sedlo

Potvrdené: Toto je nový Seat Cupra Ateca a má 300 koní

  • Po včerajšom zasadnutí obrazy tajomného prototyp SEAT Ateca valcovanie na Nürburgringu, budeme pokračovať v našej vlastnej výskum a dnes môžeme povedať, že to je naozaj nový Ateca Cupra.
  • Táto kópia má rovnaký prepĺňaný 2,0 litra, 300 koní Leon Cupra motora.

Tajomný prototyp vidieť v Nemecku zodpovedá vývoju nových Ateca Cupra.

Včera sme boli prekvapení zistením, tajomnú jednotu SEAT Ateca, ktorý bol testovanie na Nurburgringu. všetky správy Poukázali na žiaduce a možné varianty Cupra Ateca, Avšak sa ukázalo, hlavné charakteristiky, ktoré by mali informovať túto športovú verziu. Funkcie, ako sú modifikované rámu, znížené suspenzie s kolesami a brzdami alebo väčšie v prípade tohto prístroja Boli identické s pravidelným verzie Ateca.

Potom, čo naše pochybnosti, rozhodli sme sa pokračovať v práci a dnes máme dopravných správ v tomto čísle sme Vyplýva z nej, niektoré kľúčové aspekty a jednoznačný charakter tohto prístroja. A teraz, áno, môžete povedať, že jednotka sa objavia biele obrazy To zodpovedá skúšobná jednotku nové varianty Ateca Cupra. Kópia, ktorá je aspoň testovanie nového motora.

Podľa údajov registrovaného vozidla, to patrí k sedadlu a nedávno bol zapísaný. Je zapísaná ako prototyp a najzaujímavejšie, má benzínový motor 2,0 litra, ktorý poskytuje 300 hp (221 kW), takže nie je pochýb o tom, Ateca má aspoň motor, ktorý by motivoval verzii Cupra.

Traffic Report tento prístroj.

takže títo Sú to prvé obrázky (reálnych) nové športové verzie Ateca, nie ako v čase, keď celý svet médiá uviedla, že osobitné kópie dieselovým motorom bol jeden z prvých prototypov Ateca Cupra.

Ak sa vrátime tento príklad, prístroj, ktorý SEAT bolo testovanie na Nurburgringu už nie je tajomstvo. Vieme o tom, že španielska značka je jedným z výrobcov, ktorí viac úsilia dať skrývať svoje projekty, a nie nadarmo stráviť usilovnosť a úsilie, aby zakryli svoje výtvory na zvedavými očami ako dôkaz tohto úderného maskovanie nasadený počas nového Seat Ibiza.

Takže je pravdepodobné, že sedadlo alebo testuje novú platformu bez zjavných zmien mechanických frame, alebo sa rozhodli maskovať túto verziu s najviditeľnejších prvkov pravidelného verzia. Ktorá už nie je divné, že nie je nezvyčajné, že značka na niečo pohybovať, ak Nürburgring s neúplným alebo iba verzia pre testovanie nového motora na inú verziu.

Žiadne rozdiely v ráme.

Jediný skutočný rozdiel, ako bolo včera, sú dva nové výfukové ktoré sú na pravej strane, tiež nainštalovaný trochu predbežne a čiernou farbou v márnej snahe zostať bez povšimnutia.

Úroveň nosič, ako sme ukázali včera, nenájdená
žiadny rozdiel v osiach s ohľadom na iných verziách Ateca
.
Alebo kolesá, brzdy alebo vlastné výšku alebo pozastavenie.
Prvky, ktoré určite budú upravené vo variante
finále.