správy

V roku 2016 Bugatti Chiron rovnakú hodnotu ako 100 Volkswagen Golf !!

Zvesti ďalšie hiperdeportivo Bugatti šíri ako požiar. Ani napriek tomu sme videli a my dokonca ukazujú údaje o predaji z roku 2016 Bugatti Chiron Hovorí sa, že to bude stáť za rovnaké ako 100 Volkswagen Golf. Blázon.

Áno, že v tomto živote existuje trh pre všetko. Zatiaľ čo väčšina z nás nikdy nemôže dostať mať prístup k vozov tohto kalibru, pravda je predávaný. Ťažko si predstaviť, kto by míňať toľko peňazí na auto, 2,5 milióna dolárov, 2,3 milióna eur. To je hodnota, ktorá je predpokladaná na 2016 Bugatti Chiron, alebo to, čo je rovnaký: cena 100 Volkswagen Golf.

Prvýkrát sme videli Chiron bol v našej krajine, a pri pohľade Veyron

Ani sme ho bude chýbať. Bugatti nikdy vyrába autá pre masy, Jeho výtvory prekračovať známy, a to do konca platu. Chiron je už vo fáze testovania, prvýkrát sme videli, mu bol v Španielsku, ale bol maskovaný pod telom Veyron. Avšak v poslednej dobe bolo objavené v Nemecku, s veľmi odlišným vzhľadom.

Chiron je veľmi zvláštny model teda každý povesť, že ide o to sa rýchlo šíri. Ale Bugatti sám bol poverený odhaliť niektoré technické podrobnosti svojho budúceho dieťaťa. Najdôležitejšie z nich sa vzťahuje k motoru. Chiron sa podelia srdcu Veyron, tj quad-turbo W16 osem litrov.

Avšak Bugatti bude používať nové technológie, aby sa o krok ďalej. Bude to trvať výhoda Hybridné dosiahnuť rýchlosť a šialených sily, v blízkosti 1500 CV systému. Čo sa týka výkonnosti je Chiron by sa mala zlepšiť úroveň jeho predchodca, takže tlačidiel 0 až 100 km / h, tak musí urobiť v čase kratšom ako 2,5 sekundy a maximálna rýchlosť v jeho blízkosti je 460 km / h, alebo ešte viac.

Bugatti v žiadnom zhone, aby predložila svoje nové dielo. Veci idú pomaly palác

Pravdou je, že nevieme, prečo sme prekvapení, cene, Sú to len pár 100.000 eur viac, než koľko to stojí Veyron. To je, keď si kúpite viac obyčajné modely ak si uvedomíme tento biblických rozmerov. S 2,3 milióna stojí za tým, že si môžete nielen kúpiť 100 Volkswagen Golf, ale asi 20 Mercedes S Class 10 Lamborghini Huracán alebo dva laferrari. Nič nie je.