Renault

Renault Mégane 2016: motory a zariadenia, maloobchod

Renault Mégane 2016 bol predložený k prirodzenej v roku 2015 autosalóne vo Frankfurte, rovnako s využitím prezentovať nové dáta z kompaktného, ​​ako svoj rad motorov a moderné zariadenia: to, čo máte v detaile.

Nový Renault Mégane urobil svoj štýl prezentácie na autosalóne vo Frankfurte 2015. Po dvadsiatich rokoch úspechu, francúzsky kompaktný (v španielskej výroby) je kompletne obnovená v štvrtej generácii, a robí tak s oveľa modernejším dizajnom, široký technologické zariadenie zaťaženie, ktoré umožnia nové možnosti a rad vysoko výkonných motorov.

Nebude to u dealerov až do začiatku roka 2016, a potom bude vedieť, ceny Renault Megane 2016. Zatiaľ nie je nedostatok nových údajov, ktoré ukazujú, viac detailov, čo môžeme očakávať od modelu. Počnúc jeho vonkajší dizajn, rekonštrukcia dokončená, Mégane 2016 a používa nový dizajnový jazyk už videli v iných modeloch diamantu, ako je Renault Talisman 2016 sám.

s 4.359 metrov dlhý, nový Mégane Teraz je dlhšia, a zároveň nižšie ako u 1.447 metrov metrov široký. Rázvor teraz beží na 2,70 metrov, zatiaľ čo jej rozchod kolies sa zvýši na 1,591 metrov na svojom prednom a 1,586 metrov na zadnú nápravu. Tak dynamickejšie a svalnaté línie zdôrazňujú, sprevádzaný zliatinové kolesá do 18 palcov (Standard alebo voliteľné).

V popredí, tam máme novú lichobežníkovou masku chladiča s horizontálnymi chrómovanými linkami a veľkým diamantovým logom predsedal jeho strede. Jeho predné a zadné šošovky pomôže pridať osobnosť s jeho svetelným podpisom. Svetlomety obsahujú LED svetlá pre denné svietenie ako C, predstavil v rovnakých nárazníkov. Pre jeho časť, zadné svetlá sú horizontálne, takmer nástupom do stredu brány s logom značky.

Vo vyššie uvedených prevedeniach, Mégane 2016 bude zahŕňať Full LED svetlomety -diódy aj pre stretávacie aj cestné, Pure Vision technológiu LED. Vnútri Renault venovala veľkú pozornosť k zvýšeniu pocitu kvality, s viac mäkké plasty, soft-touch materiálu a chrómované akcenty. Pre čalúnenie sú k dispozícii päť rôznych variantov -to všetko v kombinácii s black-Alcantara textílie na horný povrch.

Aj na jeho povrchovou úpravou nájdete s elektrickým nastavovaním bedrovej a vyhrievanie sedadiel na predných sedadlách; začleniť masážne sedadlo funkciu vodiča. Priečne rameno miestnosti a pozdĺžne rameno zadných cestujúcich sa tiež mierne zvýšil oproti predchádzajúcemu modelu. jeho kufor, Okrem toho, teraz dosahuje 434 litrov kapacity.

V závislosti na úrovni ciele, alebo ako jednu z možností, Renault Megane bude k dispozícii veľmi vynikajúce zariadenie prvky, rovnako ako ozvučenie Bose s deviatimi reproduktormi, subwoofer a digitálny zosilňovač. Premietaný inštrumentácie "Head-Up Display"Bude to ďalšia možnosť, s veľkým Dotykový displej R-Link 2, k dispozícii v dvoch verziách: 7 palec horizontálne alebo vertikálne 8,7 palca, a početné možnosti pripojenia.

Ďalšou novinkou je Multi Button Sense, pôsobiace na akcelerátor a zmeny (vo verziách s EDC dvojaký zmenou spojky) počas piatich prednastavených režimov: Šport, Normal, Comfort, Eco a
Personalizované. Okrem toho, Vnútorné osvetlenie sa môže tiež meniť v závislosti od piatich rôznych prostrediachČervená, zelená, modrá, fialová alebo hnedá.

Elektronika má tiež úlohu v nové bezpečnostné asistentov, Adaptívny tempomat ACC energiu brzdenia núdzový výstražný detekčný neúmyselnej zmene jazdného pruhu signály a rýchlostné obmedzenia, alarm mŕtveho uhla, parkovacie handsfree Easy Park Assist, Automatická prevodovka lúč a prejazd je prítomný alebo zadná kamera.

Hovoríme o rozsahu 2016 motory Renault Mégane, s pôsobnosťou od 90 koní a 205 hp. Počiatočná modelového radu sa skladá Energy dCi tri diesel s 90 kW, 110 kW a 130 kW. Je HP motor dCi 110 môžu byť kombinované s poľami zmení EDC dvojspojková sedem prevodov ani šesťstupňovú manuálnu prevodovku: v poslednom prípade homologované priemernou spotrebou 3,3 l / 100 km a len 86 g / km CO2.

Benzínom, Energetický TCE 100HP alebo ponúknuť 130 hp, druhá iba so sedemstupňovou EDC. Kulminovať rozsahu, tam je Renault Megane GT 1,6 TCE engine 200 hp a konkrétne športový podvozok a estetický diferenciácie pod vedením Renault Sport.

Renault Megane GT 2016 podvozok a 205 hp 4Control

K dispozícii bude viac v blízkej budúcnosti s Renault Megane Hybrid Assist ktoré dorazí v roku 2017 obsahujúci dieselový hybridný pomáha (využitie energie pri brzdení a spomalenie, čistý non-hybridný), a tým zníženie spotreby paliva a emisií na 3 l / 100 km a 76 g / km CO2, resp. Skôr, v roku 2016, príde Renault Megane GT diesel, s motorom dCi 165 hp a šesťstupňovou zmení EDC.