Citroën

Citroen C-Elysée 2015: BlueHDi a PureTech nové motory pre sedan

Rad motorov Citroën C-Elysée je obnovené a nové mechanické uvoľnenie skupina PSA: dorazí na prijateľnú sedan a PureTech BlueHDi na benzín alebo naftu. Všetci sú výkonné motory a spĺňať predpisy Euro 6.

Citroen C-Elysée 2015 Je obnovená vo veľmi dôležitom aspekte: svoj sortiment motory. Cenovo štvordverový sedan obsahuje niektoré z najnovších PSA motormi benzínovými a naftovými motormi, všetky moderné technológie smerujúce k zníženiu spotreby paliva a emisií znečisťujúcich látok. Okrem toho, že všetky spĺňajú najnovšie normy Euro 6 predpisy.

Počnúc benzínu sa v Citroën Elysée premiéry PureTech 82 engine. K dispozícii s päťstupňovou manuálnou prevodovkou alebo automatickou zmenu poháňaným ETG a systémom stop & spustenie ponuky 82 CV z bloku 1,2 litra trojvalec. Medzi jeho prednosti zdôrazňuje jemnosť použitie, s veľmi nízkou spotrebou súperiť aj najefektívnejšie naftu. 

Ako dôkaz, zmena ETG homologizovaný iba verzia 4,3 l / 100 km, s emisie CO2 99 g / km. V prípade manuálnou prevodovkou, priemerné množstvo spotreba 4,8 l / 100 km, čiastočne z dôvodu neprítomnosti systému S & uvedenie do prevádzky S a automatické zastavenie motora. S týmto motorom a manuálnou prevodovkou, model je schopný zrýchľovanie z 0 na 100 km / h za 12,9 sekundy, dosahujúci 169 km / h maximálna rýchlosť.

Ak chcete niečo silnejší benzín, ale tiež existuje. A vrcholiacej rozsah je už známa VTi motor 115 1,6 l. To bol upravený s predpismi Euro 6, a 115 hp umožňujú vytočil 0-100 km / h za 9,4 sekundy, dosahuje 188 km / h maximálna rýchlosť. Jeho priemerná spotreba je 6,4 l / 100 km a je k dispozícii len s manuálnou prevodovkou, aj piatimi rýchlosťami.

Teraz prejdite na vývoj v nafte, a tam máme Citroen C-Elysée BlueHDi 100. V tomto prípade BlueHDi 1.6 motor 100 hp To vám umožní zrýchliť z 0 na 100 km / h za 10,8 sekundy, dosahuje 183 km / h maximálna rýchlosť. K dispozícii iba s päťstupňovou manuálnou prevodovkou, jeho priemerná spotreba zostane v 3,8 l / 100 km, s emisií CO2 98 g / km.

Okrem toho, tento motor 100 -a BlueHDi prítomné v mnohých modeloch Citroen DS a Peugeot je veľmi čistý emisie, čo umožňuje takmer úplne znížiť emisie častíc a oxidov dusíka vo výfukových plynoch, s jeho filtrom FAP častíc, katalyzátor SCR a AdBlue.

Vyrobené v Vigo, Citroen C-Elysée môžete pochváliť španielsky pôvod, spolu s mnohými ďalšími cnosťami. Vo svojej nízke ceny, prakticky sedan, low-cost ', ktorá vám umožní súťažiť s Dacia Logan, napríklad, je tu priestor pre útvar štyrmi dverami a piatimi sedadlami. Má priestranný interiér a nie menej ako 506 litrov trupu, vďaka svojej 4,43 m dlhý a rázvor 2,65 metra.

Citroen C-Elysée. Low-cost auto ... alebo možno nie

Citroen C-Elysée 2015 To je teraz v predaji na pobočkách značky, so zaujímavými ponukami a zľavami. napríklad, C-Elysée BlueHDi 100 úprava Exclusive má propagačné cenu 11,250 euro (Vrátane pivom finančný plán a značku) s vybavením, ktoré zahŕňa ručné ovládanie klimatizácie, tempomat a obmedzovač rýchlosti, zliatinové kolesá, parkovací senzor vzadu a ozvučenie pripojovacie Box (Bluetooth, AUX a USB).