prak

Honda NSX záchrannej opustený v lese Rusku

Táto prvá generácia Honda NSX bola zachránená potom, čo opustil ich osudu svojho majiteľa po celé roky v ruskej lese. Mal dlhé vodotesné telo už vrstvu formy.

NSX pri jeho záchrane.

Prvá generácia Honda NSX nie je typ objektov, ktoré opustí suelan opustené vonku v lese. Avšak, v lesoch neďaleko Petrohradu, Rusko, je presne to, čo by sme mohli nájsť, pretože tomto čísle striebra Zostal zabudnutý po celé roky spí v papradie ktorá vyrástla okolo nich.

Nie je známe, ako dlho to zostalo na tomto mieste, ale tak oni musia byť o niekoľko rokov. Osoba, ktorá zachránila preukázal svoju predchádzajúci majiteľ, ktorý kedysi objavil nepríjemnú situáciu modelu, sa rozhodol pozrieť sa, kto predal spätného odkúpenia.

Honda NSX víťazstvo z roku 1990 a jeho zlyhal role na trhu

Z opisu, NSX je bezmotorový, Dôvodom sa zdá, že bolo upustené. Pred niekoľkými rokmi táto otázka bola na predaj jedného milióna rubľov, asi 17.000 dolárov, ale potom stratil jeho stopu. Až do dnešného dňa.

NSX a svieti po silnom umývaní.

Našťastie raz zachránil jednoducho musel dať mu dobrú umyť odstrániť nečistoty, vrátane väčšej vrstvou plesne v niektorých oblastiach, najmä v dôsledku extrémnej vlhkosti prostredia. Hoci zimné počasie muselo byť najhoršie a pravdepodobne už viac ako v zime pokryté hrubou vrstvou snehu.

Zámerom súčasného vlastníka zvažuje obnoviť do pôvodného stavu, ktorá bude dosť zložité v Rusku, kde sa predpokladá, že existuje iba 20 jednotiek tohto modelu, alebo predať niekomu, kto chce.

Nová Honda NSX je technologický úspech, ale celá predajná fiasko

Zo všetkých modelov jeho veku a potenciál, NSX je jedným z najlepších možností, ako obnoviť, ale nevychádza práve lacné a ľahko nájsť náhradu za pôvodnú atmosférickým motorom V6. Ale akonáhle dokončená, je model s zaslúženú povesť robustnosti a spoľahlivosti, ktorá má tiež dynamické chovanie nevhodné modelu veku a veľmi dramatické estetiku, ktoré sa zdajú mať vplyv na roky. V skutočnosti sú ceny týchto použitých modelov sú stále pomerne vysoká.