správy

Trans Am Super Duty 455 2017: vzkriesi posledný svalovej auto 1,014 hp

  • Trans Am Worldwide nedávno predstavila novú verziu svojho znovuzrodeného Trans Am, okrem záchranu mýtické meno, Trans Am Super Duty 455 2017 1014 koní.
  • hold verziu kultovej Trans Am Classic a je teraz založený na šiestej generácie Chevrolet Camaro.

Nová verzia Trans Am Super Duty 455 limited edition.

Trans Am Worldwide je jednou z mála firiem, zameraných na záchranu zo zabudnutia dedičstvo zaniknutého Pontiac, zamerať svoje úsilie na znovuvytvorenie aktuálnej verzie Trans Am, najsilnejší športovú verziu spoločnosti, Pontiac Firebird.

Zatiaľ sme videli len tieto Zábavy na šiestej generácie Camaro, ale táto malá firma bola založená na najnovších Camaro VI vytvárať najatraktívnejšie a výkonnejšiu verziu k dátumu týchto rekreácie, Okrem kriesi mýtické meno v histórii modelu Super Duty.

Nová Trans Am Super Duty 455 žije až do svojej meno a má V8 455 kubických palcov (7,46 litrov), ako vzácne verzia Super Duty zo sedemdesiatych rokov, považuje za posledný ozajstné svalovej auto od rozkvetu amerického motora. Aj keď tentoraz blok LT1 V8 kompresor má Magnuson kompresor 2,3l s radom vnútorných zmien a nového výfukového systému umožňujú dosiahnuť kúzlo postava 1000 hp (1014 k) a krútiacim momentom 1416 Nm (1,046 lb-ft) krútiaceho momentu.

prúd, ale s klasickými formami Fierbird optiky.

Čo sa týka estetickej úrovni to je snáď najúspešnejší rekreáciu, ironicky, pretože To je to najmenšie, sa snaží napodobňovať športové zmizol z Pontiac. Toto je prvýkrát, čo jeden z týchto zábav nemá ozdobený obrazu a nedostatok zmyslu pre proporcie, rovnako ako v predchádzajúcich prípadoch, keď sme našli Camaro len plný vizuálne rozložiť pridaný.

Camaro aktuálnej formy sú tiež zodpovedné za tento účinok, pretože šiesta generácia je oveľa elegantnejší ako u predchádzajúceho modelu, takže Trans Am SD455 2017 sa blíži na tvare druhej generácie Pontiac Firebird.

Firebird bol Pontiac verzia platformy F-telo, tiež používa Camaro, takže oba modely majú mnoho spoločných komponentov. Všetky jeho iterácie, druhá generácia oboch modelov boli tie, ktoré držal viac estetické podobnosti s jasným silueta kupé, ktorý je vybavený s dlhou kapotou a krátke vzadu na jeseň, s širokými zadnými stĺpikmi v oboch prípadoch.

Iba línia interiéru ho zradí.

Pre 2017 modelu Trans Am sú ako tratiach nosiče a pása jasne odpovedajú vzoru súčasnej Camaro, avšak mnoho panely boli nahradené, takže sa musíme pozerať opatrne, aby sa nájsť ich podobnosti, najviac viditeľné vo výške stĺpika C.

Sú úplne nové kapota, blatníky, predný Pontiac rozdeliť mriežky štýl (jeden zo svojich funkcií bežnej konštrukcie), predné a zadné nárazníky, optické a zadný spojler, všetky vyrobené z uhlíkových vlákien, takže telo je teraz ľahší ako Camaro darcu.

Má opäť obnovenej pozemné efekt vďaka zadným difúzorom a suspenzie je tuhšia a nízka. Agresívne kolesá 20 palcov majú pneumatiky Michelin Pilot Sport. Podrobnosti zmieňujú Firebird sú jasné, s grafickým vtáka v celom vozidle, zo sedadiel až obrovským prednou kapotou lepidla. K dispozícii je tiež find T-type strecha Top, staromódny.

LED optického predné a zadné.

Vnútri vnútra Camaro sme zistili, s mnohými zmenami, od nového výšivka zmienil miest do novej posunovač. Grafias "Trans Am Super Duty 455" Sme sa nachádzajú v niekoľko bodov vnútri, od prahu dverí na prístrojovej doske.

Nová Trans Am Super Duty 455 2017 bol predložený v 2017 New York Auto Show tento víkend a to je teraz pripravený pre výrobu, ale bude mať veľmi limitovanú edíciu, len oni sú vyrábané 50 jednotiek. Poradie kniha sa otvorí skoro, 1. mája, takže pravdepodobne mnoho amerických kolektory sú už robiť čísla, aby si jeden z mála príkladov, ktoré prichádzajú do ulíc.

Pontiac Firebird Trans Am Super Duty 455

Štandardné motor V8 455 To nebolo k dispozícii až do druhej generácie modelu, model 1971, rok po premiére novej generácie, iba mechanický možnosť Trans Am verzie. 7,46 litrov, bol spočiatku k dispozícii v dvoch verziách, L75 325 hp (329 k) a LS5 335 hp SO (340 k).

Pontiac Firebird Trans Am The Super Duty 455 Original.

To nebolo až do roku 1973, ktorý bol dodaný SD-455 Super Duty 455 alebo zlý čas verzia tak silno modifikovaný a výkon orientované as týmto motorom. Príchod nových emisných noriem a drastické zvýšenie cien pohonných hmôt sú odstránené takmer všetky členmi svalovej auto a segmentu pony automobilov, Avšak, Pontiac bol jediný, kto stavil tie roky pre toto radikálne verziu, ako je tento, vytvárať čo v konečnom dôsledku by bol posledný naozajstný muscle car, hoci emisie motora nie je hit na trhu všetko pevne som mohol, iba dodaný (oficiálne) len niečo málo cez 300 koní.

Super Duty bolo vyrobené iba 455 252 jednotiek v roku 1973, rok jeho zavedenie a 943 1974, jeho posledný rok vo výrobe, takže sú veľmi vzácne exempláre, a to najmä tých, obdarený 4-stupňová manuálna prevodovka, Tie, ktoré obsahujú vyrábané len zlomok celkového SD455.