BMW

2018 BMW X2: hľadáme prvýkrát vnútri

Opäť platí, že naše špionážne fotografi majú jednotky testovanie nového BMW X2 2018. Vývoj ďalšieho SUV sa pripojí k rodine BMW X čelí svoj konečný úsek. Prvýkrát sme získali obraz priestoru pre cestujúcich. Jeho oficiálne predstavenie prebehne na autosalóne vo Frankfurte 2017.

BMW X2 2018

Nové foto špionážne prototypu X2 BMW 2018 počas skúšobnej relácie.

Existuje niekoľko prípadov, v Squee naši fotografi majú nastavenú BMW X2 2018 Počas jednej z početných testovacích relácií, ktorú odviedol v posledných mesiacoch. Od zimy, aby sme otestovali jeho priechod Nürburgringu. Avšak, až doteraz sme nikdy podarilo vyfotiť dovnútra. Jedna vec, ktorú môžeme už prejsť zo zoznamu úloh.

BMW začalo bez maskovania vo svojej novej SUV, aj keď zatiaľ nebola predložená. Čoskoro v júni minulého roka a my sme prišli s prototypom, ktorý stratil veľa z vinylu a materiálu, ktorý inžinieri z nemeckej marky zamestnaný skryť front. Teraz, povedal: "uncap" môžeme pridať títo nové špionážne fotky vo ktoré zahŕňali snímku pre cestujúcich.

Ak sa zameriame na to budeme vidieť vnútorné silne maskovaný na palubnej doske a stredovej konzole časti sú pokryté. Avšak, aj cez to, sme si uvedomili, že sa jedná o zrub, ktorého návrh sme zvyčajne túžia BMW. Povrchové úpravy a súčasné nastavenie vysokej kvality. Stredová konzola je zakončená s veľkorysými rozmermi obrazovky, ktoré reprodukujú informačnom systéme.

BMW X2 2018 - neskôr

Nové BMW X2 bude debutovať na autosalóne vo Frankfurte 2017.

Ovládacie prvky klímy a ďalšie multimediálne možnosti sú tiež vystavené, ako dizajn vetracích otvorov. Aj keď v menšom detaile, môžeme sa pozrieť na trojramenný multifunkčný volant a digitálnej prístrojovú dosku, v ktorej môžeme zobraziť informácie týkajúce sa konania alebo samotného systému Infotainment uvedené vyššie.

Je tiež zaujímavé si všimnúť, BMW X2 patenty, ktoré boli nedávno publikované a ktoré nám umožní pokračovať v mazaní všetky záležitosti týkajúce sa dizajnu bude vyzerať tomto novom BMW SUV. Pripomeňme, že využijú platforma UKL a ponúknuť tak pohon predného kolesa ako celková xDrive. Rad motorov sa bude skladať z rôznych možností benzínu a motorovej nafty. To je ešte špekulujú vidieť na vlastné oči zástrčku a M Performance hybridnej verzii.

Kedy bude prezentovaný? Nové BMW X2 bude debutovať na verejnosti Frankfurt Motor Show 2017 sa bude konať v septembri. Krátko nato začnú marketing. Prvé jednotky nebude doručená svojim zákazníkom až do začiatku budúceho roka najskôr.

BMW X2: patenty náčrtky odhaliť finálny dizajn

foto: S. Baldauf / SB-Medien