formuly 1

Movistar predstavuje svoj tím F1 pre rok 2017

  • Relé tím súkromného reťazca, ktorý má výlučné práva na formulu 1 bola dnes predstavená na Movistar štadióne v Madride.
  • Sieť bude predstavovať slávne mená v súťaži ako Pedro de la Rosa, Albert Fábrega alebo Toni Cuquerella.

2017 Formula 1 sezóna práve začína a Movistar F1 zaviedla to, čo bude jeho nový tím majstrovstiev relé, ktorá prichádza s mnohými zmenami, a to ako na športové a technickej úrovni.

A rovnako ako v mnohých tímoch na štartovom rošte F1 Movistar tiež vykonané zmeny pre rok 2017, počnúc hlavným rozprávačom Grand Prix, ktorý po odchode Josep Lluis Merlos stane Miguel Portillo. Vedľa neho bude Toni Cuquerella -bývalý BMW Sauber, HRT a Ferrari dodávať technicky predtým vykonával Joan Villadelprat a Pedro de la Rosa, Už v predchádzajúcich sezónach.

Iñaki Cano bude aj naďalej hrať úlohu hostiteľa doplnkových programov prevzatého vysielania, pričom Naomi Miguel,Marc Gené Albert Fábrega a informujú z obvodov šampionátu. súbežne Cristóbal Rosaleny To sa bude zaoberať nahradí Miguel Portillo v príbehu adresy Formula 2, GP3 a Porsche Supercup sa Cristian Mestres a Jacobo Vega.

V tomto roku sa okrem zákazníkov Movistar TV, Tiež môžu uzavrieť zmluvu o ďalší prenos Formuly 1 Vodafone užívateľov televíznych RTVE a ponúknuť rovnaký formát ako v roku 2016, sa súhrny dostihov a živé vysielanie a otvorenie Grand Prix Španielska cez Teledeporte tematického kanálu.

foto: Movistar F1