Citroën

Spacetourer Citroen, Peugeot a Toyota Proace Traveler: nová trio dodávkových

PSA Peugeot Citroen a Toyota Motor Europe predstaví nové vozne Spacetourer Citroen, Peugeot a Toyota Traveler Proace byť predané v roku 2016. troch modeloch bude oficiálne predstavený na autosalóne v Ženeve, kde budeme tiež poznať technické detaily.

Spacetourer nový Citroen, Peugeot a Toyota Proace Traveler

Partnerstvo medzi Peugeot, Citroen a Toyota pokračuje. Dnes odhalil svetu nové modely Citroën Spacetourer, Peugeot Traveler a toyota Proace, nové trio dodávkových rovnaké vlastnosti vyvinula medzi tromi značkami.

Identické, s výnimkou predné a koncesionára

Je rozšírenie dohody o spolupráci bola podpísaná v roku 2012, ktorá bude presahovať 2020. modely Budú uvedené na trh súčasne počas roka 2016, ale predtým, než budete poznať všetky technické detaily v budúcom ženevskom autosalóne, ktorý začne v marci.

Tie budú k dispozícii v tri verzie: Minivan pre použitie konkrétny a Combi verzie a Shuttle profesionálny. Sú postavené na Nový viac kompaktný a ľahký platforma. Výroba bude prebiehať v továrni Sevelnord PSA Group (Valenciennes, Francúzsko). Toyota medzitým sa podieľal na náklady na vývoj a priemyselné investície potrebné pre nové modely.

Tieto tri nákladné vozidlá zdieľajú rad motorov ešte odhaliť

Ako už bolo uvedené vyššie, bude jeho špecifikácie dohľadať. zdieľať Rovnaký rozsah motorov a prevodoviek, a dokonca aj väčšinu vybavenia, ale každý ju oplodniť vlastný dizajn jazyk váš produkt.

Predné budú líšiť vo všetkých z nich, ale bude aj naďalej commonalities, bočný profil a zadná je rovnaký vo všetkých troch. V prípade Citroën Jumpy, Peugeot Expert a Toyota ProAce, Ten pridal v roku 2013, len zmeniť nárazník a gril.

Spolupráca medzi týmito tromi značkami Tiež sa rozšíria na iné časti areálu, kde dnes nájdeme bratia Citroen C1, Peugeot 108 a Toyota Aygo.