Škoda

Škoda Rapid 2017: nový obraz a nový motor 1.0 trojvalec TSI

Škoda odhalila prvé obrázky a podrobnosti o novej Škode Rapid 2017. Očakáva tuning nakoniec dosiahne ďalších modelov českej značky. Okrem Značka modernejšie a rafinovaný snímku, oni pridajú k významným vývojom doletu s benzínovým motorom 1,0 litra TSI trojvalcovým k dispozícii v dvoch výkonových stupňoch.

Škoda Rapid zrekonštruovaný 2017. Obraz a vývoj v mechanickej časti.

Český výrobca naďalej obnovovať celú svoju modelovú radu. Potom, čo robí to isté s celou rodinou Škoda Octavia, že je čas urobiť to isté s modelom sa nachádza jeden krok nižšie uvedenom Škoda Rapid. Využívať, že za pár dní sa uskutoční na autosalóne v Ženeve 2017 (marec), značka predstavila prvé obrázky a podrobnosti o novej rýchle, zaujímavé nastavenie, ktoré prináša mnoho nových funkcií.

Nová Škoda Rapid 2017 Je predkladaný ako model prepracovaný, elegantný, moderný, Vďaka zmenám zo zahraničia. Najvýznamnejšie zmeny sú sústredené v prednej časti, do hmly, aby vzhľad v spodnej časti nárazníka prepracované. Okrem toho, svetlomety svieti s bi-xenónovými svetlami a majú LED osvetlenie pre denné svietenie.

Tenká liatie s chrómovou úpravou (štandard od štýlu obloženia) môže "pripojenie" vizuálne svetla a predná časť. To tiež prináša pocit väčšou šírkou. Ak sa pozrieme za nové Škody Rapid, sme si uvedomili, že značka zvýšila veľkosť zadného okna. Stále má koncové svetlá ako C (voliteľne k dispozícii v LED technológia). Navyše značka obnovil konštrukciu pneumatík, ktoré kladieme na Rapid. Vo veľkostiach 15, 16 a 17 palcov, resp.

Škoda 2017 - neskôr

Nová Škoda Rapid začala svoj sortiment 1.0 TSI motor tri valce.

Vďaka svojim kompaktným rozmerom, Škoda Rapid 2017 To zostane jedným z najzaujímavejších vo svojom segmente, pretože kombinuje veľmi rezervovaný vonkajšie rozmery s priestranným interiérom. Meria 4,48 metrov dlhý, 1.171 m široký a 1,46 m vysoký. Jej trup 550 kubických litrov.

Ak vynecháme vonku a pri pohľade dovnútra, najpozoruhodnejšie patrí nové obloženie štyri dvere alebo vetracie otvory na palubnej doske, prístrojovej doske a ručný ovládací panel klimatizačnej jednotky boli prepracované. Technologické zariadenie bola tiež zvýšená so zavedením WLAN prístupového bodu alebo nové služby, vrátane infotainment systéme Škoda sa pripojiť k internetu a starostlivosti Connect. Teraz môžeme vidieť informácie o stave dopravy, počasie alebo využívajú volanie funkcie v prípade poruchy. Na obrazovke môžete použiť smartfón SmartLine + rozhrania, ktoré je kompatibilné s Carplay Apple, Android Auto a MirrorLink. To bude aj naďalej k dispozícii USB port a Bluetooth hands-free sada.

A čo bezpečnosť? Nová Škoda 2017 urobí krok vpred a je zobrazený ako vozidlo bezpečnejšie. Series je vybavený radom bezpečnostných systémov ako je elektronická kontrola stability (ESC) alebo pneumatiky snímače tlaku. hnacie pomôcky sú prítomné a príchod nových systémov, ako je detekcia únavy, Front funkcie alebo núdzové brzdenie Assist v meste. Rozsah voliteľných bezpečnostných systémov je veľmi komplexná, pretože máme k ovládacím likvidácia rozjazdu do kopca asistent alebo predné a zadné parkovacie poskytuje komfort a bezpečnosť.

Škoda 2017 - Vnútorné

Vnútri Škoda Rapid 2017, vidíme výstup vzduchu a skriňové prepracované nástroje.

A ak je to všetko nestačilo, poznáme Funkcia "Simply Clever" medzi ktoré patria dva USB porty na zadnej časti vozidla, je škrabka na ľad, dáždnik v priehradke pod sedadlom spolujazdca alebo prenosný papier, okrem iného.

S ohľadom na mechanické časti Škoda Rapid 2017, hlavnou novinkou je daná prevedenie misia Nový motor 1,0 TSI tri cilindrosque byť k dispozícii v dvoch výkonových stupňoch 95 kW a 110 kW. Po tejto zmene, Ponuka motorov pre novú Rapid Skladá sa z týchto pohonných látok (všetky funkcie štart&Zastaviť, využitie energie pri brzdení a vyhovujúce Euro6):

Motor Spotreba energie Maximálna rýchlosť Zrýchlenie 0-100 Stredného Emisie CO2
1.0 TSI 95 CV 187 km / h 11 sec 4,4 l / 100 km 101 g / km
1.0 TSI 110 hp 200 km / h 9,8 sec 4,5 l / 100 km 104 g / km
1.4 TSI 125 hp 208 km / h 9 sec 4,8 l / 100 km 113 g / km
1.4 TDI 90 CV 185 km / h 11,7 sec 3,9 l / 100 km 103 g / km
1,6 TDI 116 hp 201 km / h 10 sec 4,1 l / 100 km 107 g / km

Skoda Spaceback 2017: renovovaný dovnútra a von

Nová Škoda Rapid bude predstavený v spolupráci s jeho "brat", nová Škoda Spaceback (ktorý tiež ťaží z tohto set-up) v priebehu Geneva Motor Show 2017 7. marca. Krátko potom, čo na trh začne v Španielsku.