Dacia

Náhľad nové Dacia Duster 2017: to je to, čo o ňom vieme

Kompletná rekonštrukcia na Dacia Duster: Nový rumunský SUV dorazí v roku 2017, ktorý sedel na modulárnej platforme Renault-Nissan CMF. To bude zahŕňať moderných a výkonných motorov, vrátane 1,2 TCE, a rastú vo veľkosti až do 4,50 metrov.

Dacia Duster digitálny zábava v roku 2017, ako sa predstaviť v AutoPlus.fr

Nová generácia prichádza Dacia Duster. Po malom správy Dacie v Geneva Motor Show 2016, budúci rok bude úplne obnovená jedna z najdôležitejších modelov: Dacia Duster 2017 Bude to oveľa modernejšie, technologické a atraktívny, nechcel opustiť tento štítok nízkonákladový SUV.

Pre začiatočníkov, bude nová druhá generácia Duster byť založené na Modulárny platforma CMF Renault-Nissan Alliance, už používa v mnohých ďalších modeloch skupiny. To prinesie množstvo vylepšení, napríklad v jeho dynamické správanie alebo štrukturálne tuhosti, ale tam bude viac, a jeho veľkosť bude výrazne porastie.

2017 Dacia Duster bude merať asi 4,50 m dlhý, rastie o takmer dvadsať centimetrov od prúdu. Tento nárast bude trh Nová verzia sedemmiestny, Okrem štandardného päťmiestny. To bude mať premiéru efektívne motory, zvýraznenie 1,2 TCE turbo, už ponúkané v iných modelov Renault a nový Mégane: Duster ponúkne 115 alebo 120 koní.

Ďalšou možnosťou bude 0,9 TCE 90 a známy CV, ako aj diesel 1,5 dCi 90 k alebo 110 hp, s manuálnou alebo automatickou pilotoval Easy-R. Dúfame, že v niektorých zo svojich verzií schválila priemernú spotrebu pod 4 l / 100 km: prepracovanejšie aerodynamiku a nízkej hmotnosti bude tiež spolupracovať na to.

Bude ponúkaný v prevedení 4x2 alebo 4x4 predný trakciu a Jeho dizajn je veľkou neznámou: Neverte príliš veľa z týchto digitálnych rekreácie od nemeckého vydania AutoBild, pretože konečná podoba bude značne líšiť. stále očakávame atraktívnejšie a moderný štýl, bez straty robustnosti charakteristickú modelu

v Dacia Duster 2017 Budeme tiež vidieť viac kompletné zariadenie v aktívnej a pasívnej bezpečnostné technológie, a všetci zostali za veľmi výhodné ceny: jeho cieľom nie je konkurovať Nissan Qashqai alebo renault kadjar. Bude oficiálne predstavený v roku 2017, ale ako obvykle, v Motor.es dúfame ukázať pokrok v ich vývoji prostredníctvom našich špionážnych fotografiách.

obrázkov: AutoPlus.fr