Mercedes

Mercedes Trieda 2018: ste predvídať váš návrh s týmto rekreácie

Pri vývoji novej generácie Mercedesu triedy A pokračuje, očakávame, ako to bude vyzerať s touto rekreáciu. Nové Mercedes triedy A 2018 debut významné nové funkcie, ako je MFA2 platformy a telesnej štvordverový sedan.

Mercedes triedy A 2018 - Zábava

Očakávame konštrukcii novej generácie Mercedesu triedy A s týmto rekreáciu.

Aj keď je to jeden z modelov sa nám podarilo vyfotografovať menej v posledných mesiacoch, nie je synonymom pre vývoj nových Mercedes Trieda 2018 jet pomalšie, než je obvyklé, alebo sa zastaví. Mercedes-Benz aj naďalej fungovať čo najskôr začať novú generáciu kompaktný. Kým štyri sady špionážnych snímok, jeden z nových Mercedes-AMG A45, sú jediné fotky máme.

Kým naši fotografi sú rozmiestnené v tých najodľahlejších miestach k návratu k "lovu ho" amenizarte budeme čakať na tento zaujímavý rekreácia predpokladá návrhbudete mať k dispozícii nové Mercedes triedy 2018. Rekreačné navrhnutý na základe najnovších špionážnych fotografiách novej triedy A zverejnené koncom septembra minulého roka.

Ak sa pozrieme na odpočinok tu ukážeme, nájdeme darčeky Mercedes triedy A. A Look úplne nový. Jeho predné prijíma mnoho zmien z modelu súčasnej dobe na trhu, ako to bude v súlade s najnovšími verziami vykonané značkou s hviezdou. Kapota ukazuje plynulejšie a hladkú krivku, zatiaľ čo nové svetlomety sú charakterizované viac aerodynamický tvar.

Trieda Mercedes 2018 - spy photo

Nový Mercedes Trieda 2018 počas skúšobného zasadnutia na Nürburgringu. Foto: CarPix.

Tiež zrejmé, nová spodnú peru a nové prívody vzduchu. Grill predsedá Mercedes-Benz hviezdy dostáva trochu drobné úpravy. Ďalšou novinkou, s ktorou nájdeme v návrhu sú nová zrkadlá guľatejší a s novým osvetlením pre signalizáciu zmeny rotácie.

Ak vezmeme do úvahy súčasný model a porovnať ho s týmto rekreáciu, tiež si uvedomiť, že nová trieda A bude o niečo vyššia (aj keď veľmi málo) a jeho strechy sa prispôsobí tejto zmene rozmerov, aj keď ako sa hovorí vyššie, zachovať existujúce proporcie. V tejto chvíli nemôžeme vám ukázať, ako sa oneskoruje, aj keď hlavné nové vlastnosti sú zhrnuté v Nová sada svetiel, paragolpes a pokles strop v súlade s vyššie uvedenými modifikáciami.

Okrem toho, a pretože hovoríme o novej Mercedes Trieda 2018, Je dôležité mať na pamäti niektoré z technických zmien, ktoré nová generácia bude trpieť. Po prvé, musíme vychádzať z toho dôvodu, že bude namontovaný na platforma MFA2. Viac ľahká a je kompatibilný s alternatívnymi pohonnými systémami (hybridné a elektrické) architektúry. K dispozícii bude dva typy telies: Tradičné päťdverové a štvordverový sedan zameraný na čínskom trhu. Ponuka motorov bude zahŕňať bloky tri a štyri valce.

Mercedes Trieda 2018: jeho nová generácia pokračuje testovanie v Španielsku

foto: Automedia