Renault

Testujeme nový Renault Mégane konfigurátor

Dlho očakávaný a veľmi očakávaný Renault Mégane 2016 je tu tiež prinajmenšom od konfigurátor je už v plnom prúde. Takže je na čase, aby sa do nej a začať hrať s rozmanitým možnostiam pred nami.

Štvrtá generácia Mégane je tu, a po siedmich rokoch nezmenená, kompaktný Renault je obnovená od hlavy až k päte, aby aj naďalej jedným z najpredávanejších modelov v našej krajine. Mégane Renault začína marketing 2016, a je na čase zistiť, ako je váš konfigurátor.

GT úprava je v hornej časti rebríčka nového radu Mégane

Nebudeme hovoriť o prijatých kozmetických zmien, skok voľným okom. Neexistuje ani jeden panel alebo zdieľaný s predchádzajúcej generácie prvku. Všetko je nové. Nová filozofia dizajnu začala vidieť vo Renault Espace a 2015 sa pokračovalo neskôr v Renault Talisman, nástupca teraz zaniknutý Laguna.

Vnútri vidíme, že hovoríme o generačný skok. Nielen vzhľad a dizajnové prvky sú nové, ale po nich art technológií kožou. Všetci pripravení poraziť svojich najbližších súperov, ako je Volkswagen Golf, Peugeot 308, Citroen C4, Opel Astra alebo oi. Nechajte začiatkom hier.

Mégane 2016 ceny sú oficiálne od minulej soboty. Tie začínajú od 16.600 eur. Je spojená s vrchnou života, najnižšia z možných šiestich, ľadovec biela, kolesá 15" s krytmi kolies a TCE benzínovým motorom 90 kW so šesťstupňovou manuálnou prevodovkou. Odtiaľ tisíce sú možné varianty a konfigurácie.

Mégane Život je najlacnejší variant zo všetkých, prázdny a 15-palcový pokrievkou

Ako sme povedali Existuje šesť rôznych povrchy: Life, Intenso, Zen, GT Line a GT Bose. Z najzákladnejšie úpravy sú prvky, ako sú elektrická zrkadlá, manuálnu klimatizáciu, tempomat, a veľké množstvo airbagov a bezpečnostných prvkov. Vďaka nim nie je divu, že Renault Megane päťhviezdičkový získané v teste Euro NCAP.

Ako sme sa postupovať cez pozície splniť veľa predmetov a pomôcok od určitých vonkajších estetické vylepšenia a LED pre denné svietenie, parkovacie senzory, duálny zóny ovládanie klimatizácie, Hlavnými Full LED svetlomety, Head-Up Display, R-Link systém s až 8,7 palca, športové sedadlá a celý rad detailov, ktoré poteší tých najnáročnejších zákazníkov.

GT TCE 205 príde spojené s automatickým EDC šesťstupňovou a podvozku 4Control

Mechanické vôľa v tejto chvíli päť rôznych možností, dve motorovej nafty a benzínu tri. Aspoň budeme mať výkon 90 koní a maximálny 200. Ako obvykle v Renaulte, že venuje osobitnú pozornosť spotrebe, ktoré majú jednotky začína na iba 3,6 l / 100 km, dosahuje maximálne 6 l / 100 km, ak hovoríme o TCE 205. Všetky tieto údaje schválené mark.

Pokiaľ ide o Očakáva sa, že silnejší jednotka sa Mégane RS ešte dlho čakať, pretože súčasná RS bude predaná do konca budúceho roka. V čase, keď novo je vo svojom vývojovom štádiu, aj keď to je špekuloval, rôzne schopnosti a výkon dát. Bude asi 300 hp a Mnoho hlasy tvrdia, že energia bude pochádzať z hybridného systému.

GT má veľmi unikátny a športový vzhľad

V hornej časti rozpätí športového komplexu, ktorý odkazuje sa umiestnil so Mégane GT TCE 205. Jeho estetické je zvláštne, ale musíme ju, bez toho aby museli spojiť s tým, že vďaka motoru na úroveň GT Line. Ako vždy farby sú tí, ktorí len tak, že vlastné dotyk. V palete celkom 11, najdrahšie a efektné je Blue Ray, ktorý má cenu asi 831,41 eur.

Medzitým pneumatiky s veľkosťou 18 palcov pre túto verziu, nepredstavujú väčšie výdavok, ktorý je vždy ocenia, aj keď samozrejme len najvyššie rozmery sú spojené s vyššími úrovňami. Avšak, Vnútri to je miesto, kde začneme opustiť dieru v našich vreckách, pretože táto oblasť, kde je povolené viac úprav.

The najdrahšie zo všetkých vybavené jednotky, môžu zahŕňať Alcantara športové sedadlá s vykurovaním (1,351.03 euro), Infotainment zariadenie R-Link 2 s obrazovkou 8,7" a Bose (831.41 euro), Head-Up Display (363,75 eur), elektronická parkovacia brzda (207.85 euro) a rezervné koleso (103.92 eur). V tomto prípade nebudete musieť vybrať Full LED svetlomety, potom sa štandardne dodávajú s povrchovou úpravou.

Mnoho technológií vnútri, keď sme poškriabaniu našu kapsu, aby to tak,

Celková cena najdrahšie zo všetkých zariadení je 31,368 eur. Naozaj konkurencieschopnú cenu, ak vezmeme do úvahy estetiku, a celý zoznam prvkov, a to ako štandardných a voliteľných, ktoré sú k dispozícii. Zatiaľ sa predpokladá, že zvolená úprava je ZEN spojené s hp motor dCi 110 s šesťstupňovou manuálnou prevodovkou. Výroba už bola zahájená v závode, že Renault má v Palencia.