formuly 1

F1 čipy spôsobov, ako žiť

Zdá sa, že pol je hotovo. Rosendo Mercado disk zaznamenaný v roku 1999 vo väznici Carabanchel, za múrmi vrecia, sa zdá byť navrhnutý tak, aby definovať situáciu odovzdaním Carlos Sainz. V ich spôsobe života spieval, že byť vďačný, a kariérista, showgirl rád spieval so svojím krajanom prvú položku na DVD "Som out".

Aj keď si neveríte Rosendo by pokojne skončiť vo formule 1, ale on opustil jeho inžinierske štúdie Fender Stratocaster uchopiť veľmi zriedka stratí. Rocker vybral zbraň, ako je Red Bull si volia svoje pešiakmi. Zaplatené často zdĺhavý a nákladný výlet na schodoch rýchlosti, a keď Doktor Marko veria, sú zrelé sa prehliadanie na svojom modrom aute kým neopustia hrušku. 

Problémom pre väčšinu z nich nie je toľko do tejto zlatej klietke, to je relatívne ľahké, ale dostať sa z toho. Mnoho život kedysi preslávených absolventov hľadá rodinu, ale to nie je o nič menej pravda, že Väčšina zmizne z povrchu výbehu vzorca 1 a tarifné voči iným horizonty s viac či menej šťastia.

Nechaj ma pózovať pre teba, si môj obľúbený umelec. Dovoľte mi, aby som vás so mnou, sľubujem, že prekĺznuť okolo vďačný, vďačný sľubujem prekĺznuť okolo.

Carlos Sainz čelí svojej tretej sezóne vo formule 1 a už upútal pozornosť niekoľkých špičkových tímov.

Po podpísaní pre Red Bull všetky sebaúcty pilot by mal ukázať, nevďační, ale veľmi vďačný. Problémom pre náš hrdina dnes, Carlos Sainz, je, že jeho cyklus je rovnako tuhá ako strojný ponorky potopená v druhej svetovej vojne. Madrid preukázala svoju závažnosť, efektivitu a dobrú prácu, ale on hrá jeho ťah. Kariéru musí byť založené na plynulý pohyb Po zlepšení prostredia, kým si vziať domov korún. 

Počas dvoch až troch rokov je rozumné vynechať, či ste súťažné jazdec a Carlos už preukázala. Dotýkať rast, ísť do ďalšej, a nezostáva než zmeniť svoje bránky na ďalšie výsledky. Ak chcete sledovať, pretože sme jeho postava môže začať trpieť otupenosť nudou a vyčerpania bez dosiahnuteľné-do-you-do cieľa. Na tom nie je nič smutnejšie pre elitnej športovcov, aby vedomosti, ktoré nemá nič spoločné so dostať.

Keby som bol schopný sa dostať ste niekedy baviť, aspoň, aby vám úsmev, sľubujem, že prekĺznuť okolo vďačný, vďačný sľub prekĺznuť okolo.

Žiaden vodič dokončil štyri roky v Toro Rosso, tím, ktorý sa narodil s aspiráciou vycvičiť pilotov Red Bull Racing.

Ak sa nič nemení a nič k náprave syna El Matador a úplne nezvyčajné, pobeží na Toro Rosso už štvrtý rok po sebe nasledujúceho roka 2018. baviť bude, ale aj plytvanie časom. Sainz je zrelá, aby sa jej ďalší krok a logicky by mal byť až do jej rovnakom schodisku. Zmluvná strana už povedal pri pohľade na ležiace, že Ricciardo a Verstappen bude pokračovať aj v seniorskom tíme, a hoci sa správa týka vesmíru, ale aj vplyv na jeho vnútorný priestor. Carlos už vie, že na budúci rok nebude chytať akýkoľvek RB14. Z tohto dôvodu sa pozrieť do spätného zrkadla a uvidíte, ako Esteban Ocon, Procházka alebo Wehrlein, ktorí prišli neskôr, ale teraz ďalšie slobody a je pravdepodobné, že bude odmietnutý.

Nemyslite si, že väčšie ostražitosť a obzrieť. Nikto nebude dosiahnutá, nemáte súpera, nemá súpera.

Je známe, že už mali zmluvy Sainz, na stole s deRenault and Haas logom, alebo McLaren ani poprieť svoj záujem v pravdepodobnom prípade, že Alonso sa rozhodne chytiť dvere do ďalších destinácií. Francúzsky tím by bolo ideálne miesto. Rastú pomaly, ale ako tím, mladých ', ale oni potrebujú rozvíjajúce a efektívne, mladú hviezdu o swing svoj strednodobý projekt. 

Tieto gringos sú tlejúci jeden Suflé dobre vedel, že koniec. Magnum nefungovala im Palmer visí na vlásku a je veľa diskutovalo, a to aj napriek svoju malú pochybnú úlohu Hulk nesvieti, ako by chceli s niektorými automobily, ktoré nie sú strieľať rakety. Carlos Sainz by pokojne mohol hrať úlohu, ktorá robila jeho Compadre Španiela keď pristál v Enstone, že rok 2003 začal leštiť svoju legendu.

Helmut Marko je kto rozhoduje, čo sa deje tam, kde je pilot v Red Bull.

Carlos musí pohybovať, aby ho výlet, aby zostali ďaleko od modrého tímu. Bez jasnej budúcnosti v rámci svojej štruktúry, prebiehajúcej na štvrtej sezóne v jeho lone prísľub päta negra vozidla už krátku, ale aj v strednodobom horizonte, a so zmluvou platnou až do roku 2019. Marko dal jasne najavo, v poslednej dobe, kedy povedal "Piloti nemôžu odísť, keď chcú. Tieto veci sa rozhodol tím ". Menej obchodnými znalosťami (ne športové) povedať, "Ale ako je možné, že oni prijali tieto podmienky?". Er, keď vodič, ktorý sa potuluje po F1 výbehu bude klásť zmluvu na stôl a majster a dužina má Red Bull tím, keď poviete, Nechajte nám svoj materinský prísľub '... by , 

Priorita broker je pre vstup do Red Bull sa zdá byť, že nemajú uniknúť, čo vedie k takmer nepríjemné málo alebo žiadne nežiaduce situácia trvá. Zriedkavé je tím, ktorý umožňuje viacročné zmluvy; Len v prípade, že to, čo robí je "Viacročná zmluva" ktoré nie sú ničím iným ako vyhlásením o zámere a rozšíreniami rovnakého zmluvy na konci každej sezóny, ak sa obe strany dohodnú, alebo ... nemajú lepšie možnosti. Carlos robí, a uvidíte, že to príde, ale nemali by ste nechať uniknúť.

Trávim čas sledovaním prísť a stráviť svoju nepozorný stranu. Ak necháte chodiť za vami sľubujem, vďačný prekĺznuť okolo, sľubujem vďačný prekĺznuť okolo.

Carlos Sainz je spracovaná na polceste medzi bezpečnostným dobre odvedenú prácu a neistotu vedieť, čo ich budúcnosť.

Marko Doktor nikdy nedostane rozptyľovať vedľa svojich chlapcov, a nepozorný keby boli úradníci Martutene väzenia v roku 1985. O dva nebezpečné členovia ETA vkradol do reproduktorov Imanol Larzabal spevák, ktorý vykonal vnútri väznice, a vzal neohlásené. Škoda je, že Madrid rocker nepôsobí na hudobnej prehliadky Formule 1 a nemôže si vziať rýchly kábel k svojmu krajanovi. 

Prial by som si nejakú reproduktora Bluetooth, cez ktoré by mohli Carlos ušiel bezdrôtovo, pretože ich osud môže byť otrávený štvrtej sezóny s viac ako hoden, ale nedostatočné pre dosiahnutie Pódia auto, nieto víťazstvo. Carlos sa nebude už preto, že nemôže, nie preto, že nevedia,, a ak je to znie verejnosti a uznal, koľko tímov je žiaduce, pretože ich výkonnosť, spoľahlivosť sú oceňované, a padli pravú nohu v prostredí pre nelichotivý. Urobil dobre, a majú veľa čo povedať, a mimo trať.

Vy mám toľko čo povedať a nemáte rád. História sa opakuje a ešte prekĺznuť okolo vďačný Sľubujem, sľubujem vďačný prekĺznuť okolo.

Jeden z najúspešnejších piesní Rosendo, spôsoby života, bol produkované Teddy Bautista, cenená vo svojej dobe ako hudobník, ale pochovaný v korupčnom hovna vo svojej dobe ako prezident SGAE. V každom filme je zlé, a ak to bolo kanárik v hudobný skladateľ, Herr Marko je darebák F1. Marko nerobí nič menšieho než jeho prácu, a obhajuje záujmy vašej firmy, dostanete zaplatené za to. Ak Mateschitz je dobrý policajt, ​​zlý polda Doktor cvičenie a je v dôvere kôry a uhryznutie.

Je namiesto toho Carlos Sainz McLaren Fernando Alonso? Zdá sa, všetko možné v sezóne s toľkými zmlúv vo vzduchu.

V chovateľskej stanici správcu Modrá je pripútaný k svojim chlapcom a nepustí, kým máte platnú možnosť na svojich opaľovacích kritérií. Zostúpil do Kvyat tím päta negra a málo dať veľa kontinuita prípravy; Charles ju drží a udržiavať v teple, ale nesľubuje vám cochazo. Zlé držanie tela pre oboch bez tlaku zdola nových beštií, ktorí chcú tieto sedadlá, a ktorá jasne zaslúži. Pierre Gasly má len ten hlad, ale všetci si myslia, že keď na to príde, nebude nahrádzať španielska ale Sovietsky ex. Cromos zmena by nemala byť ideálnym miestom pre naše muža, ale samozrejme za tejto hypotetické cestách vždy nejaký príbeh.

Rosendo Mercado nahral svoje živé album Vždy je tu príbeh medzi veľkými cenami Austrálie a Brazílie v sezóne 1999 v prvom závode, Mika Häkkinen opustil. Na konci roka sa stal majstrom. Vieš, že, je tu vždy príbeh ', keď zistíte, že veci nie sú vždy počítajú ako štart, ale vždy tak jednoducho povedia. Mika sa ho opýtať. A Rosendo, ktorý bol inžinier.

PS: Toto je zoznam piesní z tohto albumu a DVD. Navrhujeme cvičenia, hra. Associates každého titulu do hry, scénu, alebo určujúcim faktorom pri samotnej existencie Red Bull, Toro Rosso, Helmut Marko a Carlos Sainz.

Tam je vždy príbeh

 1. Go príkladná pružina
 2. Jeden krok viac
 3. drží
 4. A čo ideš ďalej?
 5. zlý život
 6. up Profil
 7. horúca voda
 8. šváby
 9. Tam je vždy príbeh
 10. Pripravené pre konverziu
 11. iste
 12. V tieni lži
 13. poklesnuté nohavice
 14. Aj môže byť účinnejšia
 15. obr chleba
 16. Tancovať vo vzduchu
 17. vďačný
 18. plachtenie
 19. Fina

DVD Témy

 1. túžim

foto: Red Bull Content Pool