Mercedes

Mercedes GLE 2018, nová generácia W167 pokračuje vo svojom rozvoji

Budeme mať nový Mercedes-Benz GLE neskoré 2017 alebo čoskoro 2018 sa vývoj kódom W167, tento veľký SUV je kompletne obnovená. V týchto špionážnych fotografiách ukážeme, ako budete pohybovať vaše testy na ceste.

Úplne pokrytý obvyklé maskovacie prototypy pomocou testovacieho Mercedes-Benz, nová generácia triedy GLE pokračuje vo svojom vývoji na ceste. Tieto špionážne fotografie predstavujú ďalšiu príležitosť vidieť, ako sa Mercedes GLE 2018 Bude sa jednať o kompletnú rekonštrukciu.

Možno sa čudujete, ako je možné, že tam je Nový Mercedes GLE, v prípade, že súčasný model už bol nedávno zrekonštruovaný a len trvá rok u predajcov. Veľmi jednoduché, v skutočnosti Mercedes GLE 2016 bol trochu, facelift 'predchádzajúce Mercedes-Benz ML, hoci zmena mena môže mať omylu vás myslieť inak.

Pravý opak toho, čo sa stalo s Mercedes GLC, ktorá nahradila predchádzajúce GLK byť úplne nový model rozvoja. A jeho dizajn bude upravený tak, aby väčšie veľkosti: GLC nepopierateľne ovplyvňujú črty budúcej Mercedes GLE 2018, to bude veľmi podobné v detailoch, ako je maska ​​chladiča, optické alebo krokov veľmi výrazné koleso, čo má za následok viac moderné a atraktívne.

Vypracované v rámci vnútorného kóde W167, Trieda budúci GLE sa usadí v novom MHA platforme a bude mať nižšiu hmotnosť a väčšiu vnútornú priestrannosť. Práve vo vnútri bude oveľa jemnejšie, verná svojmu menu: GLE bude nakoniec brat naozaj SUV triedy E, so všetkými jeho technológie, zariadenia a končí vysoko.

Rad motorov budú modernizované s blokmi motorovej nafty a benzínu s nižšou spotrebou a emisie CO². 4MATIC pohon všetkých kolies bude prítomný vo všetkých verziách a 9G-TRONIC automatická deväť vzťahy moc dôležitosť. okrem hybridný zástrčka ktoré berieme ako samozrejmosť, je pravdepodobné, že jeden vysoko výkonný AMG GLE príde neskôr Pôvodný model release odhaduje pre rok 2018.

obrázkov: CarPix