BMW

BMW radu 1 2018 mierne umývanie tváre, ale veľmi potrebné

Nové BMW radu 1 2018 ukazuje obnovenej vzduchu vďaka svetlu, ale nevyhnutná, estetické úpravy, ktoré ste vykonali BMW dizajnérmi. Okrem niektorých úprav zovňajšku, premiéry zariadenia, špeciálne vydanie, úpravy a veľa technológií.

BMW M140 2018 - späť

Nové BMW radu 1 je už realitou. V snímke verzii M140.

V súlade so svojím "veľkým bratom", kompaktné BMW je aktualizovaný s miernym, ale nevyhnutné nastavenia. V poslednej dobe sme už publikovali niekoľko špionážne fotografie tohto mierneho aktualizáciu že nemecká značka zaviedla udržať nažive modelu jeho zadnej jednotky v novej generácii robí vzhľad. nová BMW radu 1. 2018 Je to už realitou.

To sa začne predávať koncom tohto leta a dosiahne predajcov s nejakým novým veľmi zaujímavé, a to ako esteticky a zariadení. V prvom prípade sa na prvý pohľad by sa mohlo zdať, že model vidíme obrazy, na BMW M140 2018, ťažko znáša zmeny. Okrem nových farieb karosérie (modrá Seaside a Sunset oranžová) a designy kolies, BMW predstavila tri špeciálne vydanie: Sport Edition tieň linka, M Sport Edition Tieň a M140 Edition Tieň.

Táto špeciálna edícia bude rozlišovať vďaka BMW radu 1 na niekoľko základných prvkov, ako sú maska ​​chladiča v čiernej farbe alebo LED svetlomety Aj oni majú vloženie do uvedeného odtieňa. Ak sa pozrieme zozadu, vidíme, že sú zadné svetlá zakryté miernej spôsobom, ale zrejmý. A v prípade, že M Sport tieňa, sme kolesá z ľahkých zliatin 18 palcov a výfukové predajní čierne. BMW M140 ako tieň Edition, to vojde zliatinové kolesá 18 palcov v šedej.

BMW M140 2018 - svetlomety

Svetlomety nového BMW M140 2018, údaj.

Ak vynecháme vonkajšie a do priestoru pre cestujúcich je tam, kde najviac zrejmé, sú zmeny v tejto "plastickej operácie" (facelift). Má novú obrazovku pre prístrojovej doske, ktorá bola prestavaná výstupy vzduchu, nové chrómové povrchovej úpravy a obnovenú stredovej konzole. Okrem toho značka napája na rozsah nové čalúnenie a dokončovacie práce. Môžete tiež vybaviť Najnovšia generácia iDrive.

Modely vybavené prehliadačom dostávať Centrálny displej 8,8 palcas dotykovou funkciou. Okrem toho, BMW ConnectedDrive Services systém umožňuje pýtať sa dopravná situácia v reálnom čase a prístup k novej funkcii Microsft Exchange. Okrem toho, kompatibilita s Apple carplay Predstavuje a prípadne môžeme vybaviť prístupový bod Wi-Fi.

S ohľadom na rad motorov, pre zážihové a vznetové možnosti sú stále ľudia s troch, štyroch a šiestich valcoch, resp. V závislosti na zvolenom motore možno kombinovať s manuálnou alebo automatickou osemstupňovou. Pohon zadných kolies je štandardná, zatiaľ čo niektoré verzie môžu rozhodnúť pre úplné BMW xDrive trakciu.