Mercedes

Mercedes GLT bude predstavený skôr, než sa očakáva budúci týždeň!

Keď všetko očakával, že uvidí ďalšie je, že Mercedes sa rozhodol dať nám včasné prekvapenie je, že budúci týždeň budeme vidieť prvýkrát jeho prekvapivé pick-up rok. Mercedes GLT je vo výstupe disparadero.

Prvýkrát sa dočkáme hviezdu Mercedesu na nose pick-up

Mercedes hrá cluelessness, a keď všetci očakávali jeho prvý pick-up robil vzhľad v priebehu budúceho roka, TF1 nás prekvapila oznámením, že nielen Vidíme Mercedes GLT v tomto roku, ale my budeme robiť budúci týždeň. Dňa 25. októbra, aby som bol presný.

Pravdou je, že sme v poslednom čase už dostala informácie o jeho testovacej fázy mal byť ukončený. A keď už hovoríme o zdieľaný s Nissan a Renault modelu, Mercedes sa zaviazala poskytovať svoje vlastné nastavenia a ladenie.

Viac informácií Mercedes Pick-up prichádza k svetlu

Ako hovoríme bude posledný trojzubcom tvoreného Renault Nissan Navara a aljašských. Hlavným dodávateľom projektu je japonská značka, pretože to je najviac skúseností pri výrobe tohto typu vozidla. V skutočnosti to bude tiež tí, ktorí poskytujú hlavné motory.

Mercedes stratégia sa môže zdať odvážne rúti strmhlav do takéhoto obchodu a pre nich cudzie, pretože segmente pick-up, ale nič nie je ďalej od reality. Jeden z každých štyroch predaných vozidiel vo svete patrí k tomuto segmentu. S týmito číslami v tabuľke by nebolo prekvapivé vidieť, ako ostatné firmy prvotriedny podnik začať budúce modely.

Niektoré predchádzajúce teaser a prietok cez sieť, a samozrejme jeho dizajn pripomínajúci Navara

Španielsko bude mať prospech z tejto verzie, rovnako Nissan bude vyrábať, a bude v závode v Barcelone, kde Navara a von. Čoskoro budeme vedieť všetko o Mercedes GLT, musí byť vystavená v sále Sao Paulo, hoci To sa nespustí na trh až v budúcom roku.