zprávy

Frankfurt Motor Show 2015 Bugatti Vision Gran Turismo, full-scale a Frankfurt

Bugatti je veľmi zvláštne, robí veci inak ako ostatní, a zatiaľ čo mnohí výrobcovia navrhovať autá pre hry v digitálnom formáte, francúzska značka je schopný priviesť k realite, aspoň modelu, ako je Bugatti Vision Gran Turismo.

Vieme, že ste sa všetci tešíme na stretnutie s novou Bugatti stvorenia my. Očakávania a dúfa, že model, ďaleko prevyšujú všetko, čo si možno predstaviť. Kým ďalej šíriť potvrdil, ze čo priemerný Chiron zvesti, francúzska značka nám dáva občerstvenia vo virtuálnej podobe, alebo oboje, pretože Bugatti Vision Gran Turismo bude robiť vzhľad pri veľkosti Frankfurt Motor Show 2015 a skutočným.

Vzdať strach ESTTM Bugatti pozrieť na tvári. desivý

To nie je nezvyčajné vidieť veľkolepé výtvory podľa značiek na videohry. Dlhá Gran Turismo je hra, ktorá priťahuje ďalšie špeciálne prípravky pre seba. Videli sme veľa, ale nikto z nich prekročila obrazovku alebo digitálny formát, okrem Bugatti bude realita, aspoň modelu.

konštruktéri Tvrdenie, že bol inšpirovaný pretekárskymi modelmi značky v 20. a 30. rokoch, predovšetkým v Bugatti Type 57 tank a jeho víťazstvo v pretekoch 24 hodín Le Mans v rokoch 1937 a 1939, ale prijatá do extrému a modernejšie poňatie kurzu. Výsledkom nie je schopný poprieť, je rovnako krásny ako veľkolepé.

Ak zarážajúce je exteriér, nemenej resultón je vnútri. Určených obvody, virtuálne okruhy na okruhoch, ale po tom všetkom, Bugatti Vision Gran Turismo závodná kokpitu zobrazuje. Závodné sedadlá, pretekársky volant, gombíky preteky ... celý projektovaný a koncipovaný tak, aby aj s ovládacím pultom v ruke máme pocit, že v športovej súťaže a chované.

Teraz, ak vynecháme pole videohier a návratu k téme Chiron. Bugatti budúcnosť bytosť a to bolo vidieť na viac ako jednej príležitosti. V mnohých z nich je obsah maskovanie bráni nám vidieť konečný aspekt toho, však tam bola príležitosť, v ktorej som videl časť jej siluetu.

Zagas ako sa zdalo úžasné. Budú chcieť, aby nám niečo povedať návrhári Bugatti?

Ak sa pozrieme pozorne vidíme zadná časť prípravy al Gran Turismo je veľmi podobná, ale ďaleko na zadnej strane jednotky zachytený. Je zrejmé, že Vision Gran Turismo nebude Chiron, ale ak obe dizajnové prvky akciu. Čo ste si o tom myslíš?