Renault

Renault kwid, to príde do Európy pod značkou Dacia?

Je tu šanca, že Renault kwid dostať do Európy? Predstavil v Indii, malé a cenovo dostupné, crossover 'by sa vošla do Dacie ... ale Carlos Ghosn, generálny riaditeľ spoločnosti Renault, kde sa kategoricky odmieta možnosť. Podľa jeho slov, v tomto prípade to bude predávaný ako Renault viac.

Predstavil v Indii, Renault kwid chce byť oveľa viac, než malého, crossover 's nízkymi nákladmi. S 3,68 metrov dlhý, vysoko zavesenie, robustný vzhľad a benzínovým motorom 0,8 litra, je koncipovaný ako globálny model. V hinduistickej krajine pôjde do predaja začína tento rok na jeseň, s cenami v rozmedzí ekvivalentná medzi 4300 eur a 6000 eur, s aktuálnom kurze.

Million Dollar Otázkou je, Renault kwid prichádza do Európy? Vzhľadom na úspech v predaji Dacie, bude musieť všetok zmysel vo svete, ktorý ponúka model na našom kontinente, ktorý tiež pridať vysokého dopytu zažívajú v poslednej dobe ďalej len, crossover 'a mestské SUV. Odpoveď prichádza aj z Indie a indickej Autos Blog tvrdí, Renault kwid nesmie byť uvádzané na trh pod značkou Dacia.

podľa slov carlos Ghosn, CEO spoločnosti Renault-Nissan, kwid uvádzať na trh len pod značkou Renault. Trochu prekvapivé a protirečivými vyhláseniami: podľa Ghosn, úplne vylúčiť niektorú Dacia kwid opakovaná voľba pre Európu, hoci model sám o sebe by mohla byť tu na trh, pretože CPM-A platforma, na ktorej je model založený bol vyvinutý na celom svete, spĺňajú základné bezpečnostné požiadavky.

si uvedomiť, že Renault kwid budú uvádzané na trh v Indii bez ABS alebo ESP, ale technicky to by bolo možné pridať tieto bezpečnostné prvky, ktoré sú potrebné právne na predaj v Európskej únii. Na druhú stranu, sú modely ako Sandero, tu v Európe poznáme pod značkou Dacia, predávané v Maroku alebo v Južnej Amerike s Renault logom, takže aj cez tieto príkazy, Dacia kwid by bol veľmi logický a predvídateľný manéver.

Theopilus Chin ponúka svoju víziu hypotetický Dacia kwid, môžete vidieť na obrázku bezprostredne vyššie, a faktom je, že by nemal byť vonku vôbec. Nová predná, nové logo a tu to máte: a Dacia čistokrvný, budete pamätať pre jeho vzduchov rodinných modelov, ako je Sandero Stepway.

Renault kwid, Indian Duster brat prišiel

Renault kwid začne svoju obchodnú kariéru v Indii, neskôr sa sťahovať do iných trhov a rozvíjajúcich sa krajín. Európa nebude v tomto pôvodnom zozname, pretože priority Renault sú tu iní, ako nový renault kadjar v najbližších týždňoch bude v predaji v Španielsku. V túto chvíľu sme vľavo s tým možnosť zobrazenia kwid v Európe, bud '... nakoniec Renault alebo Dacia logom.