formule 1

F1 čipy Sabbatical

Nerozumel som. Jednalo sa o monumentálne rarita cez jednoduchosť slová môjho otca, "je to, že vzala voľno". Hovorí, že k merlang päť rokov, ktorých život je trvalo sobotu zmysel, ale nie toľko, Formule 1 tímu, k tomuto sobotu polovicu svojho úspechu sa rozhodol. "Rok SAB ..? Čo to je? ".

Toto bol brazílsky mulati metro deväťdesiat ktorí prišli do Európy držať dovolenku za rok, práve to, čo robí celú sezónu. Nezrozumiteľný pre cincoañero bolo, že strýko neprišiel na starý kontinent vacilarnos dámy, ale jeho výbušná učiť, tvar a rast ... zlepšiť. Nie je toľko britský priemere klesla, že vzhľadom k neúspechu a skôr pravý opak Fernando Alonso Oviedo zamiešal štipku tie roky, aby echa ladom, kým výhľad je priaznivejšie. Tento pohyb a predtým, a s rozdielnymi výsledkami, ľudí ako Niki Lauda, ​​Alain Prost a Michaela Schumachera.

To znamená, že zle. Možno, že vaše informácie sú správne, ale voľno nesmie byť Alonso, ale jeho dodávateľ motorov Honda. Alonso nie je tá časť, ktorá sa nepodarí v tejto sade, ale jeho motor, a Japonci sú tí, ktorí by mali premýšľať o tom, robí deku, brzdiť ich zimovisko, kompozíciu niečo, čo funguje v záchvatoch a začne sa vracať, keď máte lepšie farbu.

Honda hovorí, že svoj záväzok voči Formulu 1 "To sa nezmenilo"

Honda zaplatil cenu, rovnako ako Toyota v tej dobe, dať opraty brilantný muži ... ale za týmto športovým ježko je formula 1. Z tohto dôvodu a po veciach, všetko nezmysel nebol pre nedostatok media, túžba, alebo strojárstvo, ale z hrozné rozhodovanie sval. Nie opovrhnutie, ale skôr vďaka motorista, ktorý vsadil, a dobré cestoviny bol ponechaný pri vstupe vysoko konkurenčné záhradu, ktorá tiež stavia nádherné ulice autá. To dosiahla kritického momentu pre nich: Rozhodujúcim či ísť, alebo zostať.

Japonci dostali lehotu do konca leta, aby prehodnotili svoju situáciu a stopy odchádzajú dnes nemôže byť viac odradzujúce. Rozhovory s Toro Rosso viedli k výsledkom, ktoré zákazníci vozov Faenza Renault zostane, a Sauber oznámil rozhodnutie po tom, čo bola dohoda verejne hovoriť 'HastaluegoLucas'. Tento krok muselo byť ťažké, pretože všetko nasvedčuje tomu, že to bolo impulzom k výstupu Monisha Kalterborn.

McLaren-Honda doslova spálil súperovi na dlhých rovinkách zo Spa-Francorchamps.

Indosuiza uviedol, že "čo sa rozlúčiť sa Honda bude len cez moju mŕtvolu" a svojím ostrým gilotínu konjugované sloveso a jedinečný. Východu musieť McLaren ako jediný zákazník a poskytovateľ sú ako tím športové malflota v troskách, ale nemôže vydržať ďalší deň. Tento návrh je pozbierať čipy riešiť pred ním neskôr, usporiadať strategicky ustúpiť a vytiahnite voľno, že niektoré práce zostal Španiel robí to, čo nefunguje.

Honda rozrástla nesmierne tento rok, možno sezóny oproti rovnakému obdobiu roka od chvíle, keď dorazili vo formule 1, ale stále nedostatočné. Všetky ostatné motoristi sú všetko, len nie hlúposť a využili absencia medzí tokenianos rastú ustáleným tempom a preto nie sú ľahko dosiahnuteľné. Japonci obsadili rád, techniky, inžinierov a ľudí, ktorí im pomáhajú, ale s konceptom, druhý, ktorý nebol zobrazené okamžite úspešný.

 Nedostatok výkonu a spoľahlivosti nevyhnutné pridať duševné tuhosť, koncepčné Gridding

Veľa práce pred sebou a ani jediný záchytný bod o tom, že budúci rok bude na slušnej úrovni. Nedostatok výkonu a spoľahlivosti nevyhnutné pridať duševné tuhosť, koncepčné a filozofický Gridding z ničoho, ale carrileado nevyspytateľné správanie vášho motora, pravdivým odrazom orientálnych mysli, aby si ich kurva plán môže suponerles rok schôdzok rozhodnúť niečo. Belgický sobotu to jasne ukazuje na nedostatok pochopenie toho, ako to funguje, a funguje to tým, že nájde okamžité a nápaditá riešenie a rozhodnúť nechať dole a hore.

Alonso nahnevane dupol na jeho akcelerátora Pouhon v cualifáin pri jeho vrtuľa, naprogramovaná podľa GPS a distribúcie elektrickej energie poskytovať predvídateľné rýchlosti a otáčok G sily, rozhodol o ich vlastné nespolupracovať. ALO vstúpil nad ich možnosti v tejto oblasti, Motor si uvedomiť, že to bolo nemožné, a rozhodla, že nebude poskytovať elektrickú energiu potrebnú pochopil neskôr.

Alonso dôkladne okolo Pouhon, príčinou výpadku napájania

Maklér majú nielen bojovať s nedostatkami svoje V6, ale teraz sa svojimi rozmarmi. Zámerom východných inžinierov bol najlepší, a ako teória je dobrá, ale naznačuje, presne to, čo sa deje vo firme: nedostatok flexibility, držať plánovaného plánu, niečo, čo v tejto špeciality zabije viac pintao.

V zásade, ak Honda Piras ďalšie odíde McLaren bez motorov a bez jeho peňazí rok. Peniaze by mohli byť kompenzované majiteľov, ktorí sa zdajú ochotný urobiť i bodov (ekvivalentné k peniazom), ktorý by zvýšil hladšie výkon teoreticky s iným motorom. Ani Mercedes alebo Ferrari sa zdá ochotní predať svoje klebety, takže sme zostali s Renaultom, ľudia, ktorí už povedal, že áno, "Ale v žiadnom prípade".

Renault potvrdzuje, že konala s McLarenom, ale zahodí dohodu

Že nemajú žiadne prostriedky na uspokojenie dopytu je baratuna výhovorka, a ak sú vyplácané motory, žiadny problém. Politicky Renault rastie veľa celých čísel s dvoma vozy na rošte znova, a sloboda & FIA by láskavosť zabránením McLaren quedasen nie vždy svieti ktoré Patera prisťahovalcov uviaznutých na pláži v Cadiz.

Naviac Honda mohol robiť takmer rovnako: šetrí peniaze, šetrí mu a ružovou, úsporné spaľovanie imidž značky, ukladanie podmienok, čo šetrí čas a úsilie, aby sa sústrediť na malparido dohromady motor. McLaren by vyhral s Renaultom? Zrejmá odpoveď je veľmi ťažké (pozri Red Bull), ale ani by najbolestivejšie z smiešne, že je to, čo sa deje teraz. Alonso povedal v nedeľu rádio "O nič viac radius vo zvyšku pretekov".

Mohol by McLaren dosiahnutie svojho cieľa v závislosti na motorista s vlastným vybavením? Veľa vážne pochybujem.

S dobrým prekladateľ rozumel frázu ako "Honda len za to, čo som tu nechal", autoconvierte frázy v pivotacional os, okolo ktorej sa točí všetky problémy. Coz tentoraz ju vzal mark Temple, Jeho závodné inžinier, ale jeho pupočná šnúra so zvyškom planéty, ktoré sú stále ešte trochu vina mal. Briti iba chcel pomôcť a pozerať sa škvrny na klzkosti celkovej situácie. Majster nechal svoje vozidlo v boxoch po spustení len polovičná závod v Spa. On sa kvalifikoval s trochou dôstojnosti v bránami Q3, ktorá nedorazila podľa vyššie uvedeného technického problému, vyšiel ako raketa a vzal ulicou tri pred prvou zákrutou a kolo po kole jeho snaha bola rozptýlená pred útokmi, bez nadmerného úsilia rozvinutých krajín, lepšie vybavené, caballerísticamente hovoriť.

Niektorí hovoria, že auto nie je v poriadku, iní nezistil ... ale nakoniec voz uviazol v rýchlosti limbu zatiaľ čo osoby zodpovedné sú vzájomne hádzať vinu. Zrejmá odpoveď je pozrieť sa na jedno: v prípade, že auto stálo, s alebo bez chýb, urobil kariéru ALO podmienky.

Honda telemetria nepreukázali poruchu motora Alonso

Ak Honda robí nosné kladky vo formule 1 nebudú chýbať pár viet sa uloží a bude preskupiť, McLaren nebude trpieť viac, Alonso mohol zostať, a fanúšikovia nemajú smiať viac než väčšina hodnú značky, ktorých návrat do Formule 1 je kontinuálna nočná mora so slovom, ktoré sa opakuje, kým zje všetkých členov tímu, japončina, alebo nie: "Nopagüer".

Toto je mulati baloncestista, uviazol za rok v Európe učenia, ktoré tvoria, stávať lepšie. Nikto kazí svoj odchod po dobu jedného roka, kde patril. Vrátil byť o niečo vyššia, ale Toto bol Latino, ani japonský. Lekcia.

foto: McLaren F1 | Motor.es