Dacia

Dacia Duster Veľký: nová 7-miestna Duster dorazí v roku 2018

Nová generácia modelu Dacia Duster príde naložené s novým hrana v roku 2018. Okrem prijímania novú architektúru a poskytujú viac atraktívny a moderný dizajn, jeden z veľkých prvenstvo na svetovej premiére nový Duster je verzia sedemmiestny , Dostanete Veľký Dacia Duster prezývku a ako základný model, dosiahne predajcov v roku 2018.

Dacia Duster 2018 - Zábava

Nová Dacia Duster rekreácie 2018. Kredit: Auto Express.

ktorý bude druhá generácia Dacia Duster je bližšie čo si myslíme. Súčasný model je jedným z najpredávanejších SUV v Španielsku (to stalo v 26. mieste v rebríčku najpredávanejších vozidiel v roku 2016 na španielskom trhu) a na európskej úrovni, pretože jeho vynikajúcu hodnotu za peniaze. Avšak, v rokoch váži, a to je čas na Dacia pustiť do práce a hodiť trh úplne novú podobu modelu. Ďalšie technológie, veľký, atraktívny a moderný.

ale, Čo vieme o novej Dacia Duster? Hoci jeho coming-out sa bude konať koncom tohto roka 2017, môžeme predpokladať veľa podrobností novej generácie Duster. Mnohé z týchto zmien, ktoré majú byť zavedené bude mať za cieľ populárny model využiť nezastaviteľný rast majú predajov SUV na európskom trhu.

Jedným z hlavných Nová mať premiéru nová Dacia Duster 2018 je verzia 7-miestna. To bude pokrstené Dacia Duster Veľký a bude umiestnený ako zaujímavú alternatívu (predovšetkým pre svoju cenu) na Nissan X-Trail alebo Sorento. Logicky, že nová generácia Duster k dispozícii po dobu jedného obklad pojať tretieho radu sedadiel pre dvoch cestujúcich zvýši jeho veľkosť z aktuálnej verzii modelu.

Dacia Duster 2018 - Zábava

Nová Duster bude obsahovať verziu so siedmimi sedadlami s názvom Dacia Duster veľký. To dorazí v roku 2018.

Dacia Duster, že môžeme nájsť u dealerov meria 4,31 m dlhý a jeho rázvor činí 2,67 metrov. Nová generácia bude používať platforma CMF a ako výsledok, môžete zvýšiť jeho veľkosť až 4,50 metrov dlhý. Ich súboj bude tiež rásť o niekoľko centimetrov. S týmto priestorom navyše, ktoré možno získať v priestore pre cestujúcich a batožinový priestor pojme tretí rad sedadiel. Kufor prejde 500 kubických litrov v modeli piatich sedadiel a 650 litrov vo variante siedmich kresiel. Teraz toto číslo je 475 litrov.

A čo dizajn? nová Dacia Duster a veľký Duster Tie budú mať prospech z obraz aktualizované vyznačuje mäkšie uhladenejší linky a sady. To sa bude pohybovať od robustný a robustnú konštrukciu súčasného modelu, hoci ochrany a obrany sú stále prítomné okolo vonkajšku nemali zabúdať, že sa jedná o SUV schopná čeliť všetky druhy ciest a výzvy.

Rad motor bude tiež prijímať nové funkcie. Nájsť nové možnosti pre uloženie ako 1,2l TCE motor V súčasnej dobe sme zistili pri niektorých modeloch Renault. Vo svojej špecifickej konfigurácii pre Dacia Duster 2018 veľký hodiť približný výkon 120 hp. Ďalšie motor, ktorý bude prítomný bude 0,9 litra TCE 90 hp.

Dacia Duster 2018 - Zábava

Ďalšie zábava budúcej generácie Dacia Duster. Credit: AutoPlus.

V odseku nafty, informácie zverejnené
náš kolega auto Express
Berú na vedomie, že 1.5 zastavenie motora dCi
k dispozícii
namiesto toho obsahovať 1,6 dCi s
130 hp. V závislosti na zvolenom motore si môžeme vybrať box
manuálna prevodovka alebo automatická pilot operoval Easy-R. Bude ponúkaný v ťahu
front a všetci 4x4.

Náhľad nové Dacia Duster 2017: to je to, čo o ňom vieme