Mercedes

2017 Mercedes CLA vychováva svoju prvú restyling

Znovu vnímame staršieho brata triedy A na prechádzke so svojou novú tvár. Mercedes CLA utrpí mierny restyling a tu vidíme prvé známky to, aj keď to nebude dorazí až do polovice budúceho roka.

Mercedes neustále zlepšovať a vyvíjať dizajn svojich vozidiel. Tieto skôr, že take učia nové filozofie dizajnu. Jednu z nasledujúcich možností k tomu bude Mercedes CLA 2017 vidíme v obrazoch. To je naozaj prvýkrát, čo sme ho vidieť, čo bude jeho konečná podoba.

CLA bol chytený pri prechádzke v blízkosti továrne Mercedes

V poslednej dobe sme videli ako verzia RANCHER CLA Shooting Brake tiež začal odhaliť prvýkrát so svojím novým pohľadom. V tomto prípade, ako sa teraz, že zmeny boli minimálne. Musím povedať, že Čelíme facelift alebo restyling skôr než pred generačnú výmenu.

Ako sa stalo v poslednej dobe s novým triedy A Mercedes naďalej navrhovať tento riadok a že dizajn ako rád na všetkých trhoch. V CLA vidíme as väčšina zmien bude pridelené na prednej strane, kde nárazník mierne zmení svetlometov, ktoré menia dizajn a technológiu, môže počítať s LED systémov.

Zvyšok tela takmer nezmenil, a musíme nechať za sebou nájsť ďalšie zmeny. Táto časť bude opäť Svetlomety, ktoré majú novú siluetu, s viacerými hranatého tvaru prúdu a lepšie integrované do celkového dizajnu. V súčasnej dobe sú to iba zmeny, ktoré možno vidieť voľným okom.

Zadné svetlo zmení svoj dizajn ako ich formy

Na vnútornej strane nie je veľké prekvapenie v dizajne a funkčnosti sa od nich očakáva. V prípade, že možno očakávať zmeny v technológii je na palube, kde budú zahrnuté najnovšie Mercedes, vrátane vylepšenia zabezpečenia aktívnych a pasívnych, rovnako ako zlepšenie v informačnom systéme.

Konečne mechanická a dynamická časť. Zmeny v triede A sa vzťahuje na nové CLA a CLA Shooting Brake. Motory sa nemení príliš veľa, hoci sám stane efektívnejšia, nižšia spotreba paliva a emisie. Predpokladá sa, že najsilnejšie verzie CLA 45 AMG všetky 2016 dostalo tiež extra silu, s ktorou už má svoj malý brat, dosahuje 381 koní.

Ako sme povedali Nový Mercedes CLA neuvidia svetlo až do budúceho roka, hoci pre komerčné štart a bude uvedený ako modelu 2017. Pred vidí svetlo by mal robiť iné kolegami značky, ktoré doteraz dostal kozmetické zmeny, ako je Mercedes E Class 2016.

Zmeny telo by malo byť sprevádzané väčším množstvom technológií a účinnejších motorov

Credits obrázkov: Baldauf / Romero