fiat

Fiat Panda Cross 2018: pohľad na najschopnejší facelift verzie Panda

Ukážeme vám prvé špionážne fotografie nového Fiatu Panda Cross 2018 našu fotografi uspeli. Tie boli nadobudnuté počas skúšobnej relácie v severnej Európe ako taliansky model, tvárou v tvár krutej zime. Očakávaný facelift Panda a v tomto prípade je Panda Cross sa nedostanú na trh až koncom tohto roka alebo začiatkom 2018.

Kým polovice minulého septembra chlapci
z fiat Sú uvedené na trh
Španielska nový rad Fiat Panda s niektorými zmenami v oboch
Technologické zariadenia a časť obrazu s novými farbami
Dizajn karosérie a kolesá, pravdou je, že príliš mnoho rokov a
Je čas na dôkladnejšie aktualizáciu. V súčasnej dobe je značka
Italy pracuje na "facelift" jeho viacúčelové utility.

Fiat Panda Cross 2018 - spy photo Bočné

Obraz Fiat Panda Cross Spy 2018. Talianska značka je už pracuje na jeho obnove.

Tieto špionážne fotky ukazujeme tu sú prvé fotky sme dosiahli Nový Fiat Panda Cross 2018. Verzia "krajina" a je schopný nájsť v rozmedzí Panda vykonáva sériu testov v severnej Európe. Umiestnite, že Fiat inžinieri využiť túto príležitosť, aby limitu vozidlo konfrontovať nepriaznivých poveternostných podmienok.

Pre túto chvíľu, ako sú špionážne zábery z nového Fiatu Panda trvalo nejakú dobu, testovanie jednotka je úplne maskovaný a ťažko predvídať niektoré zmeny, ktoré budú trpieť jej image. Logicky, a pretože sa jedná o jednoduchý umývanie tváre, je najdôležitejšie, aby nové nárazníky, optické skupiny (predné a zadné) a rôznym úpravám na bočných klop sa zníži.

Pripomeňme si, že Fiat Panda Cross sa líši od základného modelu vďaka rozsahu niekoľko detailov, ktoré mu jeho dávajú drsné a silné imidž. Niektoré z najpozoruhodnejších odlišnosti sú strešné laty, nárazníky, najväčší telesná výška, predné obloženia a blatníky v čiernom plastu umiestnené v rôznych oblastiach, ako sú podbehy kolies.

Fiat Panda Cross 2018 - fotografie Zadné špionážne

Nový Fiat Panda Cross bol chytený testovanie v severnej Európe čelí krutej zime.

Fiat sa tiež očakáva, že mnohí Zmeny v aké vybavenie je znepokojená zavádzajú nové možnosti na zlepšenie ich technologické vybavenie. A aj keď sme stále nemajú žiadne informácie, nemôžeme zatvoriť dvere k novým strojovo.

Prečo to trvá tak dlho, obnoviť Fiat Panda? Pravdou je, že taliansky výrobca sleduje podobnú stratégiu Fiat 500L 2018. V nadväznosti na premise "ak niečo funguje, nedotýkajte" Mark ponáhľa najlepšie obnoviť jeden zo svojich najlepších predajcov. V talianskom trhu Fiat Panda bol najpredávanejším v priebehu mesiaca január a v Španielsku predstavoval štrnástej pozície v segmente, kde konkurencia je tvrdá.

Avšak, ako bolo uvedené na začiatku článku, rokov a bude vážiť model, ktorého generáciu (tretia) je v predaji na trhu od roku 2012, bez toho aby dostal skutočné facelift. Preto je na čase ponúknuť produkt, sa svieži, moderný a moderný imidž. Akonáhle budeme vidieť predajcov koncom tohto roka 2017 alebo začiatkom 2018.

Fiat Panda Cross 2018 - špionážne fotografie front

Predná časť novej Fiat Panda Cross 2018, údaj.

foto: S. Baldauf / SB-Medien