Peugeot

Peugeot 3008 2017, prvé oficiálne obrázky ukazujú dovnútra

Prvé oficiálne fotografie budúce Peugeot 3008, odchádzajúci na dohľad filtruje futuristický interiér. Digitálny prístroj, materiál starostlivosti a veľkoryso stredová konzola sú inšpirované Peugeot Quartz Concept.

druhá generácia Peugeot 3008 Bude transformovať jeho osobnosť opustiť svoju stranu opustil ďalší minivan ponúknuť niektorým funkciám crossover. Okrem novej filozofie dizajnu a tiež prezentovať úplne prepracovaný interiér. tu sú Prvá oficiálna fotky 3008, VWvortex filtrovaný na fóre, takže v očiach, čo ich interiér.

Kompaktné MPV francúzskej značky zdedí charakteristiku Peugeot i-Cockpit menšie modely. Musí preto sploštený volant malých rozmerov, že je veľmi užitočné pri manévrovaní. Nad okraj prístrojovej displejov.

Je to tu, kde nájdeme jeden z najväčších technologických inovácií novej 3008: ako predvídať pred niekoľkými týždňami, bude francúzsky model vychutnať Plne digitálne prístrojové, aspoň vo svojich drahších verzií. Prístupové verzie budú vybavovať viac tradičné analógové prístroje.

kvalita skok nový model Peugeot bude enormný, uvedenie 3008 2017 patrí k najlepším vo svojej kategórii. Stredová konzola bude ovinovacie dizajnu, so stredovým tunelom veľkoryso s jasnou inšpiráciu k prototypu Peugeot Quartz Concept predstavená na autosalóne v Paríži 2014.

Veľký multimediálne obrazovka umiestnená na hornej časti prístrojovej dosky vám umožní správu všetkých funkcií informačného systému. Jej vedenie sa bude dotýkať, vzdať diaľkových ovládačov, ktoré robia používajú ostatní výrobcovia. Niektoré detaily, ktoré odhaľujú dva filtrované snímky sú Krásna typu lietadlo hlavica radiacej páky alebo elektrická parkovacia brzda.

Druhá generácia Peugeot 3008 bude založený na Modulárny platforma EMP2 PSA Group a bude vyrábať vo francúzskom závode v Sochaux. To bude predstavovať širokú škálu účinných benzínových a dieselových motorov, ktoré budú pridané k budúcej hybridný varianty. Jeho prezentácia sa očakáva v októbri na autosalóne v Paríži.