Mercedes

Rekreácia Mercedes Trieda 2018: to bude mať novú generáciu

Nová generácia Mercedes triedy A debut na autosalóne vo Frankfurte 2017. Populárna kompaktný Mercedes dostane väčšie renovácie vnútri aj vonku. S týmito dvoma rekreácie ste predvídať váš návrh. To prijme nový dizajnový jazyk nazýva "Aesthetics". Prvé jednotky novej triedy A dorazí na predajcov v apríli 2018.

Mercedes triedy A 2018 - Zábava

Rekreácia Mercedes triedy A. 2018.

Príchod-out z novej generácie Mercedesu triedy A je prakticky za rohom. Prebehne na autosalóne vo Frankfurte 2017 sa bude konať budúci september. A aj keď prvé jednotky nebudú dosiahnuť našich predajcov až do prvého štvrťroku budúceho roka, očakávania je maximum. Mercedes kompaktné dostane dôkladnou rekonštrukciou vo všetkých aspektoch.

Esteticky, keď by sa mohlo zdať, že tieto zmeny budú minimálne, Nový Mercedes triedy A 2018 prijať nový dizajnový jazyk ktorou sa po hviezda značky. Vďaka tomuto článku si ukážeme dve Zábavy, ktoré nám umožňujú vidieť vzhľad bude vyzerať ďalšie triedy A Mercedes. Môžeme sa pozrieť na prednej aj návrh jeho zadnej časti.

V nových rekreácie Navrhli sme tiež kladieme zvláštny dôraz na rozšírenie utrpí model. Bude sa používať nové platforma MFA2, modulárnej predný pohon architektúry. jeho dĺžka sa bude pohybovať medzi 4,4 a 4,5 metra. Okrem toho, rázvor náprav tiež zvýšiť k zvýšeniu voľného miesta, a to najmä pre cestujúcich na zadných sedadlách v priestore pre cestujúcich.

Nová generácia Mercedes triedy A debutu v roku 2017 autosalóne vo Frankfurte.

Teraz sa vracia k návrhu, a to vďaka Nový dizajnový jazyk s názvom "A estetika, obraz bude vyzerať sa vyznačuje nový riadok v karosérii. Súčasné sadzby budú zachované, ale predstaví športovejší, dynamické, moderné a mestský vzhľad. Pridanie všetky kozmetické zmeny, výsledok je docela pôsobivý.

To bude debut novú mriežku, spätné zrkadlá majú nový dizajn a ako by to mohlo byť inak, bude predstavovať nový typ svetla LED osvetlenie pre denné svietenie. A voliteľne vybavený verzií, môžete sa rozhodnúť pre Full LED svetlomety. Medzitým, v zadnej časti, vodiči budú o niečo širšie a majú tiež určený svetelnú techniku.

A pokiaľ ide o interiéri, aj keď nemôžeme vidieť v týchto zábavách, ako sme očakávali v predchádzajúcich článkoch, predstaví dve obrazovky podobné tým, ktoré už boli prepustené podľa triedy E a triedy S. Jeden z nich bude pôsobiť ako zhluk digitálnych prístrojov a ďalšie budú použité na informačnom systéme poslednej generácie. K dispozícii bude aj Head Up Display (HUD) volant s ovládaním a dotykovým ovládaním.

obrázkov: Automedia