Citroën

Citroen C5 2019: radikálne zmeny dopredu pre francúzsky model

Druhá generácia Citroenu C5 vedie medzi nami od roku 2008. S obchodného života, ktorá hraničí s desať rokov, je na čase, aby Citroën začať projekt očakávaný nástupca súčasnej vlajkovej lode francúzskej firmy, prinajmenšom európsky trh. Zhromažďujeme niektoré údaje a informácie o známych o nástupcu C5.

Citroen C5 2019 - Zábava

Nový Citroen C5 rekreáciu. Francúzska značka je už pracujú na rekonštrukciu svojej vlajkovej lodi.

Kým Citroen C5 Aircross doteraz robil vzhľad na starom kontinente, pravdou je, že až do príchodu na našom trhu (ku ktorému dôjde v budúcom roku 2018), titul "vlajkovej lode" Citroen je stále vo vlastníctve Citroen C5. Avšak, veľa času uplynulo od súčasná generácia (druhý) prepukol dealerov.

Čas ubieha neúprosne a takmer desať rokov komerčného života, že je čas na zmenu. Kým v Číne sa francúzsky výrobca pokračovať v jeho uvedenia na trh, a tieto časti majú Citroen C6, Európa nemôže očakávať, a projekt by mal začať pre novú generáciu (Alebo skôr nástupca) na trh dnes modelu.

Obraz môžete vidieť vyššie zodpovedá rekreáciu, ktorý predvída vzhľad Citroen C5 2019. Model, ktorého coming-out sa uskutoční niekedy v roku 2018. Ale, Čo môžeme očakávať od nástupcu C5? Najviditeľnejšie zmenou všetko bude esteticky. Jeho imidž radikálne rozísť s hranicou nasleduje Citroen C5 k dnešnému dňu.

Citroën Concept CXperience

CXperience Citroën koncept, prototyp, ktorý bude mať vplyv na nový Citroën C5.

Konštrukcia bude ovplyvnený do značnej miery Citroën CXperience Concept. Zaujímavý návrh cvičenie, ktoré značka predstavila v priebehu posledného autosalóne v Paríži 2016 a ukazuje nám svoju víziu ohľadom salónoch. Vozidlá avantgardný obraz v kombinácii s najmodernejšou a inovatívne technológie. Domnievame sa, že Citroen vlajkovej lodi zostáva saloon.

V poslednej dobe sa pri prezentácii Citroen C5 Aircross na autosalóne v Šanghaji 2017, Linda Jackson, Citroen CEO povedal, že napriek záväzku značky SUV a crossovery, Citroen C5 zostane možnosť k dispozícii v rozsahu pre tradičné odberateľa. Nový model bude vychádzať z určitých zásad: efektivita, ekonomická mechanické a komfort. Pre maximálne pohodlie pri jazde, bude vybavený hydraulickými tlmičmi závesnými progresívne.

Jackson tiež zdôraznil, že je dôležité, že bude mať priestor pre cestujúcich na zadných sedadlách a úrovne pripojenie, ktoré bude poskytovať vozidlo. Okrem toho, aj keď to sa zmienil o možnosti, že Citroën ťažiť z technológie vyvinuté firmou Opel, a to najmä, že používa nové Insignia, sa zdá, že sa konečne Nový Citroen C5 je 100% Citroen.

Citroen C5 2017: ceny a podrobnosti o novej rady je už v predaji