Toyota

významné zmeny pre 2017 Toyota Auris dopredu

Začiatkom minulého roka Toyota zaviedla na trh novú generáciu Auris. Dnes sme prvýkrát začal vývoj ako facelift tejto generácie Toyota Auris 2017, ktorá bude prezentovať dôležité správy.

Plastická operácia pre Toyota Auris bude účinná budúci rok

Auris sa stal jedným z hlavných pilierov Toyota. Vzhľadom k tomu, že išlo o predaj prvýkrát pred 10 rokmi, kompaktný podarilo zožať také dobré recenzie sú predajnými číslami. Nová generácia sa narodil viac ako pred rokom, ale už pracuje na restyling toho, v Toyota Auris 2017.

Poďme neklame, je skoro vyjsť na svetlo restyling Toyota Prius, ale s ohľadom na rýchlosť, s akou kompaktný segmentu postupuje, nie sme divné vôbec. Je nevyhnutné, aby značky, aby boli neustále aktualizované svojich zástupcov, a to je dôvod, prečo Auris bude čoskoro zrekonštruovaný viac ako jednoduchý restyling.

Toyota Auris Test 120T: Vodičské, závery a hodnotenie

A my sme zvyknutí čeliť umýva sú ľahké, s ťažko zmení, čo sa nestane v roku 2017. Navonok rozpoznať Auris veľa aktuálnej položky, avšak vidíme tvár úplne mení. Neznamená to, že výroba modelu má tieto svetlomety tak neatraktívne, ale pomáhajú nám vedieť, že dôjde k zmenám.

V tejto chvíli je príliš skoro na to určiť, koľko a ako, ale zdá sa, že Auris bude požičiavať veľa z dizajnu prednej časti vozidla Toyota Prius. stačí Porovnajte nos prototypu Testy s nosom Prius, ktorý ho predchádza. Mnoho podobností medzi nimi.

Jeho vonkajšie rozmery sa nezmení, len sa estetické dotyky

Ako sme povedali, bude to niečo viac ako len facelift. Niečo, čo sa potvrdilo, keď sa pozrieme dovnútra. Je úžasné, ako Toyota pripravujeme úplne iný interiér na aktuálnu. Celá palubná doska, prístrojová doska a konzola sú renovované a preskupené v prednej časti interiéru.

V súčasnej dobe je Auris vybavený klasickou konfiguráciu, združený prístroj za volantom. Facelift ho privádza do stredu palubnej dosky, ako Prius. Ďalšou zmenou bude pozícia obrazovka, ktorá bude korunovať hornej konzole, ktorého súčasťou je vo vzduchu, nie tak drasticky ako budúci Toyota C-HR, ale veľmi podobné.

V mechanické, bude Auris bude preskúmaný. Súčasný rozsah a ponúkajú širokú paletu motorov, vrátane hybridných variant. Auris je Toyota najpredávanejší hybridný preto rekonštruuje systém bude lepšie, čím sa začlenením najúčinnejší zo všetkého, značka svojho brata, Prius.

Interiér je veľmi odlišný od súčasného modelu

foto: Automedia