Motorsport

Vaše prvé kroky v SimRacing

  • Svet automobilových pretekárskych simulátorov ponúka niekoľko možností, ktoré idú ešte o krok ďalej v našej vášni pre hospodársku súťaž.
  • V Motor.es vám poskytne základné informácie, aby mohli začať v tomto vzrušujúcom svete a majú trochu zrejmé, čo najlepšie vyhovuje vašim potrebám.

Vzostup simulátorov je evidentné po určitú dobu aj v prípade automobilových závodov, Existuje niekoľko možností, že každý užívateľ môže vybrať, kto v takom vzrušujúcom svete. Úroveň realizmu a prepracovanosti, že každý developer dosiahla v oblastiach, ako je grafika, správanie auta alebo rekreáciu súťaží je taká, že ak chcete vyniknúť, je potrebné investovať čas a peniaze výrazne.

Ale keď sa niečo má SimRacing (Anglosaský termín bežne používaný pre definovanie simulačné behy), je, že to môže byť tak sofistikované, alebo tak jednoduché, ako budete chcieť. Konzola alebo midrange PC môže byť dosť, aby sa ponoriť do sveta simulácie. Alebo si môžete vybrať hop na váš domov, a to doslova, pričom podvozok pretekárskeho vozidla s postupným posunom, multifunkčný volant a virtuálna realita okuliare, aby enfundarte opicu a ísť von k boju za víťazstvo ... a šťavnaté výhry.

Riadite McLaren MP4-31 Formule 1, Porsche 919 Hybrid odpor, Chevrolet NASCAR alebo Ferrari 488 GT3 zo série Blancpain kladie na dosah ruky za rozumnú cenu. A to robí ponúkajú úžasné pocity aby hrozilo sebemenší fyzické nebezpečenstvo.

¿PC alebo konzoly?

V súčasnej dobe sú na trhu k dispozícii niekoľko simulátorov, ale voľba pomoci je dôležité, pretože v závislosti na vašich potrebách, jeden môže byť vhodnejšie ako druhý.

Konzoly majú mnoho arkádových hier (orientovaný skôr než baviť simulácie), ale len veľmi málo titulov, ktoré presne odrážajú pocity, že za volantom automobilu. niektorí as Gran Turismo (Platform, ktorá slúžila Lucas Ordóñez prejsť od simracer profesionálneho pilota), Forza Motorsport alebo oficiálne Formula 1 hry ponúkajú viac než jednoduché arkádovej hry, ale nie úplne až na úroveň zložitosti a vnemov, ktoré poskytujú

Počítač je iný príbeh a výrobkov, ako sú iRacing, rFaktoru 2 Assetto Corsa alebo Automobilistov Ponúkajú realizmus nad všetku pochybnosť, dokonca reprodukovať opotrebenie pneumatík alebo vývoj trati na začiatku víkendu alebo po nečakanom lejaku.

as contrapunk, PC vyžaduje minimálne požiadavky, ktoré sú bližšie k high-end počítačov grafické karty a procesory, ktoré majú byť vzaté do úvahy.

najlepší simulátory

Vzhľadom k popularite oni dosiahli, pocity, ktoré ponúkajú, a možnosti v oblasti hospodárskej súťaže on-line, ktoré poskytujú virtuálne pilot, môžeme vytvoriť tri hlavné simulátorov.

iRacing

Kráľ svetovej konkurencii, iRacing ponúka rad významných súťaží, a čo je najdôležitejšie, najviac regulované a kontrolované možným spôsobom. Tento simulátor prepustený v roku 2008 a To sa ovládal úplne z vašich vlastných stránok. Tu je potrebné si predplatiť ju používať, a po získaní základného balíčka trinásť a štrnásť vozov obvody majú prístup k širokej škále osobných a ďalších obvodov, pre ktoré musia platiť osobitne.

Ale to, čo iste oslní veľa z SimRacers po celom svete, je jeho systém hospodárskej súťaže a predovšetkým, kontrola výkonu a úroveň pilotov prostredníctvom licencií a to, čo sa nazýva iRating. V závislosti na tom všetkom, skóre a licencie, ktoré umožňujú hru zaradiť svoju úroveň, keď si konkurujú, je to proti vodičom, ako tie sú nastavené. To znamená, že úroveň zábavy sa násobí exponenciálne a riziko vidí svoju kariéru zničil kvôli neopatrné vodiča, je značne znížená.

Okrem toho existujú šampionáty svetovej úrovne, s akou môžu zarobiť tisíce eur potom, čo ste postavil chvályhodnú a konzistentné kariéru. Bez toho aby sme sa púšťali ďalej, iRacing organizuje tri šampionáty celosvetovo vychádza z Formuly 1, NASCAR a Blancpain GT Series ktoré sú vybavené živé vysielanie, TV stanicami, takže televíznych a peňažné výhry.

ceny
mesačník13 $
štvrťročné33 $
výročné$ 110
polročná$ 199
ďalšie autá$ 11,95
prídavné obvody$ 11,95 do 14,95

rFactor

Druhá verzia prišiel v roku 2012 a rFactor Jeho silnou stránkou je realistický pri simuláciu reakcií z auta, dokonca verne reprodukovať vývoj pneumatík alebo stopy počas súťaže.

Ďalším pozitívnym bodom je, že rFactor niekto sa počítačové znalosti k tomu môže vytvoriť mod(Alebo, jednoducho, auto), s ktorým súťažiť. Každé záleží na realizmus a kvalitu výsledného produktu, ale v súčasnej dobe existujú ľudia, ktorí prichádzajú začleniť veci, ako je riadenie MGU-K od volantu ako je tomu v prípade McLaren MP4-30.

Existujú tiež šampionáty v ktorých existuje aj skupina sudcov, ktorí dohliadajú na čistenie súťaže, aj keď to isté, je decentralizovaná, má väčšiu nezávislosť a skromne. Si môžete vyskúšať demo pred zakúpením programu a nainštalovať ho do počítača prostredníctvom služby sťahovania alebo prijímanie DVD doma.

Cena: 29,99 €

Assetto Corsa

Taliansky simulátor by Kunos má ako svoje silné stránky nádherné grafiky a fyzickej, a obvody naskenované laserovým -Niečo sa realizuje aj v iRacing-. Má tiež licencie od značiek ako Ferrari, Toyota, BMW alebo Mercedes a ponúka podporu pre mods, rovnako ako práve k dispozícii na niektorých konzolách, ako je PlayStation 4 alebo Xbox.

Odborníci tiež zdôrazňujú kvalitu Force Feedback (Pohyby riadenia v závislosti na trati a klavírov, ktoré dávajú viac realizmu na skúsenosti), a znieť vozov. Okrem samotnej hry, Assetto Corsa ponúka doplnkové balíčky po zaplatení vrátane viac vozidiel a tratí.

Cena: 29,99 €

Svet na mieru

Nakoniec, SimRacing vyhovuje vášmu vkusu a potrebám. stredné alebo high-tech investícií. Jednoduché zábavné alebo venovanie hospodárskej ašpirácie. Osobné automobily alebo poddimenzované. Ale áno, adrenalín a vášeň pre pretekanie sú zaručené.

foto: iRacing | rFactor | Assetto Corsa | AE Vision