Motorsport

Kevin Benavides, dočasnej vodca Challenge Route 40

  • Kevin Benavides a Honda CRF450 Rally sú predné Rally Challenge Route 40 po dokončení druhej etapy Argentína vymenovanie.
  • Sam Sunderland bol zo závodu potom, čo utrpel veľkolepý pád. Jeremiah Gonzalez Feriolo príkazy medzi štvorkolky.

Argentínsky vodca Kevin Benavides je Route 40 Challenge testy do Ekvádoru napriek tomu utrpel prudký pokles v prvom stupni. Honda jazdec vedie do 48 sekúnd sa pária Paulo Gonçalves, pretože enormné tvrdosti testu bola prevedená ašpirácie niektoré z favoritov. Bez toho aby sme sa púšťali ďalej, Sam Sunderland je zo závodu po ťažkej havárii ktorý ovplyvnil jej víziu. Jeremiah Gonzalez Feriolo Argentína vysiela v kategórii štvorkoliek, Na druhú stranu, Orly 'Terranova posiela medzi autami Rally s Mini JWC.

S tvrdosťou väčšie ako poslednému ročníku Dakaru, prvé dve etapy Rally Challenge Route 40 im zostáva veľké striedanie. V skutočnosti, Adrien Van Beveren dostal víťazstvo v úvodnom prológu so svojou Yamahou, zatiaľ čo Sam Sunderland s KTM sa stal víťazstvo v prvej fáze skúšky. Pilot rakúskej firmy tesne prekročila Paulo Gonçalves a Kevin Benavides, hoci argentínskej zakončil deň s poklesom v poslednom úseku zvláštne. Avšak, Kevin Benavides vyhral druhú etapu vyšplhať do čela.

Výsledkom tohto čiastkového víťazstva, Kevin Benavides domy výhodu 48 sekúnd cez Paulo Gonçalves, Honda kolega. Pre jeho časť, Xavier de Soultrait uzatvára dočasnej pódium s Yamahou, pretože ťaží z upustenie od Sam Sunderland. KTM jazdec utrpel pád, v ktorom je hlava narazí, čo ho viedlo k mať problémy so zrakom. V rozhodnutí s tímom, Sunderland rozhodol opustiť závod. V dôsledku toho, Pablo Quintanilla s Husqvarna a Martinom Duplessis ako najlepší KTM jazdca zavrieť Top 5 testu.

Štvorkolky kategórie bolo menej striedanie a spoločný poznámka, doménou miestnych pilotov. V prvej fáze bolo víťazstvo argentínskeho Gustavo Gallego, aj keď len vyhrať 3:03 minúty ohľadom Jeremiáš Gonzalez Feriolo nestojí za to udržať svoju preferovanú pozíciu v druhej fáze. V skutočnosti, Feriolo patrí štvorkolky absolútnou špičkou s náskokom okolo 44:58 Pablo Copetti a Yamaha PSG 700. Rodolfo Guillioli, Walter Nosiglia a Rafal Sonik Oni sú zodpovední za dokončenie kategórii Top 5, vynechávanie rovnakého Kees Koolen Dutch.

A konečne, v kategórii automobilov existuje jasná dominator. Orlando Terranova sa pridal víťazstvo v dvoch etapách napadnutých Zatiaľ to stojí za to, aby ste mali náskok viac ako 22 minút v porovnaní s Argentíne Sebastian Halpern. Avšak, lmechanická prevaha Mini JCW Rally o, Orly 'bol zjavný v tých najťažších úsekov Argentína menovanie zatiaľ čo Newfoundland uplatnil svoje vlastné skúsenosti s obrovským tvrdosti Route 40 Challenge. Provizórne pódium medzi autami uzatvára José García s Chevrolet S10.

foto: Challenge Route 40