Mercedes

Mercedes Trieda 2018: nová generácia bude mať čistú elektrickú verziu

My ti všetko, čo vieme o novej generácii kompaktného nemčiny. Nový Mercedes triedy A 2018 príde nabitý novými funkciami. Aj keď to bude predstavený na autosalóne vo Frankfurte septembra 2017, ani vystúpiť u dealerov až do apríla 2018. Vieme tiež svoj rad mechanických detailov, kľúčom k jeho konštrukcii a kde sa bude vyrábať. Okrem toho bude uvoľňovať čistú elektrickú verziu.

Trieda Mercedes 2018 - špionážne fotografie front

Pokračoval vývoj novej Mercedes triedy A 2018.

Počas posledných mesiacov sme boli očakávajú početné podrobnosti týkajúce sa Mercedes Trieda 2018. Vývoj štvrtej generácie kompaktného nemeckého jazyka pokračuje a pri Výhodou týchto najnovších špionážnych fotografiách urobených našimi fotografov bude zhromažďovať v jednom článku, čo vieme o tomto vysoko očakávaného modelu. A okrem toho budete odhaliť exkluzívne nové aspekty nového Mercedes triedy A.

Mercedes triedy A čisto elektrická verzia bude

Vyvinutý na nové platforma MFA2, pohon predných kolies modulárna architektúra, Mercedes triedy A 2018 je známe, interne v rámci, W177 '. V porovnaní so svojím predchodcom, mierne zvýši jeho veľkosť, aby bol dostatočný priestor na zadných sedadlách. Vo všetkých dobách zámery inžinierov nemeckú marku bolo zachovať rovnaké rozmery. K tomu, aby výška rázvoru sa zvýši, môže byť videný v niekoľkých väčších zadných dverách. jeho dĺžka sa bude pohybovať medzi 4,4 a 4,5 metra.

V túto chvíľu sme sa dostali len k lovu rôzne prototypy zamaskované, ktoré opúšťajú podrobnosti s ohľadom na konečný návrh bude vyzerať nové triedy A. Avšak, Mercedes sám potvrdil, že to bude trvať Nový dizajnový jazyk s názvom "A estetika. Bude športový obraz, ktorý bude charakterizovaný nových tratí v tele organizmu, a hoci proporcie a tvary súčasného modelu zostane ukazujú, športovejší, dynamické, moderné a ovzdušia v mestách.

Trieda Mercedes 2018 - spy photo Bočné

Nová generácia Mercedesu triedy A debut čistú elektrickú verziu s 400 km autonómie.

Jedným z najviac charakteristické prvky Trieda Mercedes Design 2018 Váš gril bude veľmi podobný Mercedes-AMG GT. Rovnako ako u vonkajších spätných zrkadiel sa nachádzajú na výplniach dverí. Reflektory zahŕňajú typ osvetlenia LED pre denné svietenie, hoci v závislosti od verzie alebo voliteľne môže byť Full LED. Zadné obsahujú trochu širšie a s dizajnom v súlade s novými pilotmi GLC a GLE triedy.

Nová trieda A sa bude vyrábať vo Fínsku

Ak ponecháme stranou von a sústrediť sa na vnútrajšku, ak dáme na prehliadku vnútri novej generácie kompaktných nemecky, nájdeme veľký technologický skok. Je logické, vzhľadom na čas to vyžadovalo, aby túto obnovu. To bude predstavovať dve obrazovky podobné tým, ktoré už uvoľnený Mercedesu triedy E a triedy S. štvorcestným nástrojov a ďalší v hornej časti konzoly, ktorý bude použitý pre informačného systému.

Na druhú stranu, bude to debut volant s ovládaním a dotykovým ovládaním Nové systémy jazdnej podpory Už sme našli u niektorých modelov tejto značky. K dispozícii bude Head Up Display (HUD) u niektorých verzií novej triedy A.

Trieda Mercedes 2018 - spy photo späť

Foto Spy Class Mercedes 2018 počas skúšobnej relácie.

Ponuka motorov Mercedes Trieda 2018

S ohľadom na mechanický model štvrtej generácie Mercedes-Benz narazí na trh s kompletnou rozsah mechanického štvorvalce. Očakávame vyvíjaný hostiť napájanie 48V s novým generátorom, ktorý je schopný dodávať 15 koní viac.

Pokiaľ ide o Verzia 45 AMG, pod kapotou budete mať štvorvalcový motor a 2,0 litra úplne nový M264. A napriek tomu, že má turbodúchadlo, aktuálne informácie naznačujú, že elektrický turbodúchadlo sa pridáva, aby sa dosiahlo maximálny výkon 410 koní sa bude pohybovať okolo.

Rad motorov môžete vidieť detail v tabuľke nižšie, budú niektoré pripojiť čisto elektrická verzia. To je pravda, bude ďalšia generácia Mercedes A-Class ponúkajú alternatívu k čisto ekologické a trvalo udržateľné. Trieda A Electric Bude poháňaný 150 kW (204 hp), vďaka batériových zdrojov môžete cestovať až do 400km na jedno nabitie.

Trieda Mercedes 2018 - spy photo

Nový Mercedes A-Class budú prezentované v roku 2017 autosalóne vo Frankfurte.

A aby toho nebolo dosť, značka hviezdy zvažuje možnosť bet vodík s Mercedes triedy nie je vylúčené, že do elektrického verzie iného akumulátora, ktorý je napájaný vodíka a s výkonom 100 kW (136 k) je zavedený. V každom prípade budú obe varianty nebude robiť vzhľad až do konca tohto desaťročia.

ModeloPotencia
Mercedes triedy A 180150 hp
Trieda Mercedes 180D130 hp
Mercedes triedy A 200180 hp
Mercedes triedy A 200 9G-TRONIC180 hp
Trieda Mercedes 200D150 hp
Trieda Mercedes 200D 9G-TRONIC150 hp
Trieda Mercedes 220D 9G-TRONIC194 hp
Trieda Mercedes 220D 9G-TRONIC 4MATIC194 hp
Mercedes triedy A 9G-TRONIC 250 4MATIC272 hp
Trieda Mercedes 250D 9G-TRONIC 4MATIC231 hp
Mercedes triedy A 40 AMG 4MATIC 9G-TRONIC340 hp
45 AMG Mercedes Trieda 4MATIC 7G-TRONIC410 hp

Exkluzívne: Mercedes motory Class 2018

Kedy sa dočkáme váľa po našich cestách? ibaže
existuje zmene v poslednej chvíli, nová trieda A debut na frankfurtskom autosalóne 2017 v septembri, a keď to bude predávať takmer
Ihneď po svojom predstavení sa Prvé jednotky Mercedes triedy A nedosiahne predajcovia
až do apríla 2018
. bude
vyrábané v zariadeniach Uusikaupunki (Fínsko) vďaka dohode
uzavretá medzi Mercedes-Benz a Valmet Automotive. Výroba bude zahájená
v budúcom roku.

foto: Phocarmedia