správy

Autodromo Terramar vzkriesiť jeho 90 rokov

Autodromo Terramar len sa otočil 90 rokov od jeho uvedenia do prevádzky v októbri 1923 a súčasní vlastníci predstavili ambiciózny projekt, aby ho vzkriesiť. Jedná sa o jednu z najstarších pretekárske dráhy na svete a je v úplne pôvodnom stave, pretože prestal byť používaný v 50. Teraz ide o to, vrátiť sa k životu.

Autodromo Terramar Trvá 90 rokov inmediciones postavené v meste Sant Pere de Ribes, 40 km od Barcelony, v provincii Garraf. Hoci to bol uzavretý a neaktívne od 1956, súčasní majitelia, spoločnosť VIP Terramar SL, ktorá v pôvodnom zachovalom stave. Byť súkromnom pozemku, je uzavretý a nemožno v súčasnosti navštíviť bez výslovného súhlasu ich vlastníkov. Avšak, to je niečo, čo sa čoskoro zmení.

Len pár týždňov depues ktoré videli projekt svetla Jarama 2012, nedávno predstavil projekt vzkriesiť Autodromo Terramar a práce by mohli začať v mesiaci apríli 2014. Tento projekt je plne obnovenie oválu (Čo pobyty s betónovými platňami 12 cm hrubé) a vykonajte rekreačný komplex Vnútri tohto domu hotel, nákupné centrum, zábavné centrum a automobilové múzeum. Okrem toho, výstavba motokárová dráha 3 acondionada kilometrov je naplánovaný k hostiteľovi testovanie a školenie world-class aktivity fľaštičku, ktorý bude umiestnený na pozemku susediacom s ovál

Myšlienka neposkytuje dôkaz hostiteľa automobilové preteky na hlavnej trati pretože ide o zariadenie, ktoré nie je vybavené pre neho, ale reštaurátorské práce dovolí, tiež hravý použitie. Dokonca aj hlavný tribúna bude rehabilitovaný zachovanie jeho architektonické štruktúry a aktualizácie jej imidž.

Autodromo Terramar, priekopník vo svetovom okruhu

Autodromo Terramar otvoril 28. októbra 1923 na oslavu Prvý Grand Prix Španielska formuly 1. To bolo uvedené Rey Alfonso XIII (veľký motora ventilátora), Miguel Primo de Rivera a propagátor urbanizáciu Terramar v Sitges, Francesc Armengol. To bolo navrhol architekt Jaume mestres Fosas s rozpočtom vo výške 4 miliónov pesiet a len trvalo 300 dní, aby ju postaviť úplne. V čase jeho uvedenia do úradu, boli tam len tri podobné zariadenia po celom svete: Brooklands (Veľká Británia) Monza (Taliansko) a Indianapolis (USA). Žiadny z nich sa zachoval v nezmenenej jeho pôvodnej konštrukcie. 

Autodromo Terramar To má dĺžku 2 km, rozchodom 20 metrov a trasa sa skladá z betónových dosiek. Jeho cambers v rozmedzí od 60 do 90 stupňov.

Dlh generovaný jeho konštrukcii nútení embargo zbieranie lístky a to vyplynulo, že nezaplatil výhry výhercom, takže Medzinárodná automobilová federácia (AIACR) opäť zakázal jemu oslavovať bodovania udalosti.

V roku 1932 boli priestory kúpil aristokrata a pilot Edgar de Morawitz, ktorý organizoval nejaké preteky a výstavy a dokonca aj Španielsko Motocykel šampionát až v roku 1956, vyšiel z užívania. 

V minulom roku, vodiči Carlos Sainz Jr a Miguel Molina natočené video s Audi a Red Bull na Autodromo Terramar a v septembri minulého roka, Jorge Lorenzo tiež riadil Porsche v legendárnej trati.

foto: Autodromo Terramar