Renault

Renault Scenic Veľký 2016, starší brat dorazil

Scenic nakoniec rodina je dokončená. Renault vytvoril generáciu minivanov. Cesta zhotovená Espace pred rokom pokračuje teraz s príchodom svojho malého brata, Renault Scenic Veľkej 2016. Radikálna zmena kurzu.

Vyhliadkové rozsah je dokončený s príchodom verzie Veľkého Scenic

Renault naďalej aktualizovať a obnoviť svoj vozový park. Po niekoľkých stojatých rokov, francúzska značka dal batérie a všetky modely sú prechádza zásadnou rekonštrukciou. Pred niekoľkými mesiacmi sme sa stretli s novým Scenic. Teraz je kompaktný rad MPV je dokončený s príchodom svojho staršieho brata, Renault Scenic Veľký 2016.

Musíme uznať zrejmé, je, že v čase, keď SUV ovládnuť trh, Renault sa podarilo uspokojiť mnoho typov zákazníkov. Cesta zhotovená Renault Espace pred viac ako rokom, teraz má spojitosť s novou rodinou Scenic. MPV a crossover zmes so zvýšenou svetlou výškou a veľkým množstvom.

Esteticky Grand Scenic požičiava koncepty svojho mladšieho brata a jeho starší brat. Je to kombinácia, ktorá vyniká a skutočne padne ako uliate. Prominentný nos s dobre významnými znak a telo linky my ukazujú, že koncept minivan nemusí byť vždy spojené s sosería.

Kto povedal minivan nemusí byť atraktívna?

Zadná je čisto Espace. To bude stáť od seba, ale ukazuje sa oceňuje, že všetky prvky, ktoré boli znížené mierka Renault Scenic veľkého. A konečne, Francúzi sa vrátili k hre trik veľkých pneumatík, a v tomto prípade sú vybavené ako štandardné 20-palcové kolesá najmenej, kompletné prehnané.

Vnútri viac rovnaký, viac toho, čo už sme vedeli. Ak sa vám páči zmena vonkajšie malebné rodinu, viac robí interiér. Renault prijal ohromný skok v časti technológie, a to nielen preto, ale tiež sa cíti jednoducho vidieť. Easy Life konzolu a môžete získať hostiť veľkú dotykovú obrazovku s ktorými dokáže spracovať veľké množstvo parametrov vozidla.

Za veľkej obrazovke a pripojenie zariadení R-Link, Grand Scenic jazdí Široký výber hotových prístrojov zaisťujúcich cestujúcich. Účastníci napríklad detektora hnacie únavu, lane asistenta slepého varovanie mieste, adaptívny tempomat, alebo autobrake systému sú príklady úrovňou zabezpečenia minivan.

Interiér môže dosiahnuť veľké dávky technológie

Ale musíme hovoriť o priestore, skutočné zameranie minivan. Grand Scenic je pripravený pojať päť alebo sedem cestujúcich vo vnútri. Druhý rad sedadiel je nastaviteľná v pozdĺžnom smere takže potenciálni cestujúci v treťom rade majú viac priestoru. Tretí riadok, ktorý je skrytý v batožinovom podlahe.

Grand Scenic je väčšia ako Renault Scenic 24 centimetrov. To znamená oveľa väčší nákladový priestor. Bitka zostáva rovnaký, ale zadný previs bol rozšírený za účelom zvýšenia úrovne kufra. Natoľko, že je celkom 718 litrov, čo môže predĺžiť 866 keby sme druhý rad sedadiel v hornej časti svojho pozdĺžneho nastavenia.

Pokiaľ ide o mechanické dodávok, Renault zvolil rovnaké motory už vidíme v Scenic. Výkon sa bude stavať na 110 koní a môže dosiahnuť maximálne 160. Celkom bude ponuka sa skladá z dvoch zážihových jednotiek päť dieselových. Jeden z týchto je verzia s názvom Hybrid Assist, kde generátor a batérie 48V zásobníkov energie v rôznych jazdných etáp tak zlikvidovať v najnáročnejších fáz vznetového motora malým elektrickým vrtule tak v kombinácii so generovať až 110 hp.

24 centimetrov dlhšie ako normálne Scénické a viac vnútorného priestoru

Renault Scenic Veľký 2016 je oficiálne, ale jeho spustení sa prejaví až po niekoľkých mesiacoch, Po leta. Nová generácia minibusov je tu. Verejnosť žiada SUV a Renault ponúka jeden so všetkými vlastnosťami MPV. Niekto iný poukazuje na tento trend?