Nissan

Nissan Leaf: 60 kWh batérií a 362 kilometrov autonómie EPA v roku 2018

Podľa slov viceprezidenta globálneho predaja a marketingu pre Nissan, Daniele Schillaci nový Leaf bude debutovať prémiovú batériu 60 kWh v roku 2018, čo umožní s dosahom viac ako 362 kilometrov v cykle EPA, čo by umožnilo prirovnávaný jeho hlavné súperi.

Nový Nissan Leaf 2018.

Len pár dní sa konala v Japonsku medzinárodnej uvedenia druhej generácie elektrického modelu japonského domu, nový Nissan Leaf 2018. Táto nová generácia je veľký skok vpred v porovnaní s predchádzajúcim modelom, Prvá generácia Leaf, ktorý sa práve prijatého niektoré technické aspekty, pretože oba modely pohľad nezdá byť príbuzný.

Jedným z rysov novo zavedeného Leaf je, že aspoň spočiatku nájsť možnosť k dispozícii iba batérie. To má 40 kWh a umožňuje Autonómia 241 kilometroch v cykle US EPA (Najviac obmedzujúce), čo je nedostatočná voči svojej novej rivalov, ako je Chevrolet Bolt alebo Tesla Model 3. Avšak pri začatí akcie samotnej zodpovedný za značku varoval, že by to nemalo byť jedinou možnosťou batérie od premiérovo budúci rok novú alternatívu pre väčšiu kapacitu, a teda väčšiu autonómiu, ale neodhalil jeho špecifikácií kedykoľvek.

Podľa nedávneho tweet novinár Forbes Bertel Schmitt, citovať ako zdroj Daniele Schillaci, viceprezident predaja a globálny marketing Japoncov, že voľba 60 kWh, ako všetci očakávali, čo umožní Leaf dosiahnuť viac ako 225 míľ autonómie ako cyklus EPA, čo je ekvivalentné 362 kilometrov.

Hlupák znie: 905679797337985024

Táto nová verzia Leaf dorazí v roku 2018 a umožňujú japonskej kompaktný boj priamo najsilnejších modelov v tomto ohľade vyššie uvedené Bolt a Model 3, Majú 383 a 354 v tomto poradí kilometrov autonómiu, V prípade Tesla, v základnom prevedení, ktoré bude obsahovať 50 kWh batériu.

Rečami Schmitt, s odkazom na viac ako 225 míľ rozsah (362 KMS) pochopiť, že presný údaj autonómie nových Leaf 60 kWh Nevieme až niekoľko mesiacov, podľa prezentačné verziu tohto prístupu, ale nemôžeme vás uistiť, čím viac, pravdepodobne v blízkosti 383 kilometroch z Bolt EV.

V tejto chvíli nemáme žiadnu trhovú cenu pre náš nový list a autonómiu podľa cyklu NEDC a nový cyklus Worldwide harmonizovanej ľahkých vozidiel testovacích procedúr New Leaf 60 kWh, čo Budú sa meniť s ohľadom na obrázky, ako cyklus EPA, najmä so starými NEDC, ďaleko menej realistický ako EPA. Takže nemôžeme špekulovať na cenový rozdiel bude nová Leaf 60 kWh v Európe, aspoň zatiaľ.