KIA

Kia Niro začne testovanie EV pred jeho debut na autosalóne v Ženeve

Naši fotografi len loviť plne elektrickú verziu Kia Niro. Ak ešte len pred niekoľkými dňami, že plug-in hybridnej verzii bol uvedený do predaja, sa kórejská automobilka začne testovanie EV Niro, aby ohlásili na autosalóne v Ženeve v marci budúceho roka.

Kia Niro EV bude debutovať na autosalóne v Ženeve v marci budúceho roka

Nová Kia Niro EV bola lovený cieľov našich fotografov pri vykonávaní testov v blízkosti centra R & D Kia Rüsselheim, Germany.

Nie je teda žiadnym prekvapením, že sa kórejský výrobca má v úmysle začať plne elektrifikovaná verzii. Michael sa Cole oznámil, COO Kia Motors Europe pri prezentácii Kia Stonic a upozorňuje, že "Máme v pláne zaviesť ďalšie modely. Tento rok Niro a plug-in hybrid a budúci rok budeme mať silu Niro",

Testovanie spolu s Kona Hyundai EV, budú oba modely zdieľajú veľkú časť technológie a budú mať rovnakú sadu Hyundai Ioniq, s elektrickým motorom 88 kW špičkového výkonu (120 k) a lítium-iónových batérií, ktoré Tie by mohli mať dva stupne výkonu, 39,2 kWh a 64,2 kWh, takže autonómie môže dosiahnuť až 350 kilometrov s najmocnejším a asi 150 kilometrov s nižším výkonom.

Kórejský crossover bude jedným z prvej mať tri rôzne pohonné systémy, spaľovanie, hybridizačné a elektrifikácia

Además.como môžeme vidieť na obrázkoch, Na ľavej strane grilu je nabíjanie portu ocenili, systém, s ktorým Niro EV možno dobiť 80% svojej batérie v čase kratšie ako 30 minút za použitia rýchlej nabíjačky.

Tak Kia môže slúžiť ako model s tromi rôznymi pohonnými systémami, spaľovanie, zástrčky a elektrický hybridný čisté. od budúceho marca, kedy Táto verzia sa očakáva, že svoju svetovú premiéru na autosalóne v Ženeve.

Rovnako ako nové Niro PHEV, ktorý má estetické zmeny oproti spaľovanie verzia, nová Kia Niro EV bude tiež špecifické vlastnosti, ako je napríklad postavenie hmlových svetlometov, ktorých dizajn a nové ubytovanie pripomínajúce novej Kia Stonic ,

Camouflage simuluje útek, ale EV Niro ich nemá

foto: CarPix