú pomoc, kým sanitka vzal do Madridu smerujúce k poliklinike Francisca Franca, dnes Hospital Universitario Gregorio Marañón. Nino Bravo Zomrel počas cesty v dôsledku zranenia pri nehode.

Že BMW bolo tretie auto, ktoré bolo známe, že španielske speváčky, ktorá predtým sídlila 124 Sport 1600 Mercedes W110 190D a. Rovnako ako mnoho iných drahých áut kúpila čas na Kanárskych ostrovoch, aby sa zabránilo vysokej luxusné daň, s ktorou tieto vozidlá boli zdanené, kým španielsky trh otvorila svoje hranice. Preto je registrácia auta Nino Bravo GC bolo. Zdá sa, že bol automobil zakúpený ojazdený len mesiac pred nehodou pri najbližšom autorizovanom ku klubovni fanúšikov Valencia mal na ostrovoch.

Po nehode sa vozidlo zostal na niekoľko dní v otvorenom poli v blízkosti scény a neskôr bol prevezený do dielne vo Valencii v blízkosti hudobný obchod, ktorý slúži k častému Bravo. To je posledná skladba je známe o tom, kde v aute Nino Bravo. Vzhľadom k tomu, workshop prestali obchodovať a nakoniec sa stal jachtárska federácia. Avšak, auto zostalo registrovaná v súpise Valencii mene spoločnosti s názvom Valencia Pohon S.A. ktorá bola rozpustená v roku 2009. Dnes, 40 rokov po tejto tragickej nehode, zostáva záhadou, čo sa stalo s pozostatkami aute, v ktorom Nino Bravo Ten prišiel o život.